Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

echofoxtrot

Użytkownik
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przestrzegam, dałem się naciąć na zakup kompletu mundurowego w Greenzonie za 315zł. Niestety, brak odzewu od dnia wysłania przelewu. Profilowe pochodzi z instagrama jakiegoś Czecha, numer konta najprawdopodobniej nie jest kontem bankowym a kartą przedpłaconą, która wydawana była kilka lat temu bezimiennie. W komisie sprzedaje jeszcze replikę od G&G oraz wychodzi na to, że sprzedał też hi cape, bo ogłoszenie było, ale zostało usunięte. Jeśli ktoś jeszcze został przez tą osobę oszukany zachęcam do złożenia zawiadomienia na policję. Nr konta delikwenta 87109000047**580000***2912
 2. Panowie, jakie magi pasują najlepiej do tych A5?
 3. Dokładnie tak jak mówi wallop. Jeśli chcesz w replikę zainwestować to nie ma co ponownie kupować ETU bo to naprawę awaryjny system. Kup Upgrade kit do ETU od Peruna, który zastąpi Ci w całości aktualny mosfet i doda masę użytecznych funkcji. No chyba że Perun Optical V2, on by zastąpił mosfet i "kostkę stykową" W ETU lubią padać mikrostyki, a Perun ma sensory optyczne, które mają dużo dużo większą żywotność i do minimum ogranicza części mechaniczne powiązane ze spustem.
 4. Jak myślisz, jak będzie z wytrzymałością gearboxa na tym M140?
 5. Niestety nie, aktualna kostka stykowa różni się od standardowych chociażby mocowaniem i nie da rady wymienić na jakąś standardową do gb v2.
 6. Witajcie. Mam dość nietypowe pytanie, ponieważ sama sytuacja, w której się znajduję jest również nietypowa. Otóż, kupiłem używaną replikę, która dobre kilka lat działała bez żadnego układu mosfet. Na jednej blaszce styków wypaliła się już dziurka, natomiast drugiej nie zostało wiele do takiego stanu. Cały problem polega na tym, iż w replice zastosowano nietypową kostkę stykową, przez co, nie mam możliwości jej wymienić na miejscu (jedynie opcja sprowadzenia, koszt $25 za samą kostkę bez przesyłki). Postanowiłem, że w replice zainstaluję układ mosfet. Teraz pytanie, czy skoro styki są na tyle mechanicznie sprawne, że jeszcze działają i nie rozpadną się od wciskania spustu :D to czy przy instalacji mosfetu konieczna będzie ich wymiana? O ile dobrze mi wiadomo, instalując mosfet, prowadząc okablowanie sygnałowe do kostki stykowej, poprzez te właśnie kabelki będzie płynął jedynie prąd o niewielkim natężeniu, co zapobiegnie dalszemu wypalaniu styków. Ale czy fakt pozostawienia starych blaszek styków w stosunku do nowych, będzie miał jakiś wpływ na wydajność skoro i tak instaluję mosfet, który sam przepływ prądu przez te blaszki ograniczy do minimum? Z góry dziękuję za pomoc!
 7. Witajcie, potrzebuję burzy pomysłów w jaki sposób połączyć na stałe lufę zewnętrzną z upperem i delta ringiem. Problem polega na tym, że fabryczny gwint wyrobił się i niestety nie trzyma już tak jak powinien. Różnica między gwintem w delta ringu a gwintem uppera zrobiła się na tyle duża, że pierścień można nałożyć i zdjąć z korpusu bez jego wkręcania :) Nowy upper będę miał koło września, bo tak to jest z dostępnością części do KWA, lecz do tego czasu muszę wymyślić coś, co pozwoli mi złożyć całość do kupy w miarę solidny sposób. Pomysły na które wpadłem do tej pory to - taśma teflonowa - klej na gorąco Pozostaje tylko kwestia, czy połączenie wykonane za pomocą jednego z tych dwóch specyfików będzie na tyle solidne, żeby lufa nie została wraz z szynami w rękach podczas strzelania? :D Tak jak pisałem wcześniej, aktualny upper i delta ring pójdzie do śmieci, po tym jak otrzymam nowy, więc połączenie między nimi może być zrobione nawet w sposób drastyczny, uniemożliwiający swobodne odkręcanie. Czy macie jakieś doświadczenia związane z podobnym problemem i jakieś pomysły jak to tymczasowo rozwiązać? Pozdrawiam!
 8. Również byłbym chętny na zamówienie z airsoftpro.cz
 9. Poszukuję magów mid cap które bez luzu będą siedziały w gnieździe G&G GC18 ;)
 10. Dokładnie tak. Dzięki serdeczne, w takim razie udam się do tokarza i przedstawię mu swój problem. Pozdrawiam
 11. Witam. Chciałbym zapytać czy miał ktoś z Was kiedyś styczność ze skracaniem lufy zewnętrznej standardu AR15? Można by powiedzieć, kup lufę o dobrej długości a nie będziesz się bawił w skracanie. Tak też zrobiłem, ale pojawiło się więcej problemów, nacięcia w lufie na komorę hu były za wąskie, potem komora nie zgrywalała się z gb itd. Dlatego skoro mam komplet fabrycznie pasujący (lufa+korpus) chciałbym uzyskać z lufy 10.5” długość 10.3”. Macie jakieś pomysły komu to zlecić, albo jak się za to zabrać samemu? Pozdrawiam serdecznie!
 12. Witam serdecznie. Czy jest tu ktoś kto potrafiłby mi słownie wytłumaczyć schemat działania ETU od G&G? Chodzi mi konkretnie o kwestię, jak manualnie na otwartym gearboxie sprawić aby silnik pracował non stop (czyli tryb auto)? Dodam tylko, że sama zmiana trybu ognia za pomocą płytki slelektora nic nie zmienia. Cały czas, czy to w ustawieniu semi, auto czy 3 strzałowej serii praca silnika trwa jednakowy czas.
 13. Witam. Mojej replice ak RK-06, dolega pewna kwestia związana z selektorem. Jest o tyle dziwna, że dzieje się tylko z podpiętym magazynkiem z kulkami. Chodzi o to, że bez podpiętego magazynka replika działa poprawnie, konkretnie chodzi o tryb ognia, ponieważ na nastawie semi normalnie jest semi. Natomiast po podpieciu magazynka załadowanego kulkami jest już tylko tryb auto :D Co w tej kwestii dziwnego? Replika z podpiętym pustym magazynkiem działa poprawnie! Mam nadzieję, że ktoś już spotkał się z taką kwestią. Dzięki z góry.
×
×
 • Create New...