Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

uzi43

Użytkownik
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

 1. Chodzi o ten? http://www.combat.ws/S4/MILTERMS/IMAGES/M79PUMP.JPG ;) Nie jestem znawcą, i zapewne ktos bardziej kompetentny się wypowie, ale z tego co kojarzę, jest to granatnik (chyba na bazie m79) stworzony dla Navy Seals. Tylko trochę za ciężki był.
 2. uzi43

  JG G36E

  1. Szynę da się zamontować, i nie powinna wadzić, ale chwyt na szynie już mógłby. 3. Powinno się dać. ;)
 3. uzi43

  G36

  Czyli te piny będą wszędze w G36 pasować? To dobrze, bo dzisiaj zgubiłem swój trzymający chwyt przedni, więc od razu zakupię może trzy, jak fundusze pozwolą ;)
 4. uzi43

  G36

  Ja mam inne pytanie. W kwestii pinów, pisaliście o nich do replik CA i STARa które są na śrubki o ile dobrze zrozumiałem ;) A czy w replikach JG, wspomniane piny będą pasować? I czy ten pin jest tylko do chwytu przedniego? Jak tak, to jakich powinienem użyć w gnieździe maga i przy kolbie? Z góry dzięki za pomoc ;)
 5. uzi43

  G36 [JG]

  W oryginalnym pasie do gieni zaczepy są takie jak do G3, tylko inna metodą malowane czy coś w ten deseń ;)
 6. uzi43

  G36

  Właśnie o to mi chodziło, dzięki Ronin ;)
 7. uzi43

  G36

  Tylko, że wydaje mi się, że jest to zwykły dwójnóg od G36, a jego na risie się nie montuję. Chyba, że jest jakaś przejściówka lub front ris ma taki montaż jak zwykły. Mówiłem, że nie wiem jak zbudowany jest.
 8. uzi43

  G36

  No to z tego ci właściciel pisał jest oryginalne HKV. Samego kolimatora z tego co wiem kupić się nie da, a repliki HKV chyba STAR robi. Zresztą dużo o tym już było ;) Ja mam inne pytanie. Mianowicie nie wiem jak wygląda dokładnie z bliska front R.I.S go G36, i chciałem się spytać jak ci panowie zamontowali tam ten dwójnóg ;) http://img189.imageshack.us/img189/2252/kskhumveecloseup.jpg
 9. uzi43

  G36 [JG]

  Azur, masz na myśli tą batkę? http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=816 Nie droga, może się skuszę ;)
 10. A masz może tego jakieś zdjęcia? ;) A wiecie coś na te,mat tego zestawu z rangershopa o który pytałem? ;)
 11. uzi43

  Zbrojownia.com.pl

  Kupiłem tam swoją pierwszą replikę i kilka dodatków, i nie mam zastrzeżeń. Polecam!
 12. Tak jak w tytule, wiecie może jaki headset jest używany przez BW? Był już temat o ochronnikach słuchu czy radiostacjach, ale informacji na ten temat nie znalazłem. Czy ten headset jest używany: LINK ?
 13. Muszę się z tym zgodzić. Kupując moją pierwszą replikę w zeszłym tygodniu zamówiłem również te kulki. Kosztowały tyle co GG czy Madbulle a, że tamtych nie było to myślałem, że będzie dobrze. Nie było... Myślałem, że mam uszkodzoną replikę, ale jednak wyszło na to, że badziewne kulki bo na innych działa bez problemu ;) Także również ich stanowczo nie polecam!
 14. uzi43

  G36

  Jednak mnie Fidell przekonałeś, i pas sam zrobię ;) A i powiem ci, że taki poradnik to byłby bardzo dobry pomysł, w tematach o Gietach często pytają się ludzi jaki pas kupić.
 15. uzi43

  JG G36E

  Mógłbyś to jakoś bardziej opisać, bo nie potrafię go u siebie zdjąć ;/
×
×
 • Create New...