Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Legileg

Użytkownik
 • Content Count

  304
 • Joined

 • Last visited

 1. U mnie pękła gumka odpowiedzialna za powrót zamka po jakiś 8-9k. Likwidacja usterki kosztowała mnie jakieś 10 zł.
 2. Wszyscy wyśmiewający zakaz zwyczajnie nie znają amerykańskiego prawa. W stanach większość części do emki można kupić legalnie w sklepach internetowych. Zabronione są tylko części na których znajdują się numery seryjne umożliwiające przypisanie danego karabinu do jego właściciela. W przypadku emki jest to lower receiver, który w przypadku większości gazików jest odwzorowany niemal idealnie. Za pomocą repliki WE, częściom ze sklepu internetowego i pilnika bylismy w stanie zrobić nieoznaczoną broń palną. Nie jest to chyba tak potwornie dziwne, że woleli dmuchać na zimne i uciąć tą możli
 3. W zimie grzałem magazynki ogrzewaczami chemicznymi, zdawało egzamin.
 4. Warto zapytać, myślę że skoro oferują każdą cześć magazynka, to i cały magazynek powinni sprzedać. W najgorszym razie w 6 częściowym zestawie zrób to sam ;) Co do znikania magazynków, to mam wrażenie, że sklepy nie były przygotowane na takie zainteresowanie. Ludzie magami są zachwyceni i kupują po 10 sztuk. Trzeba wziąć też pod uwagę, że nie ma żadnych zamienników.
 5. Chochla: 1. Nie mylisz się. 2. Do 4-5 było w miarę ok. Potem już na auto nie dało się strzelać. Właśnie doszły do mnie części zamienne, jak łatwo policzyć paczka szła nieco ponad tydzień. Nie byłem zmuszony do wnoszenia dodatkowych opłat związanych z cłem czy vatem. Wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów. Warto zaznaczyć, że dostałem części z najnowszej, poprawionej wersji. Taka rurka do szybkoładowarki jest teraz wykonana z aluminium i z pewnością nie złamie się w ładownicy. Całkowicie przestałem się martwić o przyszłość swojego KJW. Dostęp do części zamiennych jest
 6. Próbowałem, cienkie pękają, a grube blokują zamek. Zamówiłem już 2 sztuki u KJW, razem z kompletem zapasowych uszczelek do magazynków, szybkoładowarką (ciągle się boje, że gdzieś mi wypadnie) i 3 zapasowymi gumkami hoopup wyszło trochę ponad 100 zł. Z wliczoną przesyłką.
 7. Też tak czytałem, ale to nieprawda... Choć karabin strzela i "kopie" zamek pozostaje nieruchomy, przez co kulki nie są podawane.
 8. Pierwsza awaria w moim karabinie. Pękła gumka odpowiedzialna za powrót zamka. Stało się to po około 8000 kulek i niecałym roku strzelania, zarówno na strzelankach jak i do tarczy. Nie oszczędzałem repliki, była targana zarówno po piaskach pustyni Błędowskiej jak i po deszczach podczas powodzi. Nie wiem ile jeszcze będzie kosztować doprowadzenie karabinu do użyteczności... Sama część kosztuje 3$.
 9. Warto dodać, że camele po kilku dniach pojawiły się ponownie. ZielonaPantera jest solidnym allegrowiczem, ale tylko w aukcjach "kup teraz".
 10. Tak, ma przednie szyny RIS. Kiedy będzie w kraju? Być może nigdy.
 11. Teoretycznie można potraktować to odpowiednim lakierem... Ale zdecydowanie lepiej po prostu popsikać smarem sylikonowym. Wszystko się podciera i będzie sprawnie działać. Utwardzanie tego, co nie utwardził producent mija się z celem. Lepiej odrazu wymienić całą część.
 12. Bajbars, KJW działa w 100% jak ostry odpowiednik ze wszystkimi tego rozwiązania zaletami i wadami. Ogólnie obsługiwać go powinieneś tak: 1. Wpinasz magazynek i zaciągasz zamek. 2. Strzelasz z karabinu lewą ręką trzymając za górną część magazynka. 3. Po wystrzeleniu wszystkich kulek palcem wskazującym prawej ręki naciskasz przycisk zwolnienia magazynka, lewą ręką wrzucasz magazynek do torby i sięgasz po nowy. 4. Lewą ręką wpinasz magazynek, a następnie kciukiem naciskasz na bolt catch. 5. Po zakończeniu strzelania wypinasz magazynek z gniazda, wyrzucasz kulkę z komory hoopup, spuszczas
 13. Bajbars - Opisz problem dokładniej... Zwalniasz bolt catch i zamek nie puszcza? Jak wygląda to ręczne zwalnianie? Do sklepów trafiły nowe wersje M4, można je dostać tutaj: http://shop.ehobbyasia.com/other-gun/gas-b...oba-design.html Narazie tylko w jednym sklepie, pod koniec maja powinny być bardziej powszechne. Są to wersje CQB z kilkoma usprawnieniami względem oryginału. Zmiany obejmują tłok, zamek, lufę wewnętrzną i zewnętrzną, sprężynę odpowiedzialną za recon, dzinks od regulacji hoopupa. Wszystkie zmiany są jednak kosmetyczne i nowa wersja (jak i części do niej) jest w pełni
×
×
 • Create New...