Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VIPER-RT10

Użytkownik
 • Content Count

  501
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

5,330 profile views
 1. Spotyka się dwóch starych znajomych jeden zapalony motocyklista [M] drugi wędkarz [W] z powołania. M : -Ale teraz gówno sprzedają na rynku, kupa plastiku i aluminium, przewróci się toto na wietrze i masz motor w kawałkach a dawniej to robili motory ze hoho. W: -Jakiś przykład? M: -Jak w zeszłym roku nurkowaliśmy z kumplem na mazurach to wyciągnęliśmy z dna Niemiecki motocykl z II wojny św. i jeszcze się światło paliło! W: -A ja tez byłem na mazurach rok temu i złapałem 18 metrowego węgorza! M: -Co ty pitolisz, takie długie nie rosną W: -Zgaś światło w motocyklu to ja parę metrów
 2. Ale że niby który post mam przenieść? Bo jakoś żaden tutaj nie ma większych wartości użytkowych, a wszystko to już jest w głównym temacie.
 3. Ale wiecie, że będę musiał usunąć ten temat...
 4. Nasuwa się pytanie: Dokładnie tak! Posiadam SOCOMA od TM i nie pasuje do niego żaden typowy tłumik bez przejściówki. Można jedynie pokusić się o odkręcenie tej części tłumika z gwintem i dopasowanie jej do innego mniejszego. Choć ja tego nie sprawdzałem.
 5. Mnie stokowy Guardera 160 nie pociągnął. Słabszych nie testowałem.
 6. Poproś adminów o zmiane loginu bo Cie zjedzą...
 7. Pasuje bez większych problemów. Jedynie trzeba lekko z boków (szerokość) podszlifować aby się mieścił w skorupę od M82. Nawet otworek na śrubkę z dołu jest pasowny!
 8. Albo farba była jeszcze świeża albo ma taki "urok", jednak jak na mój gust to trochę za bardzo świeci.
 9. Tak koło 25/ 30 cm i raczej delikatnym strumieniem, na zasadzie prószenia. Przesuwając puszkę nad malowanym obiektem ruchem wahadłowym. Nie wiem jak to inaczej napisać bez elaboratu... :/ Zatem może filmik: 1.40s gość ładnie ciągnie farbę, choć jego spray ma bardzo silny strumień i w takim przypadku "przeleje" pod siatkę, wtedy należy zwiększyć dystans do malowanego obiektu.
 10. Interesować... Spora nadinterpretacja. Pseudonimy: Lambert Województwo: Wielkopolskie Miasto: Puszczykowo Płeć: Mężczyzna Wiek: 39 Zawód: ofiolog * Zainteresowania: sprzątaczki Natomiast duma mnie rozpiera, że mogę być dla kogoś tematem studiów. Toż to prawdziwe bałwochwalstwo! :happy: * http://pl.wikipedia.org/wiki/Ofiologia (gwiazdka moja) Co do repliki dodatkowej to ja kiedyś chciałem stosować Mp5K ale jest zdecydowanie za duże i niepraktyczne ze względu na długie magazynki (krótkie za mało kulek). Zrezygnowałem z PMa na rzecz Glocka 19 który w kaburze
 11. Dział Karabinów Wyborowych nie jest miejscem na takie pytania. Przenoszę wątek. Viper
 12. Jak by ktoś nie rozumiał to napisałem iż to wyjątkowa sytuacja i nie chodziło o to aby tak strzelać normalnie tylko iż to jest możliwe. Natomiast co do żywotności to chyba oczywiste! Dla mnie przynajmniej... ale jak ktoś się chce poczepiać to cóż :wink:
×
×
 • Create New...