Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snorku

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Snorku

 1. Okejo :D Przyjdzie druga i zobaczymy co tam było, najwyżej spalę... Dzięki, trzymaj się.
 2. Hmm rozumiem. Jest jakaś możliwość by to sprawdzić jakie ma mosfet ograniczenie? Są jakieś stałe kategorie, ustalenia? Trzeba sie do niego dobrać? Pisać do producenta. Gościu z przekonaniem pisał, że spalę ten mosfet.
 3. To znaczy czytałem tam w Internecie, że jak do słabszej repliki w bebechy zapakuję 11.1 V, na słabym mosfecie i dużym wsp. prądowym (tak jak u mnie (20/40), to tam coś się chrzani i popalić może. To znaczy, jeśli mam 11.1 i 20C, to moje lipo oddaje 26A, i jeśli replika potrzebuje np. 10A-15A, to to overkill. Nie za bardzo sie znam także.. Już nie wymienię batki na 7.4, więc musi zostać 11.1 do rekreacyjnego strzelania, a na jakiś event może zakupię 7.4. Gościowi na discordzie, pewnie chodziło, że z tanim mosfetem jaki jest w tym GE, to 11.1 popali to szybko.
 4. Taa zdaję sobie sprawę, po prostu chciałem M4. Może na 2 replikę jeśli się już będę bawił w to, to coś lepszego zakupię, na razie to musi wystarczyć. Jak na 11.1 rozsadzi tryby to wymienię jak będę miał ochotę. Dzięki za pomoc! PS: Jaki to ma wgl pobór mocy? Zapakowałem tego goldena już do odsyłki i nie sprawdziłem.
 5. Z Goldenem. Rozpierniczylem magazynek i jest problem z reklamacja lekki, musze pierw zamowic inna i dopiero potem odeslac ta z dobrym magiem, nie wiem ten magazynek byl tragiczny. Jedna jaka widzialem, to ta podstawowa wersja Edge. Jak bede mial wiecej kasy i checi na zabawe, to wydam ponad 1000. Okej, to zostawie baterie. Dzieki!
 6. Ew. mogę zostać przy M4 od golden eagla (EFB6596) z metalowym body (mam problemy z reklamacja obecnej repliki, stąd możliwość wyboru). Kupiłem do tej Mki 11.1 V 1300 mAh 20/40C LiPo i to był chyba błąd, gdyż dobrałem za duży prąd rozładowywania. 15/30 by chyba wystarczyło. Chciałbym zostać przy 11.1 z racji metalowych części do strzałów głównie poj. Wymienić tę baterię czy zostawić tak jak jest?
 7. Witam, jestem dość zielony w tematyce. Planuję zakup repliki SA-C13 CORE™ X-ASR™ i chciałem zapytać gdzie mógłbym znaleźć jaki jest jej pobór prądu, ew. od razu jaka batke LiPo do niej dokupić? Plastikowy korpus ma duże znaczenie przy chęci osiągania większego rate of fire, czy to głównie osiągi gearboxa? 7.4 czy 11.1 V? 11.1 pozwala osiągać zmacznie większy rof i zużycie części? Pozdrawiam
 8. Serio jest z nim coś nie tak? Faktycznie zielony jestem, jedyne co widzę to chyba lekko przetarte przyrządy celownicze. Najdłuższa czy średnia lufa? Czuć poprawę celności przy długich mocno? Kiedyś nosiłem soczewy, ale potem wdarł się problem alergiczny przy zmianie producenta tych samych i niestety odrzuciłem. Aktualnie myślę o zmianie po prostu i próbowaniu, nie mniej no kicha, nosiłem miesięczne. Dzięki za odpowiedzi
 9. Witam serdecznie. Zawsze lubiłem zabawę karabinami na kulki oraz innego typu militarną tematykę i postanowiłem zakupić jakąś elektryczną replikę M4 dla siebie (moja stara plastikowa z odpustu już pogubiona i połamana niestety - dlatego sentyment). Generalnie mierzę przyszłościowo w ew. jakieś gierki weekendowe, żeby się pobawić, raczej na świeżym powietrzu więc celuję w ok. 400 FPS. Do wydania mam troszkę, powiedzmy 800 zł na początek na wszystko, aczkolwiek jeśli uda się za mniej to byłoby miło, replika nawet jeśli nie będzie używana potem, to miło jak zostanie u mnie w domu, dlatego chc
×
×
 • Create New...