Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mardo97

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Mardo97

 1. Regulacja hopki działa normalnie, widać jak ten "cycek" wychodzi po podkręceniu. Tylko dziwi mnie dlaczego na tej gumce kulki blokują się w komorze, a na starej jest gitara.
 2. Cześć, Posiadam replikę ICS CXP Mars Komodo, jakiś czas temu zakupiłem gumkę HOP-UP 70° SUPER MACARON [Maple Leaf], oraz dystanser Omega, również od tego samego producenta. Po założeniu tego zestawu replika strzela (jest dźwięk strzału) ale kulki nie lecą, potrafi też wypluć kulki ale to tylko na max 5 metrów. Po założeniu seryjnej gumki oraz dystansera wszystko wraca do normy. Znajomy ma dokładnie tą samą replikę i w tym tygodniu oddał ją do serwisu w celu założenia tej samej gumki i dystansera. U niego działa wszystko w porządku, na nic nie narzeka. Czy ja robię coś źle?
 3. @Huba_lbn tą gumkę którą mi poleciłeś od Super Macaron to nie nadaje się... Pierwsze parę kulek poleciało dobrze, kolejne już na max 40 metrów lecą, regulacja hop-up nie pomaga, kombinowałem nawet z dystanserami. Końcówka tej gumki od strony górnego gearboxa jest za gruba, bo zatrzask nie chce wejść w te "szczerbinki" trzeba bardzo mocno docisnąć lufę ale wtedy tam się odkształca i kulki tracą prędkość. Raczej kasa wywalona w błoto.
 4. Obydwie lufy czyściłem wyciorem, tą węwnętrzną jak i od komory hop-up - były czyste ani jednego pyłku. Na oko nie wyglądały na krzywe. Zostały mi stare kulki G&G 0.25, a też mam zakupione BLS 0.32, na tych obydwóch rodzajach kulek ściąga mi je głównie w lewo. Zakupiłem już Super Macaron 70 i dystanser od omegi, zobaczymy we Wtorek jak będzie strzelać, jak będzie nadal to samo to zwracam replikę...
 5. Dzięki wielkie, 70 stopni powinno wystarczyć, prawda? Moja replika ma ~450fps A jeśli to nie będzie wina gumki to zostaje tylko lufa?
 6. A i tak w ogóle to super macaron i omega to flathop, nie zwykła gumka. One są przeznaczone do firmy AEG, będzie działać w ICS?
 7. Wyjmowałem już gumkę hop up, wszystko było ok, wsadziłem od nowa i nadal to samo. Spróbuję zmienić gumkę hop-up z dystanserem. A co lepiej się sprawuje, flathop czy zwykła gumka i czy muszę się zaopatrzyć w jakiś smar silikonowy?
 8. Witam, Od tygodnia jestem posiadaczem nowej repliki ICS Mars Komodo i mam następujący problem. Otóż podczas strzału, gdzieś tak przy 40 metrze zaczyna mi ściągać kulkę w lewo. Czasem poleci prosto ale to chyba przez wiejący wiatr od drugiej strony. Dzisiaj byłem na strzelance w lesie i też ściągało mi kulkę w lewo. Z chęcią oddałbym replikę na gwarancję, ale ją zakupiłem ponad 100km od miejsca zamieszkania. Czy problem może leżeć w gumce Hop-Up? Znajomy znajomego... miał podobny objaw zaraz po kupnie ICSa - wymienił gumkę i przestało mu ściągać, czy aby na pewno może być gumka? Jeśli
 9. Pozwólcie, że się podepnę do tematu. A jak wypadają repliki G&G TR16 556WH/308WH w porównaniu do w/w ICS'ów? Warto jest dopłacać do ICS'a? Czy może lepiej "zaoszczędzić" te kilka stówek i przeznaczyć na tuning TR16?
 10. Zamówiłem E01 i szczerze powiedziawszy jestem zawiedziony. Replika nie jest aż tak spasowana jak mówisz, magazynek ma luzy ale się trzyma, rączka z przodu (osłona lufy) tez ma małe luzy. Kolega posiada B01 i jego replika jest jakos lepiej wykonana, nic nie lata i jakby była wykonana z lepszego materiału.
 11. W SA E01 z ilością 380 fps dobrze się strzela na otwartych przestrzeniach? Bo taniej można już wyrwać SA B02 które ma aż 430 fps. Która z tych replik okaże się lepsza i dlaczego?
 12. Najtańsze Evolution Airsoft jakie widzialem to jest za 900 zł na zbrojowni, chyba, że mowa o używce
 13. Witam, nie chcę robić kolejnego zbędnego tematu więc się tutaj zapytam. Też planuję rozpocząć przygodę z ASG, lecz mam nieco mniejszy pułap, max 800zł. Co proponujecie wziąć, EM'ke od Specna Arms z serii Edge, czy może SA z serii B? Bardzo mi się podoba SA B03, która jest na przecenie za około 700zł. Co jest "lepsze" ?
×
×
 • Create New...