Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sticker

Użytkownik
 • Content Count

  499
 • Joined

 • Last visited

 1. Prost. Wsadzasz ten pin do end cap'a. Ma to za zadanie blokować rączkę w górnej pozycji gdy przeładowujesz.
 2. Zmierz po prostu fps na kulkach 0.2 - zdziwisz się jaki będzie wynik ;)
 3. Na gazowym Aresie AW 338. Dla mnie guardery czarne są super ale chyba na zimę. Ja nie widzę ich do 30/40 metra.
 4. W niczym się nie gubię. Dobra jakościowo lufa i kulki 0.3g są wystarczająco ciężkie aby fruwały u mnie jak po sznurku. Jak "testowałeś" słabe jakościowo kulki to się nie dziwię że masz takie przykre doświadczenia ale nie wmawiaj mi że kulki 0.3g są za lekkie i będą szaleć po wyjściu z lufy. Może się powtarzam ale to nie temat na tego typu dyskusję.
 5. Jak chcesz. Jak dojdzie Ci lufa pdi i spróbujesz lepszych kulek niż roketsy np. G&G to może uwierzysz:) na większe niż 80 metrów nie bo nie ma szans w moim rejonie na takie okienko w lesie. Coś jeszcze?
 6. Nie, nie potrzebuję nawet takiego zasięgu bo nie do tego mam AW 338 Aresa. Na takie dywagacje to można sobie pozwolić na PW a nie zaśmiecać temat. you-dash Jeśli chodzi o wymianę to faktycznie nie będzie miało większego sensu jeśli skoki fps są minimalne a replika strzela wystarczająco dobrze.
 7. Dlatego napisałem żeby zrobił test strzykawki co mu pewnie uzmysłowi że nie jest tak dobrze jak myśli:) 600 na 0.2g oczywiście:D
 8. Na moje oko to coś źle złożone. Gumka może się podwinęła. Kulki 0.3g do tej mocy są ok. Ja nawet przy 600+ używam bezkonkurencyjnych moim zdaniem G&G 0.3g latają lepiej niż Guardery 0.43g czarne. Rozbierz wszystko i złóż poprawnie, you-dash jeśli uważasz że masz wszystko w porządku zrób test strzykawki.
 9. Komuś na forum już padła od Aresa rączka. Przy sprężynie dodawanej do magów CO2 w sumie się nie dziwię bo trzeba sporo siły aby repetować.
 10. Są tematy o obu replikach. Przeczytaj zrób zestawienie dla obu i policz co Ci się bardziej opłaca i skonfrontuj to z tym co Ci bardziej przypada do gustu. To nie jest dział do porównań replik.
 11. Co masz na myśli? Napinasz sprężynę, naciskasz spust, mechanizm uderza w zawór magazynka i nie leci gaz?
 12. Witam Panowie. Postanowiłem zakupić kolejną replikę więc napisałem do taktycznego w celu zamówienia. Chciałem zamówić z kolbą teleskopową orisowaniem i górną szyną. Ku mojemu zaskoczeniu dostałem odpowiedź że sklep już nie prowadzi i nie będzie dystrybucji Beryla. Pytanie co teraz? Liczyłem że wyjdzie jaka nowsza poprawiona ciut generacja. Co gorsza jak wyglądać będą części zamienne. Są elementy wewnętrzne niestandardowe i co z nimi? Nie wiem czy jest teraz sens na hura kupować w innym sklepie bez dodatków które wymieniłem. Pozdrawiam.
 13. Zbijak nie pasuje czasem od Aresa? Numer katalogowy C6 wraz ze sprężynką C7. Już byś miał zbijak wzmocniony i przygotowany pod używanie CO2.
 14. System działania może dokonały nie jest ale dodaje większego realizmu. Łatwość przeładowania - wiem Mancrafta też się fajnie repetuje. Czyszczenie i konserwacja daje Ci namiastkę ostrego odpowiednika. Dywagacje na ten temat to coś w stylu dlaczego GBB a nie lepszego AEG'a.
 15. Gdzie można w PL kupić? Spoza naszego kraju mnie nie interesuje nawet 650mm.
×
×
 • Create New...