Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szuwarek79

Użytkownik
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mechanicznie to ta sama replika. GBX i komora identyczne. Różnią się elektroniką. Avalon ma „inteligentny” układ elektroniczny spustu, którego HK nie posiada.
 2. Szuwarek79

  FC-SMG

  Zgłoś się do mnie na PW. Ja niestety nie mogłem nigdzie znaleźć kolby i chcę się z nią rozstać. Nie uznaje bezkolbowców.
 3. Podbijam temat. Mam dylemat przed zakupem. Jeśli znalazłby się ktoś kto posiada i mógłby podzielić się doświadczeniami; jak replika sprawuje się po długotrwałym użytkowaniu. Chodzi mi szczególnie front z jego mocowaniem. Są na nim niewielkie luzy. Czy to kwestia egzemplarza czy ten typ tak ma? Są na to jakieś patenty? Kolejne pytanie to stabilizator hop up. Czy pozwala on na zainstalowanie innej komory?
 4. Pomijając fakt, że chcesz modyfikować fajnego AKM. Radziłbym najpierw dobrać montaż lub szkło, aby dobrze ulokować jaskółkę. AKM jest nieco wyższy od 74 do którego ona jest przeznaczona. Możesz mieć problem z osadzeniem montażu lub lunety; nie zmieści nad pokrywą.
 5. Jaki model AK posiadasz? 47 / AKM / 74…?
 6. Nieco ponad budżet, ale jakościowo o wiele lepiej. https://www.taiwangun.com/pl/pistolet-green-gaz/m9-vertec-kjw Osobiście posiadam 3 KJW i mogę jedynie polecić.
 7. Pierwsze co bym sugerował, to sprawdź jakimi pistoletami dysponuje sekcja. Dobierz taki który pasuje Ci do ręki, i daje możliwość poprawnej pracy na spuście (nie wszystko co się podoba pasuje do łapy). Jak już uda się dopasować model, szukaj jego repliki. Po tym co chcesz doskonalić wnioskuje, że sekcja jest „dynamiczna”. Będziesz potrzebował repliki z najbardziej wyczuwalnym resetem spustu. Niestety z racji ich konstrukcji o to bardzo trudno. Im mocniejszy blow back tym lepiej. Nigdy nie będzie on porównywalny z palnym, ale zawsze wymusi ponowne zgranie przyrządów na celu. Sugerował
 8. Co w replice wymieniłeś i czym smarowałeś pneumatykę?
 9. Tak z ciekawości; do jakiej repliki chcesz to włożyć? Chodzi mi o markę i model.
 10. Problemem może być pojemność cylindra typ 2 do oryginalnej lufy (raczej ogryzka) to mega za dużo.
 11. Sprawdź też opóźniacz. Może założyłeś odwrotnie.
 12. Sprawdź najpierw na docelowych kulkach. 0,25 przy takiej energii to stanowczo za mało. Nie wykorzystasz pełnego potencjalnego zasięgu na kulkach 0,25. 1,9J to 0,32+
 13. Kompresję sprawdzałeś z założona dyszą (wysuniętą do pozycji symulującej zamknięty układ) czy jedynie zatykając prowadnice na głowicy cylindra?
×
×
 • Create New...