Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Besiek

Użytkownik
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. Besiek

  Ciągłe zamówienia z zagranicy.

  W dziesięć dni od zamówienia zakup z WGC u mnie na biurku, sprawnie i szybko.
 2. Zgadzam się z TBM, różnie z tym bywa w M4 TM 9,6V (ogniwa "no name") hulała 2 lata i nie było problemu. Zmiana karabinu G3SAS TM no i oczywiście batka 9,6V (ogniwa jakieś kosmicznie wypasione Panasonic), i zębatki lecą jak zęby przy paradontozie.
 3. Besiek

  [Oficjalny] AKS-74U [BOYI]

  Stolarzem nie jestem, ale z tego co wiem bejca wsiąka w drewno i zabezpiecza jego strukturę. Przed zewnętrznymi uszkodzeniami lepiej zabezpiecza lakier (kilka cienkich warstw). Jeśli nie chcesz żeby był połysk, zawsze można użyc matowego lakieru. Jeśli się mylę proszę o sprostowanie.
 4. Besiek

  [Oficjalny] AKS-74U [BOYI]

  Czy ktoś w W-wie ma ten model? Chciałbym przed zakupem go hmm... pomac... no dobra obejrzec. Z góry dzięki.
 5. Besiek

  [SKLEP] - www.FireArms.pl (zlikwidowany)

  Wydaje mi sie że ma znaczenie czy taki błąd z ich strony w obsłudze Twojej osoby nastąpił raz czy więcej razy. Każdy z nas się myli, może zapewnienie iż paczka została wysłana nie jest kłamstwem tylko zwykłą pomyłką. Nie chce nikogo wybielać czy oczerniać, po prostu staram się być obiektywnym.
 6. Besiek

  [SKLEP] - www.FireArms.pl (zlikwidowany)

  No tak, a to pewnie była setna paczka którą zamawiałeś u nich i co druga była opóźniona. Każdy ma prawo walnąć babola (pomylić się) niezależnie od tego czy to sklep, czy poczta, ważne jest jak ta sprawa zostanie zakończona.
 7. Besiek

  [SKLEP] - www.FireArms.pl (zlikwidowany)

  Strona jest w porządku (przed chwilą się bez problemu zarejestrowałem). Może to były przejściowe trudności spróbuj teraz, a jeśli Ci się nie uda to skontaktuj się z "FIREARMS" telefonicznie w godzinach ich pracy a napewno Ci pomogą.
 8. Końcówki można kupić w FireArms, starają sie mieć je w ciągłej sprzedaży, ale różnie to bywa, lepiej najpierw zadzwonić i upewnić się.
 9. Na każde strzelanie zakładam maskę i w miarę normalny mundur , i g... mnie obchodzi czy strzela do mnie 200 czy 430 fps . Decydując się na udział w zabawie ASG wiedziałem co mnie czeka . Takie jest moje zdanie , i tego się będe trzymał . A wasze polemiki delikatnie określając , uważam za nie poważne . Ale pamiętajcie , każdy może mieć swoje zdanie .
 10. Besiek

  [ARCH] Raport z operacji "Lodowa Tarcza"

  Dołączam się do opini przedstawiciela "obszczymurów".Było fajowooo.
 11. Besiek

  [ARCH] VI Zlot Maniaków - Regulamin

  Mam pytanie za sto punktów.Mam zamiar na zlot przyjechać z rodzinką(żona+3letnie dziecko.Niech się cieszą).Czy przy korzystaniu z Waszego kwaterunku jestem zmuszony zgłosić tak młodego człowieka i uiszczać za niego jakąś dodatkową opłatę.Poza tym czy w razie czego jest tam jakaś inna możliwość zakwaterowania(może być w najbliższej okolicy, posiadam własny transport)?
×