Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kozjeusz2001

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, przymierzam się właśnie do zakupu pierwszej repliki GBBR (AUG GHK) i zastanawiam chciałbym wiedzieć czy luneta ACOG od Theta Optics wytrzyma pracę z repliką gazową? Jeśli nie to czy istnieją alternatywy w podobnej cenie (musi mieć łatwo dostępnego flash killera albo inną dedykowaną osłonę).
 2. Większość materiałów na YT o tych replikach już przestudiowałem, na tym kanale już prawie wszystko obejrzałem ale dzięki. :)
 3. I nie, nie będzie to moja pierwsza replika. Dokładnie wiem czego chcę i że robię swojej efektywności w grze spore kuku ;)
 4. Witam, od paru miesięcy zbieram fundusze na zakup pierwszej repliki GBBR i po długich poszukiwaniach znalazłem dwa modele które wpadły mi w oko. Mianowicie chodzi o AUG od GHK oraz HK416A5 (ewentualnie M27) od VFC. Interesują mnie w szczególności modele w ofercie sklepu switairsoft które zostały poddane wymianie układu hopup i lufy. Po dłuższej analizie obu replik zauważyłem że model GHK będzie bardziej niezawodny, wygodniejszy (dobrze mi się pracuje z układem bezkolbowym) a długość lufy korzystnie wpłynie na celność, ponadto GHK, według wszystkich materiałów jakie przejrzałem, lepiej
 5. Witam. Planuję remont mojego Skorpiona EVO z rynku wtórnego i chciałbym pozyskać trochę informacji od tych którzy zrobili to wcześniej. W moim egzemplarzu kulki 0,3g BLS, na 40m można (z trudem) trafić człowieka. Podobno zrobiono flathop ale mój składak na bazie Cymy potrafi tego dokonać na +55m i to przy użyciu kulek 0,28g G&G. Przechodząc do konkretów, mój pm ma fatalny rozrzut na 40m, przestrzeliny mieszczą się w kartce A3 a chciałbym żeby była to strona A4 i to na 45m. Czy istnieje jakiś sposób na zwiększenie precyzji i zasięgu nie licząc modyfikacji hopupu, poprawnego zło
×
×
 • Create New...