Rozumiem kolegę Lemona,
Karabin jest bardzo komfortowy przyjemny w dotyku, dobrze wyważony i obsługuje się go naprawdę bajecznie. M40A1 nie jest tak duże i ciężkie jak jej armijne i policyjne siostrzyczki M24 SWS i Model 700 PSS, jest o wiele krótsze i lżejsze bardziej się sprawdza jako karabin zwiadowcy Scout Snipera niż typowego snajpera.
A użycie karabinku w akcji jako snajper jest nie ocenione, leżąc w trawie wpatrzony w lunetę wyczekując ofiary leciutko odsuwasz bezpiecznik, lekko pociągasz za spust słyszysz strzał i okrzyk: "Dostałem! K*** skąd?!" 8-) :lol:
a wiem co mówie: