Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TROOPER JA

Użytkownik
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

 1. Polar helikona mogę szczerze polecić, jest dużo lepszy do chodzenia na co dzień od kontraktowego, posiada też więcej przydatnych kieszeni i jest w nim cieplej ;-)
 2. Potwierdzam, występują takie rip-stopy, w 6BDOW widziałem jednego. Orientuje się ktoś może, czy mundur ten jest dalej produkowany? Może były to jakieś pojedyncze egzemplarze?
 3. Okablowanie już dawno wymieniłem, szczerze powiedziawszy to nawet nie przyszło mi do głowy, żeby do starych kabli przyczepiać nowe ;-) Gb poskładany i nawet działa, w wolnym czasie którego ostatnio mam zdecydowanie za mało skończę składać M4 :uśmiech:
 4. Nie musicie się martwić, na elektryce się dosyć dobrze znam, a problem podczas rozkładania sprawiła mi wygięta blaszka, która osłania okablowanie (blokowała część korpusu podczas wysuwania). Nowe okablowanie jest już zrobione i prawie gotowe do zamontowania. W każdym razie jeszcze raz dzięki za pomoc w rozłożeniu ;)
 5. Dzięki, już rozłożyłem ;) Teraz zabieram się za wymiane okablowania.
 6. Czy żeby zdjąć zaślepkę musze zdejmować kolbę z prowadnicy? Jak wykręcić bolec od regulacji długości kolby. Jeśli zaślepka powinna być plastikowa, to u mnie zakończenie jest metalowe. Przypomnę jeszcze że kolba jest produkcji JG, a korpus dboyi.
 7. Gdzie dokładnie znajduje się ta śrubka w prowadnicy? Kolba nie jest przypadkiem przykręcona metalowym pierścieniem?
 8. Poszło, gear-box jest jeszcze blokowany przez jedną śrubkę w tylniej części, od strony kolby. Czy żeby to odkręcić trzeba zdejmować kolbę? Jest jakiś sposób na zdjęcie pierścienia, który trzyma kolbe bez specjalistycznych narzędzi?
 9. Śrubki nie ma, jest tylko na środku przycisku zwalniającego metalowy bolec.
 10. Drogi moderatorze, proszę o połączenie postów moich dwóch postów ;-) zwierzu93, orientujesz się może jeszcze jak z body dboyi wyciągnąć mechanizm zwalniania magazynka?
 11. Problem zdiagnozowany, górną część body blokuje blaszka gb, która znajduje się po lewej stronie, obok przycisku bolth-catch
 12. Witam, mam problem z rozłożeniem m4a1 (IIIgeneracja JG z metalowym korpusem dboyi). Wykonuje czynności wg. instrukcji NA TEJ STRONIE , jednak nie mogę ozdzielić dolnej i górnej części korpusu. Po odciągnięciu dźwigni przeładowania górna część korpusu dalej się blokuje i nie można jej przesunąć.
 13. Desantom można zarzucić wiele rzeczy, ale na pewno nie to, że szybko przemakają. Moje dzisiaj wytrzymały 6 godzin ulewy i kilkukrotne całkowite zanurzenie, mimo tego nie przemokły.
 14. Spadochroniarze często używają i bardzo polecają BW 2000.
 15. TAki papierek dyrekcja powinna załątwić. Co do przysięgi to chyba troszkę się tekst różnił (nie mam pewności na 100%) i nie wiem jak będzie w tym roku.
×
×
 • Create New...