Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sqad

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

About Sqad

 • Birthday 06/22/1984
 1. Kurde w Wawie na CQB wszędzie jest tylko Semi i na co komu ten rof :/. Robi się dość paradoksalnie bo wpadają chłopaki z HPA gdzie oni z placa na semi walą po 20 kulek w sekundę. Gdzie mało który elektryk na auto tyle ma.
 2. Zamocowałem go do gietki i szło jak po sznurku. No to wróciłem do M4 znowu wieją. Była jeszcze tam podkładka plastikowa to ją usunąłem żeby było więcej gwintu do nakręcenia, niestety problem ten sam. Zacząłem gmyrać i okazał się taki banał że aż przykro pisać. hupup był tak skręcony że kulki był mocno podkręcone i wadziły o końcówkę tłumika.
 3. Za 3 dychy ładowarki z balanserem to bym nie kupował chyba, jakoś tak podejrzanie mało. Ale w przedziale 50 - 65 już coś można znaleźć sensownego.
 4. Tą specne ostatnio kolega zmówił z GF tylko w jakimś malowaniu. Bardzo fajnie wykonana i celna. W tej cenie chyba nie ma nic lepszego na rynku. Jedynie ten system szybkiej wymiany sprężyny wcale nie jest taki szybki, bo i tak trzeba replikę rozebrać i wyjać gearbox. 400-440fps to na pewno nie cqb gdzie można z przystawu przywalić a boczniak elektryczny do cqb to słaby pomysł. Wrócę do tej specy, która po wymianie sprężyny (słabszą dają w zestawie) i zmierzeniu na chrono daje 310fps i nadal jest bardzo celna.
 5. Wczoraj założyłem tłumik tracer FMA Pirates do M4 CAA. Kulki z założonym tłumikiem lecą gdzie chcą. Momentalnie skręcają. Bez tłumika jest ok. Replika jest praktycznie nowa więc wykluczam jakieś skrzywienie. Dzisiaj sprawdzę na G36 czy będzie to samo.
 6. Sqad

  ASG Cursed 25g

  Jakieś opinie? Wszyscy wszędzie zachwalają G&G a na temat innych produktów opinii jak ze świecą szukać.
 7. Pytasz o natężenie czy napięcie? Masz w ogóle ładowarkę z balanserem żeby nie przeładować? Jaką masz wydajność prądową tego pakietu? Powinno być gdzieś na pakiecie napisane cyferka z literką C. Jak nie ma to dla bezpieczeństwa ładuj 1A albo i mniej i nie zapomnij o wyrównaniu napięć na pakietach.
 8. Wiesz Gunfet zapomniał o tym w instrukcji, więc jest 50:50 do poprawnego podpięcia, a jak niektórzy widać wymieniali na inne. Dodam że ja pisze o minusowym kablu jeden koniec wychodzący z baterii przylutowany do ufeta z drugiej strony wychodzi dalej na silnik. Wlutowanie mosfetu odwrotnie w ten kabel minusowy powoduje od razu ogień ciągły po podpięciu baterii.
 9. tak jak pisałem montaż to nie problem tylko szkoda że nie podali ma znaczenie strona z ( - ). musiałem rozlutować mosfet od stronygdzie są dwa miejsca lutownicze i obrócić o 180 stopni i zlutować z powrotem.
 10. Niekoniecznie. Ja dziś walczyłem z mosfetem Gunfeta µFET. Też zaraz po podłączeniu lipo strzelał. Ich instrukcją to sobie moża podetrzeć tyłek bo jest napisana beznadziejnie i schemat jest bardzo nieczytelny. Jak się okazało ma znaczenie jak się wlutowuje w minusa, bynajmniej nie jest to bez znaczenia
×
×
 • Create New...