Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dwa_cztery_cztery_cztery

Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I już wiadomo skad się wzięły niemieckie limity airsoftu...
 2. Jeśli gazowy to może cię zainteresować AAP01 z jakąś konwersją. Ewentualnie MP5K, Amoeba
 3. Faktem jest to że potrafią mieć bardzo ciemną szybkę, co jest mocno uciążliwe. Baterie też niezbyt wydajne. Lżejszą i jakościowo lepszą opcją jest tradycyjnie replika T1/T2. Jeśli koniecznie z takim znakiem jak eotech to można spróbować MRO HD.
 4. Poproszę jedną sztukę jak uda się skończyć projekt =D
 5. NALEŻY zostawiać green gas w magazynku. Inaczej magazynek się rozszczelni. Gaz ma być na stałe, nie musisz go spuszczać. I nie musisz nabijać na maxa, możesz tylko trochę. NIE NALEŻY zostawiać kapsuł CO2 w magazynku bo wywali uszczelki.
 6. Arcturusy raczej nie słyną z dobrych M-ek. Też mają trochę niestandardowych części DE mają dużą przewagę dzięki ukłądowi Falcon, gdzie naprawdę robi on robotę i nie trzeba inwestować dodatkowo. Wnętrze ma parę miejsc do poprawek ale repliki bardzo OK. Specna jest standardowa do bólu ale różnie z nimi bywa. Możesz jeszcze dopisać mk18 od Double Bella, Ulat z ASG Olsztyn robił o niej film i zaskakująco porządnie jest wykonana. I tania, czyli resztę mógłbyś przeznaczyć na dopieszczenie.
 7. Ewentualnie wybierz się na strzelnicę czy jakieś szkolenie żeby liznąć podstaw i sobie w spokoju postrzelać z palnej. Za 5 stów można wybierać...
 8. Cześć, posiadam replikę kolimatora MRO. Ostatnio na imprezie okazało się że regulacja pionowa nie działa a kropka na środkowej pozycji off zostaje włączona. Domyślam się co mogło nawalić i jak to poprawić, ale nie wiem jak zacząć rozbierać kolimator. Ma ktoś doświadczenie w rozbieraniu na części pierwsze tego modelu?
 9. Jak elektryczne to zbyt dużego wyboru nie ma. Repliki AEP od cymy, ewentualne repliki pistoletów maszynowych (mp7, skorpion vz.61, mp5k).
 10. Obrzydlistwo XD Jak dla mnie SV98 to w tradycyjnym drewnie.
 11. A mi się właśnie udało znaleźć rysunki schematyczne wz.63 RAK. https://historia.org.pl/2021/09/24/polskie-pistolety-maszynowe/
 12. Nic z tego. Może najmniejszym nakładem (bo bez ładowarki, baterii) to repliki sprężynowe (strzelby np. agm 003 czy m401 ee lub karabiny 4-taktowe np.cm701) Jakieś podstawowe dobre repliki AEG to zaczynają się od 450-500 zł (cm.028 lub g36 od jg) Możesz też sprawdzić inne sklepy z replikami tj. taiwangun.com, gunfire.com azteko czy inne.
 13. Obawiam się że jest pewien błąd. Ta łyża z przodu jest elementem zamka a nie korpusu. Oryginalnie przeładowanie można było naciskając tą łyżką ( i tym samym o ścianę czy coś innego. No i kiedy broń była przeładowana to łyżka nie wystawała. *darujcie za tą "łyżkę" ale to określenie tu najbardziej pasuje.
 14. Nie ma za co ; ) Ogarnij dwie sztuki, z chęcią przytulę takiego raczka.
 15. Z chwytem może być o tyle łatwo że Omnis Arma zrobiła nowoczesną wersję z szyną na koli. Więc jedno odpada.
×
×
 • Create New...