Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mardo97

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Regulacja hopki działa normalnie, widać jak ten "cycek" wychodzi po podkręceniu. Tylko dziwi mnie dlaczego na tej gumce kulki blokują się w komorze, a na starej jest gitara.
 2. Cześć, Posiadam replikę ICS CXP Mars Komodo, jakiś czas temu zakupiłem gumkę HOP-UP 70° SUPER MACARON [Maple Leaf], oraz dystanser Omega, również od tego samego producenta. Po założeniu tego zestawu replika strzela (jest dźwięk strzału) ale kulki nie lecą, potrafi też wypluć kulki ale to tylko na max 5 metrów. Po założeniu seryjnej gumki oraz dystansera wszystko wraca do normy. Znajomy ma dokładnie tą samą replikę i w tym tygodniu oddał ją do serwisu w celu założenia tej samej gumki i dystansera. U niego działa wszystko w porządku, na nic nie narzeka. Czy ja robię coś źle?
 3. @Huba_lbn tą gumkę którą mi poleciłeś od Super Macaron to nie nadaje się... Pierwsze parę kulek poleciało dobrze, kolejne już na max 40 metrów lecą, regulacja hop-up nie pomaga, kombinowałem nawet z dystanserami. Końcówka tej gumki od strony górnego gearboxa jest za gruba, bo zatrzask nie chce wejść w te "szczerbinki" trzeba bardzo mocno docisnąć lufę ale wtedy tam się odkształca i kulki tracą prędkość. Raczej kasa wywalona w błoto.
 4. Obydwie lufy czyściłem wyciorem, tą węwnętrzną jak i od komory hop-up - były czyste ani jednego pyłku. Na oko nie wyglądały na krzywe. Zostały mi stare kulki G&G 0.25, a też mam zakupione BLS 0.32, na tych obydwóch rodzajach kulek ściąga mi je głównie w lewo. Zakupiłem już Super Macaron 70 i dystanser od omegi, zobaczymy we Wtorek jak będzie strzelać, jak będzie nadal to samo to zwracam replikę...
 5. Dzięki wielkie, 70 stopni powinno wystarczyć, prawda? Moja replika ma ~450fps A jeśli to nie będzie wina gumki to zostaje tylko lufa?
 6. A i tak w ogóle to super macaron i omega to flathop, nie zwykła gumka. One są przeznaczone do firmy AEG, będzie działać w ICS?
 7. Wyjmowałem już gumkę hop up, wszystko było ok, wsadziłem od nowa i nadal to samo. Spróbuję zmienić gumkę hop-up z dystanserem. A co lepiej się sprawuje, flathop czy zwykła gumka i czy muszę się zaopatrzyć w jakiś smar silikonowy?
 8. Witam, Od tygodnia jestem posiadaczem nowej repliki ICS Mars Komodo i mam następujący problem. Otóż podczas strzału, gdzieś tak przy 40 metrze zaczyna mi ściągać kulkę w lewo. Czasem poleci prosto ale to chyba przez wiejący wiatr od drugiej strony. Dzisiaj byłem na strzelance w lesie i też ściągało mi kulkę w lewo. Z chęcią oddałbym replikę na gwarancję, ale ją zakupiłem ponad 100km od miejsca zamieszkania. Czy problem może leżeć w gumce Hop-Up? Znajomy znajomego... miał podobny objaw zaraz po kupnie ICSa - wymienił gumkę i przestało mu ściągać, czy aby na pewno może być gumka? Jeśli
 9. Pozwólcie, że się podepnę do tematu. A jak wypadają repliki G&G TR16 556WH/308WH w porównaniu do w/w ICS'ów? Warto jest dopłacać do ICS'a? Czy może lepiej "zaoszczędzić" te kilka stówek i przeznaczyć na tuning TR16?
 10. Zamówiłem E01 i szczerze powiedziawszy jestem zawiedziony. Replika nie jest aż tak spasowana jak mówisz, magazynek ma luzy ale się trzyma, rączka z przodu (osłona lufy) tez ma małe luzy. Kolega posiada B01 i jego replika jest jakos lepiej wykonana, nic nie lata i jakby była wykonana z lepszego materiału.
 11. W SA E01 z ilością 380 fps dobrze się strzela na otwartych przestrzeniach? Bo taniej można już wyrwać SA B02 które ma aż 430 fps. Która z tych replik okaże się lepsza i dlaczego?
 12. Najtańsze Evolution Airsoft jakie widzialem to jest za 900 zł na zbrojowni, chyba, że mowa o używce
 13. Witam, nie chcę robić kolejnego zbędnego tematu więc się tutaj zapytam. Też planuję rozpocząć przygodę z ASG, lecz mam nieco mniejszy pułap, max 800zł. Co proponujecie wziąć, EM'ke od Specna Arms z serii Edge, czy może SA z serii B? Bardzo mi się podoba SA B03, która jest na przecenie za około 700zł. Co jest "lepsze" ?
×
×
 • Create New...