Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ijet

Użytkownik
 • Content Count

  255
 • Joined

 • Last visited

About Ijet

 • Birthday 06/12/1979

Recent Profile Visitors

6,365 profile views
 1. Ijet

  E&L seria M4

  Odkopię temat (zanim pójdę na to dziadowskie niebieskie forum), może ktoś tu jeszcze zagląda. Chciałbym sobie przygotować drugą komorę zamkową (uppera) z krótką lufą do mojego E&L-a. Czy pasują tu wszystkie w standardzie "rozsuwanym", czy tylko korpusy E&L. Jeśli jednak wejdzie inny producent, toczy trzeba demontować mechanizm zwalniania atrapy suwadła? obrazek dla atencji ;)
 2. Wredna przeklejka z naszej strony. Wybaczcie brak formatowania, mam nadzieję że nie rozwala Wam widoku za bardzo. źródło: http://scdtv.pl/kolimator-story-cz-3-eotech-vs-aimpoit-vs-airsoft/ Miłej lektury KOLIMATOR STORY CZ. 3 – EOTECH VS. AIMPOIT VS. AIRSOFT Ostatnio opisałem moje doświadczenia z kolimatorami Bushnell TRS-25 oraz VORTEX Sparc II. Gwoli przypomnienia, są to średniej półki kolimatory przeznaczone do broni palnej gabarytowo mniej więcej odpowiadające kolimatorom Aimpointa z serii T lub H. Więcej na ten temat we właściwym wpisie o tu: http://sc
 3. Ijet

  Kolimatory PWS

  Hej, Zauważyłem, że kolimatory PWS-a poszły mocno w górę i zbliżają się cenowo to Vortexów i Holosunów (np na allego po 700 zł chodzą). Czy faktycznie jakość poszła w górę, czy to są abstrakcyjne ceny ? Ktoś się orientuje?
 4. Ijet

  E&L seria M4

  Szyny to oryginalne RAS-y od KAC. Nie powiem, żeby łatwo wchodziły, bo trochę siły, młotka i krwi mnie to kosztowało, ale weszły bez przeróbek. Teraz siedzą pewnie.
 5. Ijet

  E&L seria M4

  Tak tu tylko zostawię. Oryginalny bagnet M9 (Ontario) zatrzaskuje się na lufie w E&P, ale siedzi pewnie, ale nie super sztywno i ciut się telepie.
 6. Ijet

  E&L seria M4

  Taki tam M4 MWS na bazie E&L :icon_wink: 1511-2017-0803133449766601696 by SCDTV, on Flickr 1511-2017-0802133448650291957 by SCDTV, on Flickr
 7. Ijet

  E&L seria M4

  Kolega wymienił mi przełącznik rodzaju ognia na standardowy. Musiał co prawda zdemontować cały mechanizm "obustrnności", ale przynajmniej teraz działa jak należy :D Ja tam nie tęsknię.
 8. Ijet

  E&L seria M4

  Dobra, czy ktoś próbował wsadzić prowadnicę (oczywiście pustą, bez mechanizmu powrotnego) od gaziaka? Da się, czy to zupełnie inne wymiary?
 9. Przyszedł do nas MRO od Ali. Dwa montaże, puzderko, oznaczenia. Jak na razie farba nie odpada od patrzenia na nią. Plamka jest całkiem jasna coś jak w chińskich T1. Ogólnie w relacji jakość - cena wypada bardzo dobrze. Faktycznie, trochę ciemniejsze te szybki niż w lepszych ersoftowych koli i obraz jest zniekształcony, ale w jakoś nie za bardzo mi to przeradza. Jak by trzeba za to dać pow. 300 zł to można stękać, ale w cenie ok. 100 to moim zdaniem nie jest źle. Na pewno lepsze to to niż tony ersoftowych eotechów.
 10. Ijet

  E&L seria M4

  No dobra. Mi odpadła dźwignia przełącznika rodzaju ognia. Oczywiście w lesie. Ktoś już kombinował z zamiennikami, albo może znalazł gdzie można zanabyć taki eenelowski?
 11. Jak większość pewnie wie, Trijicon stanął w szranki z L3 i Aimpointem i wkroczył na rynek z kolimatorem MRO. Tutaj co nieco o oryginale: https://www.trijicon...uct1.php?id=MRO Nie strzelałem z tego, ale na targach dane mi było się z niego przymierzyć i wrażenia odniosłem jak najbardziej pozytywne. Koli wydaje się jaśniejszy od pełnowymiarowych Aimpointów, a plamka się żarzy niczego sobie. Niestety cenowo to to zbliża się do półki holografów ze stajni L3. Oczywiście Chińczycy nie próżnują i na alibabie można dostać ładnie wyglądająca kopię MRO w niezłej cenie, np. tu: http
 12. Jak spolszczać to na maksa. W angielskiej też mamy babole... Yhh, chyba nigdy się od nich nie uwolnimy, ale tak to jest jak się montuje w godzinach 01:00-03:00 :P
 13. Nowy rok, nowe produkcje. BO Dynamics AK Patriot Blow-Back. Tym razem po polsku ;)
 14. Począwszy od Hurricana, a skończywszy na badziewnych Elementach, nie spotkałem się z kopią Eotecha, nie cechującą się mniejszym lub większym lustrem.
 15. T1 nie tylko będzie wygodniejszy, ale to również chyba najbardziej udane airsoftowe kopie oryginalnej optyki. Spotkałem się z wieloma modelami T1, nawet ACM, które bardzo ładnie świeciły. Nawiązując to tematu wątku łatwiej trafić dobrego T1 niż Eotecha. Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...