Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dwa_cztery_cztery_cztery

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ogólnie rewolwery (w tym ten) są zasilane gazem (CO2 lub greengas). Nie da się zmniejszyć fps od tak. Musiałbyś kombinować z kurkiem ale to trzeba kogoś w temacie, który zrobi dobrze.
 2. Zdecydowanie można polecić dwa główne sklepy tj. Gunfire i Taiwangun. Ja korzystam też z Azteko bo mają program rabatowy. Jeśli chodzi o zagraniczne to się nie wypowiem.
 3. APS raczej nie słynie z wytrzymałości. Może przejrzyj Double Eagle. Dużo osób je chwali.
 4. Dexter na pewno ci odpowie na to pytanie. Złapiesz go na FB
 5. Ciężkie wiosło sobie wybrałeś XD Witam w klubie. co do twojej listy z częściami to warto to przemyśleć Dysza- zdecydowanie warto wymienić tylko że są dwa standardy części do g36 więc szukaj dyszy do G36 standardu JG (25,25mm o ile dobrze pamiętam) Gumka- tak ale tu ci za bardzo nie podpowiem. Pewnie coś od ML Łożyska mogą zostać ślizgowe, więcej zniosą niż kijowe kulkowe, a po dobrym przesmarowaniu i podkładkowaniu replika będą działać o wiele lepiej. Tłok czy 14 czy 15 zębów nie różnią się długością. Z 14 zębami lepsze bo zębatka będzie łapać lepiej tłok (ogólnie mówiąc) ]^^^^^^^^
 6. Możesz podgiąć blaszki w stykach żeby wcześniej się stykały z wózkiem. Może to też przerywacz/wózek jest wyrobiony i czasami coś nie zagra.
 7. Rozumiem że chodzi tutaj o rozmieszczenie przestrzenne, tak? Tunel komory i gniazdo kulek maga mogą się nie zgrać? Z pchaniem magów siga do skorup AK to przerost formy nad treścią. Właśnie dlatego czy magi AK by podeszły bo są ogólnodostępne i tanie.
 8. Jak już kolega w temacie to odkopuję i zapytam. Czy da się przerobić SIGa aby akceptował magi AK? Jest palna wersja na 7,62x39 a mi po kolejnej plastikowej giecie zaczyna się marzyć coś metalowego.
 9. Czołem Mam połamany dwójnóg od długiej wersji g36. Już raz go kleiłem cyjanoakrylem, ale niewiele to dało. Więc czy jest jakiś sposób na naprawę takiego dwójnogu LUB czy nogi od innego by pasowały do montażu od g36? Ktoś próbował coś takiego?
 10. Mam chestriga na podwójne magazynki ak/m4. Da się na wcisk włożyć złączone magi g36. Pojedynczo też wchodzą ale wtedy jeden mag na jedną podwójną kieszeń. Jeśli chcesz zostać przy magach g36 to jedynie podwójne ładownice i ewentualnie odpiłować te łączniki. Albo iść w adapter na magi ar15 (polecam od JG).
 11. Też pytanie jak wymiarowo. Krótka replika na początek jest lepsza bo z wiosłem biegać to od razu się można zrazić. Chyba że iść w bezkolbowce.
 12. Nie mam pewności czy będzie pasować i czy wytrzyma. No i cena zaporowa dlatego szukam tańszej alternatywy.
 13. Po poszukiwaniach natknąłem się na pewien problem: nigdzie nie da się kupić płytki selektora g36. Jest tylko shs którego raz już połamałem i lonex za 45 zł. Wiem że JG i Cyma by weszły bez problemu. Więc: czy ktoś drukował płytkę selektora (obojętnie do jakiej repliki) i czy takie części mają sens? Lub czy da się przerobić inną płytkę selektora np.z AK aby działała w g36? Inne rozwiązania? P.S. może TG będzie miał na serwisie ale muszę do nich zadzwonić.
 14. W zimie (przy niskich temperaturach) może być problem z gumką hop up. Robi się twarda i może blokować kulki. Spróbuj jak strzela ciepła replika (temperatura pokojowa). Czy wtedy też masz takie objawy.
 15. Niestety to może być przypadłość taniej repliki. Możesz oddać komuś na warsztat do sprawdzenia, poprawienia po chińczykach ale będzie się to związało z utratą gwarancji (otwarciem gb).
×
×
 • Create New...