Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Blink91

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Tak wiem doczytałem po czasie. A Perun ma być w ciągu kilku tygodni w sklepach.
 2. Sorka za post pod postem ale właśnie zobaczyłem, że ten upgrade kit nigdzie nie dostępny. Może wiecie gdzie mógłbym dostać ?
 3. Perun Upgrade kit będzie w pełni działał z tym co mam w środku. Wystarczy przepiąć ? Oglądałem filmy na yt i zastanawiałem się czy będzie działać.
 4. Witam. Podepnę się do tematu. Jeśli źle to przepraszam. Kupiłem wczoraj predatora. Był naruszony czerwony przewód przy tconnect. Przy wkładaniu baterii całkiem się oderwał. Kak dotknąłem do styku do wysiadł bezpiecznik i przepaliło folijke ochronną przy mosfecie. Po wymianie bezpiecznika I zetknięciu znów przewodu. Padł znów bezpiecznik. Z obserwacji zauważyłem, lipnie są przylutowane przewody do mosfetu. Czy po przelutowaniu przewodów oraz wymianie bezpiecznika powinno pomóc? Czy bezpiecznik działa tak, że rozłacza prąd aby uniknąć usterkę mosfetu? I jakby można zapytać gdzie kupić sam mosfet? W Polsce tylko na tanichm znalazłem i jeszxze cały układ A mi tylko potrzebny Mosfet. Z góry dzięki za odp.
 5. Z tego co wiem to przewody wymienione. Mosfet picossr. Tłok 15 zębów shs (taki niebieski bodajże). Doszczelniona łożyskowana głowica tłoka (modify). Silnik High Torque Kwa. Batka 11,1. Komora czerwona Element bodajże. Zębatki nie wiem czy zmieniane.
 6. Witam. Podepnę się do tematu bo też mam problem z semi. Replika Sa a-03 jakiś z pierwszych modeli. Po wczorajszym długotrwałym strzelaniu wystąpił problem strzelania auto na semi w sensie takim, że albo zareaguje albo nie albo wali po 3 lub 4 razy. Najśmieszniejsze jest to, że "do góry nogami" nie ma reakcji żadnej. Nie znam sie zbytnio A mój serwisant zawalony robotą. Więc pomyślałem, że ogarnę coś na własną rękę. I z czego to zdążyłem się zorientować przyczyna może leżeć w silniku lub/I w jego zębatce. Dodam, że po strzelaniu wszystko było gorące włącznie z mosfetem i batką. Replika po tuningu. Z góry Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...