Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

prezes475

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. dziękuję. Temat do zamknięcia.
 2. Witam ujrzałem dziś w gazecie pewną replikę. Chciałbym ustalić co to dokładnie jest za model z jaką konwersją. Oraz czy w jakimś sklepie jest dostępna. Z tego co wyczytałem ze zdjęcia to jest: SYSTEMA SSUPER MAX M4-A1. Chciałbym wiedzieć jaka to konwersja coś więcej o tej replice. Niżej zamieszczam zdjęcie. Link do zdjęcia Proszę bardzo o pomoc.
 3. a co powiedzie na Gearbox V.2 wzmocniony z łożyskami kulkowymi 8mm Ultimate LINK
 4. rozumiem a deep fire? gdzie kupię szkielet JG o którym kolega KicpA pisze? bo nie widzę go prawdę mówiąc.
 5. Witam, chciałbym usłyszeć Wasze opinie jaki szkielet V.2 można kupić. Chodzi o to aby szkielet nie był zbyt drogi ale wytrzymał sprężynę m120. Jest teraz lekki deficyt szkieletów v.2 Proszę o pomoc w wybraniu lub propozycję innych szkieletów. Waham się pomiędzy: - Element wzmocniony z łożyskami 9mm kulkowymi oraz płytką selektora ognia za 145zł LINK - BOYI wzmocniony przystosowany do łożysk 7mm 75zł LINK - CA wzmocniony łożyska 6mm 119zł LINK Wszystko ma pracować z - Bore UP Systema - sprężyna M120 - bateria Sanyo 9.6 Za zbędne komentarze dziękuję.
 6. Tafi a to co masz na oku poza targoniami? Co do agregatu może będę mógł załatwić. W sobotę będę na strzelance to pogadamy
 7. 1. Ile osób około uczestniczyłoby w takim zlocie? Mam możliwość załatwienia noclegu z wodą wyżywieniem i prądem. Dla około 30 osób w normalnych warunkach pod dachem (Opinogóra) dojazd dość dobry. Może więcej może mniej. Jeśli chciałby ktoś pod namiotami to brak ograniczenia co do ilości osób i odnośnie parkingu na polu ;)
×
×
 • Create New...