Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ajgor_aa

Użytkownik
 • Content Count

  342
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

4,952 profile views
 1. Okej, zrobiłem jak pisałeś i było okej, co prawda jeden magazynek miał parę przycinek ale wystarczyło potrząsnąć magiem lub go puknąć z boku i kulka wskakiwała do szczęk. Możliwe ze sprężyna straciła swoją sprężystość. Ładowałem po 28-30 kulek. Co najlepsze jak ładowałem ręcznie to idealnie podawały, a kiedy szybkoładowarką to się zacinały dużo częsciej. I ostatnie pytanie, ma ktoś porównanie do tych nowych magów G5 od GHK na CO2? Jak wygląda porównanie szczelności, podawania kulek ?
 2. No magi parę lat leżały i lekki rdzawy nalot się zrobił, jutro pokombinuję i napiszę co wyszło
 3. Ma ktoś taki problem z pierwszymi magami CO2 GHK że kulki się zacinają w szczękach ? Nie wiem czy to wina szczęk (lekko piłowałem żeby więcej miejsca było), problem nadal występował, rozkręciłem maga, spręzynka nasmarowana, prowadnica na kulki wyczysczona i to samo, możliwe że spręzyna się gdzieś odgina w magazynku i nie chce dopchnąć kulek? Albo za dużo ich ładuję? Problem występuje na kulkach G&G jak i jakiś rocketsach, Strasznie to wkurza, bo co parę strzałów trzeba "bić" magazynkiem żeby zaskoczyło a taka forma realizmu to dla mnie za wiele i przez to replika stoi od prawie 5 lat na ś
 4. ajgor_aa

  M4 [KA]

  Mam pytanie, jaki górny reciver prócz KA będzie pasował do lowera KA ?
 5. ajgor_aa

  M4 [KA]

  Klasyczne KA, kawał dobrej roboty. Miałem i polecam jeśli nie interesują Cie pierdyliardy fpsów
 6. ajgor_aa

  M4 [KA]

  Szybkie pytanie, jaki reciver jest kompatybilny z lowerem od KA ( tak wiem, KA, ale nie kupie calego body :) ) ?
 7. I jak? Bo w moim TLFie są pęknięte zaczepy od strony magazynka, i czaję się na tego WELLa z Taiwanguna.. Podczepię się pod chwyty, wie ktoś gdzie dostanę zwykły grip pod CA?
 8. Czytałem cały temat i cięzko było ogarnąć dokładnie odpowiedź na moje pytanie więc zadam krótko i zwięźle. Mam cymke M14 długą. PEŁEN STOCK + wtyczka T. Na jakich częściach (dobrze dobrananych) osiągnę w miarę stałe 470-480 FPS, rof na poziomie 13 k/s, jak najszybszą reakcję na spust oraz dobre skupienie kulek? (precka nie wiem czy 500 czy 509). Nie interesują mnie żadne tłumiki na lufę, M14 ma wyglądać jak M14. :icon_wink: Liczę że ktoś ogarnięty napisze co i jak, żebym od razu wszystko zamówił. No i czy któryś z ekspertów do M14 by się tego podjął :D
 9. B nie używali nigdy, prędzej A, chociaż teraz K. Zresztą kij ich wie. :D
 10. Jak chcesz info co do NSW 98-02 to wal do mnie na PW :)
 11. O, gdzie zamówiłeś? W PL wszystko out of stock
 12. Bierz stockowego G&P z negative pressure, mi pękło suwadło to kupiłem to samo. Na Co2 spokojnie około 9k kulek przemieliłęm, dopiero chore full auto mi odbiło suwadło. No suwadło od G&P na Co2 ładnie kopie na ostrej spręzynie powrotnej ;)
×
×
 • Create New...