Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Robs

Użytkownik
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

 1. Bynajmniej bardziej od dresu :)
 2. Mi się wydaje, że idea Stalkera ma w pewnym sęsie przerażać. Oczywiście wszyscy interpretujemy zamysł autora książki i autorów gry, ale jednak stalker powinien wyglądać dość "bojowo" więc dla mnie stalker w dresie vs stalker w mundurze - jednak mundur wziął górę. PS. Na zdjęciu jest Crockett, ja byłem po drugiej stronie aparatu :) A na sobie ma OLV.
 3. Zdjęcia, które wczoraj zrobiłem z kumplem: Fakt, że mundur polski, ale chyba to, co miało być, jest :)
 4. Ehh : ( trochę się nie spisał : ) A na oko to sie odległości nie mierzy :roll: szkoda mi go
 5. Typ się pyta, a zamiast odesłać go do X działu, produkujecie się, jeśli nikt nie zrozumiał ironii
 6. @shank a co, twoja stara strzela ? Opanuj się typie, bo nie jesteś ani miły, ani zabawny.
 7. Robs

  "Sztuczne" Ghillie

  Mógł by ktoś może napiać coś o tym: sztucznym ghillie ? http://allegro.pl/item332214792_profesiona...porny_camo.html
 8. W takim razie ciekawym jest, iż skoro mam tą replikę ponad 1,5 roku (w tym rok intensywnej eksploatacji), replika nadal działa i ma się świetnie :)
 9. Wiem, że może się to wydać głupie, ale co Wy na to, by na takim czymś http://www.allegro.pl/item306482409_reserv...a_r_s_nowe.html robić ghille zakładane na mundur?
 10. A ja się tak zastanawiam, bo na x40mm nie znalazłem, a na 44mm bez problemu . Dlatego z ciekawości zmierzyłem w mojej (warrior I wella z dolaczona chinska luneta) srednice i wyszło od brzegu wew. do brzegu wew. równo 44mm. Może to wina linijki (choć mierzyłem dwiema różnymi), bo niczym profesjonalnym nie sprawdziłem.
 11. Szybkie pytanie- jaką długość ma lufa wew. w Warriorze I ?
 12. i w sumie chyba tutaj drzemie słuszność.
 13. Fajnie, że jesteś modem i lubisz najeżdżać na innych (notabene nie wiem co szachy mają tu wspólnego, nic się w nich nie planuje ogłaszając przeciwnikowi). Aha, i napisałem "przedstawiamy założenia", co oznacza, że mówimy jaka jest główna myśl gry czyli przykładowo odbicie zakładnika itp (no, chyba, że zazwyczaj się nie mówi, nie wiedziałem). ale nadal scenariusz Jeśli uważasz, że scenariusz nie ma nic wspólnego z 'em, to nic trudniejszego, jak go usunąć. Pozdrawiam
 14. Pisałem ten scenariusz pod mulnik, który jest na tyle wielki, że 2ch z bronią krótką w każdym z magazynów to i tak by była bardzo duża liczba. Pewnie, każdy może powiedzieć. Nie wiem jak u Was, ale u nas spotkania jednak bazują na grze fairplay i taką zakładałem. My (w każdym razie) przedstawiamy wszystkim uczestnikom założenia scenariusza i wszyscy się ich trzymają. Można strażnikowi założyć także jednorazowe kajdanki, czy inne wymysły, jeśli strażnik nie pojął o co chodzi. Dlatego napisałem by leżało to w interesie rosjan.
×
×
 • Create New...