Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pawelski

Użytkownik
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

 1. Pytanie: Czy kable zasilające wyprowadzone do przodu w M4 A1 RIS (G&P) będą przeszkadzać w podwieszeniu do lufy granatnika M203? To zielone na zdjęciu to mosfet.
 2. Stylizacja na Stargate? No to nie ma opcji tylko znak Goa'uldów na czoło, brązowa długa szata i przerobić replikę na Jaffa Staff. XD
 3. Czy do osady kolby/gniazda /tail cap (jak zwał tak zwał, chodzi mi o tę część co z tyłu body siedzi, w którą się wsuwa składaną kolbę) od G3 będzie pasowała składana kolba od MP5?
 4. Wiele firm oferuje termoaktywki na ciepłe i na zimne dni, trzeba po prostu uważać co się kupuje i nosi ;) . Sam korzystam z koszulki termoaktywnej 5.11 na upały i bardzo ją sobie chwalę. Nie miałem styczności z wyrobami innych firm ale ogólnym uznaniem cieszy się Under Armour (HeatGear i ColdGear odpowiednio na ciepło i na zimno) oraz produkty z serii ECWCS i PCU (głównie na zimę, choć z tego co czytałem pierwsze levele obu serii nie grzeją, a jedynie wyciągają pot.)
 5. Pawelski

  M4

  M4A1 G&P Aimpoint G&P na chińskim montażu QD, kopii A.R.M.S. #22 PEQ-2 VFC M910 chinol (pożyczone) Z ciekawostek aimpoint siedzi na szynie podwyższającej zintegrowanej z przeziernikiem, customik, przycinany z szyny od SPRki P&J, przód zlicowany z górnym body, wyszlifowany i pryśnięty czarnym lakierem. Wygląda jak z fabryki. Całość wzorowana na zdjęciach eMek operatorów FR z Iraku w okresie ok 2003-2004.
 6. Myślę, że dość ambitne (choćby ze względu na tematykę), najwyżej ktoś przeniesie :) : Próba reko operatora Force Reconu (Irak 2004): Kitlist: DCU Arafatka Nomex Gloves Tan Altama Desert (+ boot bandsy) ALTA sztuk 1 :) MICH CGF (data prod. 2001), pomalowany krylonem mud brown + blacha + żuraw + IR tab + goggle straps + ESS NVG Swimmer Headset* + TCI PTT* 2nd: FSBE AAV QR* (Guarder) a na nim 3x M4 CQB RC/SDS 2x frag SDS Canteen/utility SDS FB pouch SDS SAW 200 SDS (jako pokrowiec na maskę p/gaz) BHI Hydrastorm, w nim zbiornik Camelbaka RACK Saber Pouc
 7. No to poprawka: 3 magi nie są moje i stąd inny numer :D Doszło oznaczenie na PEQ.
 8. Słuszna uwaga, też o tym pomyślałem choć nieco za późno. Aczkolwiek wcale nie po fakcie, od czego rozpuszczalnik nitro :D Jak będzie mi się potem chciało to zmienię.
 9. Dzięki za odpowiedzi. Poszedłem za radą Meitnera i nabyłem marker olejowy. Oto efekty: Mała rzecz a cieszy :D
 10. Pytanie do rekonstruktorów wszelkich jednostek US w okresie mniej więcej współczesnym, gdyż ten motyw się często powtarza: Niebieskie oznaczenia numeryczne na kolbach, magazynkach itd. - czym najlepiej zrobić? (ew. czym są robione przez real deals)? Tutaj widoczne takie oznaczenia na kolbie Marine w IBA, częściowo zasłonięte zawieszeniem karabinu Tutaj Marine ma w ten sposób ponumerowane magazynki do krótkiej. Z góry dzięki
 11. No proszę, gogle Sama Fishera :D Przepraszam za OT ale nie mogłem się powstrzymać :)
 12. A ja tam w multi nie grywam, bo nie lubię, za to singla w MW i MW2 przechodziłem parokrotnie i za każdym razem z satysfakcją. Wolę kilka maksymalnie dopracowanych, zróżnicowanych, a przede wszystkim intensywnych misji niż kilkanaście/kilkadziesiąt podobnych do siebie średniaków. Pierwszy COD był dłuższy niż którekolwiek MW, ale mniej intensywny.
 13. Nie usuwaj plam to będziesz miał bardziej kontraktowy plecak XD
×
×
 • Create New...