Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kfffas

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Ja osobiście używam lornetki. Ostatnio przerzuciłem sie na snajperzenie z M24 Socom Military (z tuningiem do 550 fps :twisted: ) i używam lornetki do identyfikacji celów. Luneta mi sie do tego nie przydaje bo mam tylko Tasco 3-9x20. Więc używam, bo musze.
 2. Co powiecie na stworzenie serwera w ET tylko dla wielbicieli asg? byłby to serwer na hasło (np. "asg"). co wy na to? Pozdr
 3. Witam. Czy ktoś miał styczność z Glockiem 17 firmy KWC? jest on dostępny np. na zbrojowni.abc.pl w cenie 260 zł? Czym się różni od Glocka z KSC? jakie są różnice w osiągach. Szukałem na forum ale nic nie znalazłem POZDRO
 4. jak wyżej ja uwielbiam mid-capy bo mają stosunkowo dużą pojemność i nie trzeba ich podkręcać
 5. Ile wg. Was powinien trwać szturm na budynek? Czy powinna to być szybka akcja (ok. 5 min.) czy przeciągająca się, skomplikowana operacja (od 30-90 min.)? Według mnie im szybciej tym lepiej. Co o tym sądzicie?
 6. Kup sobie "snajperke" gazową np. Rugera MK1 Carabine+ jakaś luneta i ghile suit (własnej roboty oczywiście). Rasowym snajperem nie zostaniesz ale bedziesz że tak powiem "namiastką snajpera". Ja mam zamiar tak zrobić żeby sprawdzić jak sprawdza sie zasada: ONE SHOT ONE DEATH czy jakoś tak. Jak mi sie spodoba to sobie kupie G-Speca.
×
×
 • Create New...