Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szymcio

Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

 1. O to się rozchodzi, że na pas S95 jestem za szczupły:P. Dlatego go nie chcę zakupić.
 2. Odświeżę temat. Jak się sprawują te szelki http://rangershop.pl/product-pol-5827-Syst...-DESERT-BW.html . Czy montuje się tu jakiś pas, jak się nosi, jak i gdzie przypina się ładownice? pozdrawiam szymon
 3. Czy SAS używa broni zdobycznej tj. idą na długą wycieczkę do arabów to biorą AK czy cuś?
 4. A jak pasują takie magi: http://taiwangun.com/?str=product&prId=1121 i http://taiwangun.com/?str=product&prId=824 ?
 5. http://taiwangun.com/?str=product&prId=1141 Czy ro FN FAL? Co o nim wiecie?
 6. W tej "replice płacisz za no i tak marny laser - reszta to tylko dodatki:)
 7. Czy te krótkie magi pasują do ładownic od M16?
 8. Ja się wzoruję na brytyjskich jednostkach. Nie chcę(a raczej chcę, tylko nie mam kasy) kupować całej nowej kamizelki, więc jadę na pasie LC2. i tu mam pytanie: czy PLCE jest kompatybilne z Alice?
 9. Małe łatwiej gdzieś wsadzić, jest tańsze i lżejsze.
 10. :wink: Ciekawe jak? W czasie strzelanki zajmuję się raczej lokalizowaniem przeciwnika i jak najszybszym i najskuteczniejszym sposobem go zlikwidowania. Nie patrzę ile kulek leci, tylko gdzie one lecą. Spróbuj sobie pobiegać i jednocześnie liczyć kroki - trudne prawda? Poza tym: Lajon jeśli masz już napisać posta to z sensem. A tu się trafia typowo wmasgowy temat. Ktoś pyta i od razu zostaje wyśmiany. pozdrawiam ale nie wszystkich
 11. Na dzisiejszej strzelance ładnie podszedłem gościa przymierzyłem i chciałem strzelić, ale okazało się że nie mam kulek w magazynku. I myślę że w tej chwili przydałby mi się jakiś "pistolet ostatniej szansy"(coś w rodzaju http://pl.wikipedia.org/wiki/Pistolet_FP-45_Liberator ) Na gunfire są takie pistolety( http://gunfire.pl/product-yid-1152189531-P...et-Colt-25.html ) I tu mam pytanie: jaka jest przydatność i wykonanie tej repliki? A może macie linki do podobnych? Z góry dzięki za pomoc. pozdrawiam:)
 12. Mój ulubiony moment ten w którym rannego Stasa wyciąga żołnierz w lśniących białych butkach ze znaczkiem Adidas :D
 13. szymcio

  Mp7 Galaxy

  A jeśli chcę biegać z MP7 po lesie? :P Czy można gdzieś kupić metalowy korpus do tego MP7?
 14. Witam:) Czy magazynki od M14 wchodzą i "ładnie"( no wiecie o co chodzi :) ) leżą w ładownicach od M16? Jeśli nie to gdzie żołnierz nosi całe inne wyposażenie(granaty itp.), bo nigdzie nie widzę kamizelek taktycznych z ładownicami do M14? Jak to jest? pozdrawiam:)
 15. Już samo polecenie tego sklepu było ciężkim grzechem...
×
×
 • Create New...