Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szuwarek79

Użytkownik
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Vortex uwzględni każde uszkodzenie nie wynikające z umyślnego działania użytkownika. Jedyny minus to czekanie na naprawę/wymianę.
 2. To prawdopodobnie jest przyczyna. Sprawdź zamek w miejscu gdzie ten element się w niego wsuwa. Pewnie jest mocno zeszlifowaniu. Zobacz na rozebranym pistolu jak głęboko wchodzi ten element przy naciągniętym kurku. Jak go wciśniesz. Nie znam tego systemu ale wydaje mi się, że powinien wystawać niewiele ponad prowadnice zamka.
 3. Możliwe, że niestety zużył się moduł spustu od sposobu w jaki wciskasz spust. Pierwszy sear spustu jest pewnie już „spiłowany” jeśli to znal. Trzba będzie rozebrać zespół młotka i sprawdzić.
 4. Z filmiku wynika, że dociskasz spust do oporu. Zrób mały mały test: Wciśnij spust tylko do momentu oddania strzału, i ani milimetra dalej. Ciekaw jestem ile cykli replika wykona tą metodą.
 5. Polecam SCAR od WE https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-l-mk16-mod-0-1152202937.html Posiadam od 2 lat. Replika mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Jestem grzebaczem, więc przed pierwszym testem w polu została mocno poprawiona, ale i z pudełka dawała radę. Na start wymiana gumki i lufa i będziesz zadowolony.
 6. Strona z „zagęszczonymi” zwojami na prowadnicę. Sprawdź jeszcze jak sprężyna układa się w tłoku. Wsuwana w tłok bez napięcia powinna mieć 0,6-0,7mm luzu z każdej strony. Jeśli przyciera na starcie to nie będzie mógł się na długości tłoka w pełni skompresować i na pozostałym dystansie będzie szła w górę/dół.
 7. TG potwierdził typ gumki; siedzi tam standard VSR. Na tym mi bardzo zależało. Wczoraj zamówiłem, pewnie dojdzie po weekendzie to cyknę kilka fotek systemu i hopa dla potomnych. Poza ergonomią zależało mi na zwalniaczu magazynka który w USP pomaga nie gubić magów nosząc pistolet w kaburze tekstylnej. Już nawet nie liczę magów od KJW KP-05/06 które posiałem w lesie :(
 8. A nie włożyłeś przypadkiem sprężyny „na odwrót”?
 9. Widać, że kupa czytania i dłubania była potrzebna. Wygląda rewelacyjnie.
 10. Głowice Maxx nie lubią ze szkieletami bo damper na przędzie podczas uginania się przenosi siłę uderzenia tłoka na trzpienie centrujące. Twój zapewne też się nie lubi… Z „gibaniem” się prowadnicy też miałem już problem. Umknie nie występował on na sprężynach LCT, bo są krótsze i mają grubszy drut. Zmiana na Modify, Prometheus czy ultimate powodowała owe „gibanie”. finalnie rozwiązałem to tak: https://www.retroarms.com/parts-of-gearbox/centering-screw-for-qsc-spring-guide Do tej „śruby” potrzebne jest narzędzie od retro lub zdolności manualne. Oczywiście odpowiednia p
 11. Dzięki. Szukam właśnie USP/P8 bo odpowiada mi ergonomia palonego i posiadam AEP od TM tego modelu. Będzie pewnie trzeba zaryzykować…
 12. Nie jestem fanem wysokiego ROF i zawsze celuje pomiędzy 18-20. Cymowskie zęby dają radę, zostaw. Gumkę, i lufę dałem Maple Leaf. Możesz śmiało brać MR Hop 2021 silikonowego. Bierz nieco twardszy niż by wskazywały FPS. Lufa wpadła 250 jeśli dobrze pamiętam. Replika po tych zabiegach śmiga już trzy lata z przelotem 40-50k a nie była otwierana :)
 13. Co do dyszy, niestety już nie pamiętam. Wymieniałem pneumatykę. Teflonu nie uznaje.
 14. Dwie kastrowała do CQB, jedną SD6 zrobiłem do lasu. Zawsze wymieniałem cylinder, głowicę i dyszę bo w Cymach szczelność jest umowna. Przy sprężynie 120 Modify SD6 dawał blisko 1.9 J.
 15. Ależ mi klina zabiłeś. Kompletnie nie pamiętam tej części, a rozbierałem swoje trzy CM41 wielokrotnie…
×
×
 • Create New...