Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cleon

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,018 profile views
 1. I właśnie tego chcemy ci zaoszczędzić... byś nie kupił czegoś, co cię zrazi do tego hobby i najzwyklej na świecie na takie coś przepłacisz pieniądze i nerwy. Też kiedyś myślałem że emka pokroju tej co wysłałeś będzie wystarczająca dla totalnego swieżaka i wiesz co? I pożałowałem że nie kupiłem AGM'a ;)
 2. Do tej zabawki kulki z bazaru się nadają. Za lepszym akumulatorem nawet nie ma co się rozglądać bo zmieli wewnętrzne mechanizmy w tej emce do której się tak uparłeś. Nie bez powodu ludzie ci to "coś" odradzają, a taki AGM (ze starej czy nowej serii) twoją emkę bije na łeb pod każdym względem.
 3. Się śmiejecie z punktu szóstego, a w grupach rekonstrukcyjnych właśnie taki podział na stopnie funkcjonuje, może niekoniecznie z takimi tytułami jak generał brygady, ale głównie do pierwszego stopnia oficerskiego, lub wymyślanych na potrzeby ekipy.
 4. O ile organizator dopuści taki wynalazek do strzelanki... jeśli chodzi o repliki granatników to nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek nakładał na te cuda ograniczenia czy zakazy.
 5. Wyraźnie napisał, że od znajomych. Cyma będzie najlepszym wyborem.
 6. Nie masz szans na zdobycie pozwolenia przy takiej dolegliwości.
 7. Trafisz na nieodpowiednią osobę po drugiej stronie to nawet pancerna szyba nie pomoże. Ochrona oczu to bezwzględna konieczność, a na forum znajdziesz poradniki na ten temat.
 8. Możesz się w niej strzelać i jest to bezpieczne, tylko że w gronie ersoftowym widok maski paintball'owej jest niepożądany. I także nie polecam przestrzeliwania ochrony oczu przed ich późniejszym użyciem.
 9. Skoro nie wiesz czy załapiesz bakcyla to albo galaxy, albo pompka agm'a, albo pojaw się na lokalnej strzelance jako obserwator... Gaziakiem spotęgujesz sobie koszty eksploatacji na samym starcie, a w przypadku taniego to dodatkowo stracisz mnóstwo nerwów .
 10. U mnie jest taki sam problem w rk10 i, co śmieszne, nawet potężnie li-po nie jest w stanie ruszyć repliki, a jedynie stockowa bateria ledwo wyciągnięta z ładowarki przywraca replikę do użytku. Ktoś mi kiedyś powiedział że to może mieć coś wspólnego z magnesami w silniku. Jakieś pomysły?
 11. Bardziej będziesz zadowolony ze strzelby AGM'a niż z tego PDW.
 12. Barni. Pluton szkolny oprócz podziału na drużyny, jeszcze jest dzielony na sekcję niepełnosprawną (w formie humorystycznej brać tą nazwę). Gdy zaczynają się ludzie odłamywać przy ćwiczeniach jest tworzona na poczekaniu paczka która robi ćwiczenia stacjonarne. Testy sprawnościowe są, ale tylko w celu uświadomienia samemu zainteresowanemu na co go stać. Nie ma żadnych norm na tych testach na które trzeba się wyrobić. A na tych testach to m.in: Marszobieg na trzy kilometry, bieg wahadłowy 10 na 10, podciągnięcia na drążku, brzuszki i najzwyklejsze pompki.
 13. Ogólnie to nie ma takiej potrzeby, jedynie gdy będziesz się rozglądał nad gildią która RolePlay'uje to lepiej przygotować sobie zarys postaci i przywyknąć do pisania w IC. Neverwinter to niby ten sam świat co DDO, tylko mechanika gry się różni.
 14. Granie w WoWa na prywatnym serwerze to nic innego jak strata czasu. Eve Online na chwile obecną jest jako tako trudna, dodatkowo od siebie polecę Dungeon and Dragons Online jeśli cenisz sobie klimat starych dobrych papierowych rpg'ów.
×
×
 • Create New...