Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Belutek

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 1. A mam takie pytanko, jakich najlepiej używać magazynków do slr 105u. Bo nie mogę znaleźć magazynków od Ca innych niż hi-capy, no i ten oryginalny mag strasznie się chybota na lewo i prawo.
 2. Konkretnie to powstała pod tytułem "Korea: Zapomniany Konflikt". Ale gra była cienka. Wracając do tematu, moim zdaniem wojna na Pacyfiku to będzie coś. Jeśli CoD 5 będzie chociaż tak dobry jak MoH:PA to będę się cieszył.
 3. Ja jak w kotorze II stwierdziłem iż mój miecz był seledynowy, a potem zobaczyłem go w łapkach Atris to się nieomal uchachałem ze szczęścia. ;D Jednak potem okazało się że miecza się za ch....iny ludowe nie da rady odzyskać. :/ A tak to lubiłem proste kolory, zielony, ew. fioletowy. W kotorze II jest nawet brązowe ostrze. A od pomarańczowego różni się minimalnie.
 4. A tak pytanie z innej beczki, jakiego koloru ostrza w mieczu świetlnym najczęściej używaliście????
 5. Właśnie przechodzę 4 raz Kotora II i ciągle ta gra może mnie czymś ciekawym zaskoczyć!!
 6. No sieciówki to jednak nie mają takiej fajnej fabuły. Faktycznie II miała lepszą, ciekawszą i mroczniejszą fabułę od I, ale skaszanili ja mnóstwo wyciętych wątków jak choćby fabryka robotów HK-50, i pierdyliard innych questów i miejsc. Gdyby gra wyszła jakiś rok później to byłaby o niebo lepsza. Jest jeszcze cudna lokacja w dokach na nar shaddaa od której nie można dojść, efekt cięć w fabule i świecie... :/ Tak więc jedynka gorsza pod względem fabuły jednak bardziej dopracowana, nie ma tam niedokończonych miejsc, questów itp. co w II zdarza się nader często.
 7. Jest czymś nie do przyjęcia, że nikt jeszcze na założył tematu o tak świetnej serii jaką niewątpliwie jest KotOR I i KotOR II. Moim skromnym zdaniem najlepsze gry z uniwersum SW. Każdy fan RPG powinien się nimi zainteresować. Powstały setki jeśli nie tysiące modów. Tak więc kto nie grał musi nadrobić :!: Niech moc będzie z wami ta jasna czy też ciemna. ;-)
 8. Czyli twoim zdaniem repliki AK wszelakiej maści min. od Boyi, Cymy nadają się tylko do śmietnika? I nie nadają się do normalnego użytkowania, czyt. strzelania z nich? Nic sobie nie wmawiam jak sam napisałeś nie ma dobrej repliki kałacha poniżej tysiąca złotych. Dla poparcia moich słów podam chodź jeden przykład: http://www.gunfire.pl/product-yid-11521912...ewnie-RK06.html Jak dla mnie to powinniśmy skończyć ten offtop. Dyskusji na temat chinoli jest całe zatrzęsienie na wmasg. Każdy ma swój pogląd, jednak twierdzenie że poniżej tysiąca złotych nie ma dobrej repliki AK to lekko mówiąc wcis
 9. Już po twojej ortografii widać że tobie to nawet 350 fps do łapek bym nie dał. A co dopiero 420... :wink: Dlatego pobiegaj na razie z repliką w stocku. Poza tym nie ma sensu tuningować tego czegoś. Musiałbyś wymienić wszystko łącznie z repliką. :D
 10. Yyy, Wszystko? :D Po co ci 430 fps, czy to nie za dużo? Poza tym musisz wiedzieć że przy 350fps i więcej do budynku nie wejdziesz.
 11. No popatrz. Jak dla mnie Boyi pod względem zgodności z oryginałem i ogólnie wyglądem jest lepsze od niektórych replik ze stajni CA. Dla mnie II klasa to dobre repliki. I nie wciskaj mi kitu że aeg to tylko od tysiąca wzwyż, po prostu nie wciskaj nikomu takiego kitu. Sam mam replikę CA, a i tak twierdzę że opłaca się kupować chinole. Oczywiście jeśli masz ten tysiąc to kupujesz coś z pierwszej klasy. Jeśli jednak nie dysponujemy takimi pieniędzmi to chinol będzie idealny. Jak dla mnie można się strzelać aegiem nawet i za 350 złociszy.
 12. A co rozumiesz przez słowo "dobra replika"? Ja rozumiem w miarę dobrze działającego chinola i do 600 złotych możesz kupic coś o świetnym wyglądzie, z drewienkami i body ze stali jak i dobrymi bebechami. Oczywiście nie porównujmy tego do VFC, Ca czy może jeszcze czegoś lepszego. Dlatego pumbishon nie pisz bzdur i nie zniechęcaj nikogo. Jeśli dla ciebie replika to tylko od tysiąca wzwyż to lepiej nie propaguj takich poglądów. Nawet za 350 można kupic dobrego aega.
 13. No dokładnie o to mi chodziło, teraz już wiem że na nasz m14 to karabin automatyczny. A m16 karabinek automatyczny. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.
 14. Przepraszam nie zauważyłem, myślałem że wszystkie podane to karabiny automatyczne. :roll: A jak do tego ma się Barret m82? Jest samopowtarzalny, strzela nabojami 12,7 mm. Tak więc jest karabinem automatycznym? Edit: Z Amerykańskimi karabinami, chodziło mi o karabiny szturmowe, na nasze karabiny automatyczne. Taka pomyłka która zrobiła dużą różnice. Jeśli się nie mylę to ich pierwszym seryjnie produkowanym karabinem szturmowym był m14.
 15. Tak ale chodzi mi o konkretne modele skoro Beryl jest karabinkiem to podejrzewam że to samo tyczy się Tantala, Onyksa,? A karabiny to z kolei np. AK? Dajcie mi konkretnie po dwa, trzy przykłady karabinów automatycznych i karabinków automatycznych.
×
×
 • Create New...