Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rocket

Użytkownik
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

 1. Pisałem przed edycją Twojego posta - chodziło o FN :) Poszukam tego K1
 2. Już nie produkowany chyba, zgadza się ? Na stronie producenta nie ma żadnych informacji :)
 3. Co to za model broni na zdjęciach ? Jedyne co zauważyłem to magi od M16 i to tez do końca pewny nie jestem :) Pozdrawiam
 4. Rocket

  HK 416

  Zmieniało by fakt gdybyś założył te okulary które są widoczne na Twoim awatarze (czy jak to sie tutaj nazywa) i dostrzegł emblematy firm takich jak DIEMACO i HK... No ale jak widać okularki nie byly tutaj obecne...
 5. Rocket

  HK 416

  Nie pewna - tak jak zacytowałeś tylko "niektóre kanadyjskie jednostki" ... PS. Nawet dobrze zacytowac nie potrafisz :/
 6. Rocket

  HK 416

  Choć jeden który poszuka, popatrzy a potem sie wypowie a nie uważa że jest super bo ma znaczek admina ...
 7. Rocket

  HK 416

  Patrz uwazniej a nie bedziesz zadawal glupich pytan... Jest to zdjecie broni jednego z odzialow specjalnych kanadyjskiej policji.
 8. Rocket

  HK 416

  HK 416 jest też na wyposażeniu niektórych kanadyjskich oddziałów, na dowód zdjęcie poniżej. http://img.photobucket.com/albums/v193/Evi...pons/URX018.jpg
 9. W takim razie może ktoś wypowie sie na temat ECWCS GEN III Primaloft ? Zaznaczam PRIMALOFT - coś dziwnego bez kamuflarzu, warto ?
 10. Nie nie jestem - zamiast powiedzieć coś konstruktywnego to większosc z was tylko potrafi bąki puszczać... I za powyższe otrzymasz "ban warning". Pasuje? Królik
 11. Dociera, dociera ale jakoś podoba mi się ta kurteczka - na zime jest w sam raz a i cena dośc atrakcyjna jak za kontrakt w super stanie z USA więc rozważam taką możliwość. Pozdrawiam.
 12. A jakie spodnie do takiej kurtałki N2B by ładnie sie spasowały, jakiś woodland czy coś z olive ?
 13. Chodzi o okres w kórym były używane kurtki N2b bo slyszalem ze wlasnie byly wykorzystywane glownie w zimnych miejscach stacjonowania USA :)
 14. Ciężko cokolwiek na ten temat znaleść. Może będzie prościej gdy zadam pytanie takie: Kiedy, gdzie i przez kogo były używane N2B jacket'y ? Pozdrawiam.
 15. Chciałem zapytać bo nigdzie nic nie mogę na ten temat znaleść (nawet w Google) o stacjonowanie wojsk amerykańskich z "zimnych regionach", gdzie dokładnie stacjonowali, jakie jednostki i jakiego umundurowania używały. Mam nadzieje że wybrałem dobry dział :) Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...