Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dwa_cztery_cztery_cztery

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rozumiem że chodzi tutaj o rozmieszczenie przestrzenne, tak? Tunel komory i gniazdo kulek maga mogą się nie zgrać? Z pchaniem magów siga do skorup AK to przerost formy nad treścią. Właśnie dlatego czy magi AK by podeszły bo są ogólnodostępne i tanie.
 2. Jak już kolega w temacie to odkopuję i zapytam. Czy da się przerobić SIGa aby akceptował magi AK? Jest palna wersja na 7,62x39 a mi po kolejnej plastikowej giecie zaczyna się marzyć coś metalowego.
 3. Czołem Mam połamany dwójnóg od długiej wersji g36. Już raz go kleiłem cyjanoakrylem, ale niewiele to dało. Więc czy jest jakiś sposób na naprawę takiego dwójnogu LUB czy nogi od innego by pasowały do montażu od g36? Ktoś próbował coś takiego?
 4. Mam chestriga na podwójne magazynki ak/m4. Da się na wcisk włożyć złączone magi g36. Pojedynczo też wchodzą ale wtedy jeden mag na jedną podwójną kieszeń. Jeśli chcesz zostać przy magach g36 to jedynie podwójne ładownice i ewentualnie odpiłować te łączniki. Albo iść w adapter na magi ar15 (polecam od JG).
 5. Też pytanie jak wymiarowo. Krótka replika na początek jest lepsza bo z wiosłem biegać to od razu się można zrazić. Chyba że iść w bezkolbowce.
 6. Nie mam pewności czy będzie pasować i czy wytrzyma. No i cena zaporowa dlatego szukam tańszej alternatywy.
 7. Po poszukiwaniach natknąłem się na pewien problem: nigdzie nie da się kupić płytki selektora g36. Jest tylko shs którego raz już połamałem i lonex za 45 zł. Wiem że JG i Cyma by weszły bez problemu. Więc: czy ktoś drukował płytkę selektora (obojętnie do jakiej repliki) i czy takie części mają sens? Lub czy da się przerobić inną płytkę selektora np.z AK aby działała w g36? Inne rozwiązania? P.S. może TG będzie miał na serwisie ale muszę do nich zadzwonić.
 8. W zimie (przy niskich temperaturach) może być problem z gumką hop up. Robi się twarda i może blokować kulki. Spróbuj jak strzela ciepła replika (temperatura pokojowa). Czy wtedy też masz takie objawy.
 9. Niestety to może być przypadłość taniej repliki. Możesz oddać komuś na warsztat do sprawdzenia, poprawienia po chińczykach ale będzie się to związało z utratą gwarancji (otwarciem gb).
 10. Witam. Jak w temacie: chcę sobie zrobić bullpub z g36c. Jaki układ elektroniczny polecacie aby wyprowadzić spust, przerywacz (selektor opcjonalnie ) na przód? Chciałem zapytać AUTORA Pomysłowych Projektów Airsoftowych ale usunął fb i nie wiem jak inaczej się skontaktować. Są takie układy na rynku? Z Chin czy z Polski, jak to cenowo wygląda?
 11. Ostatnio JG wprowadziło do swoich replik g36 system szybkiej wymiany sprężyny więc lepiej chyba JG tylko się upewnij czy kupujesz ten model a nie stary bez szybkiej wymiany sprężyny. Warto też mieć dobra ładowarkę czyli imax b6 za 100 i każdą baterię ładujesz. Możesz zainwestować w mosfet (50 zł za peruna micro) i lipo 7,4. Jeżeli wymiana kabli ale raczej sam tego nie zrobisz jak dopiero zaczynasz. DOBRE KULKI (guardery, G&G, bls). Wymiana gumki hop up ale nie powiem ci jaka bo nie jestem w temacie. Jak chcesz coś więcej wiedzieć to daj znać priv.
 12. Trochę siedzę już i wiem że SHS robi poprawne części. Mi bardziej zależy na konkretnych propozycjach.
 13. Jakie zębatki polecacie w budżecie 100 zł do gb v3 z m120? Replika na pewno będzie szturm, full auto. Przełożenia standardowe 18:1 ewentualnie 16:1, nie zależy mi na szybkostrzelności tylko na pancerności mechanizmu więc nie musza być takie szybkie.
 14. Jeszcze jest Ruger mk.IV od Action Army ale to nowość na rynku. Z zalet to jest robiony na częściach glocka (dostępność), wewnętrzny lekki zamek (małe zużycie gazu), magazynki glocka. Możesz Dextera lub Kicking Mustang-a pomęczyć. Jeden ma na warsztacie replikę a drugi jej używa a tu masz film.
 15. Cześć wszystkim. Mam trupa takiego kolimatora https://gunfire.com/pl/products/replika-celownika-kolimatorowego-typu-qd-s-point-czarna-1152216345.html od ACM. Elektronika padła permanentnie. Po małych oględzinach zastanawiam się czy da się przerobić kolimator na światłowód. Patrząc na budowę jest to chyba możliwe, ale czy ktoś kiedykolwiek czegoś takiego próbował ogólnie? I jeżeli chciałbym się w coś takiego bawić to co by się przydało? P.S. później wrzucę więcej zdjęć.
×
×
 • Create New...