Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

werewolfina

Użytkownik
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

 1. wybierasz się na niego że zabierasz głoś? widzę że nie, więc po co czcze gadanie.
 2. http://www.olive-drab.com/od_soldiers_gear_ww2webgear.php
 3. http://www.usairborne.pl/ fajnie chłopaki opisują sprzęt i nie tylko http://usmilitaria.pl/ tu możesz w Polsce zakupić dobre hełmy a i oryginalne rzeczy są z zagramanicznych sklepów polecam http://www.sofmilitary.co.uk/reenactors/select.asp
 4. http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?search_From=searchItem&item=TM-AEG-M1A1&search=searchItem&rs=thompson&catid=&cat= ściągnij sobie stąd porządnego od TM. Mam takiego i jest rewelacyjny. Nie sugeruj się ilością fps-ów bo to o niczym nie świadczy. Komora HU TM jest najlepsza na rynku i kręci lepiej jak nie jeden z 400fps i do tego skupienie dobre. A co do druma w tommim i 101st... ciekawe;)
 5. kabura M-1916, produkcja STURM, CENA: 100PLN mało używana
 6. sebek też zapozowałem z twoim na ardenach 8) Uploaded with ImageShack.us
 7. czekam z niecierpliwością bo mi szpej w szafie wisi i czeka ;-)
 8. jak dla mnie limity fps okroją jeszcze bardziej i tak wg. mnie nieliczne grono zapaleńców. stg44 ma w stocku 450fps i nikt raczej nie będzie zmniejszał tej wartości na imprezkę 1 w roku, wystarczy że ludzie będą używać mocy z głową.
 9. Nick: Wujo Kraj: U.S Wojsko/ gałąź: Lądowe Dywizja: 101 DPD Ranga: kaprala Bron: Thompson, Colt 1911. Pozycja w oddziale: Szturm.
 10. ekipa z lublina znowu stanie ramię w ramię! daj tylko znać! :mrgreen:
 11. to i ja wrzucę: autor zdjęc: yaro, dorotka, ibou
×
×
 • Create New...