Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dwa_cztery_cztery_cztery

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Cześć wszystkim. Mam trupa takiego kolimatora https://gunfire.com/pl/products/replika-celownika-kolimatorowego-typu-qd-s-point-czarna-1152216345.html od ACM. Elektronika padła permanentnie. Po małych oględzinach zastanawiam się czy da się przerobić kolimator na światłowód. Patrząc na budowę jest to chyba możliwe, ale czy ktoś kiedykolwiek czegoś takiego próbował ogólnie? I jeżeli chciałbym się w coś takiego bawić to co by się przydało? P.S. później wrzucę więcej zdjęć.
 2. Replika to cyma 003. Kolimator już zepsuty, kombinuję żeby przerobić go na światłowód. Skromnie, minimalistycznie i jak dla mnie w punkt piękna.
 3. Spróbuj zrobić tak: wyjmij gearbox z chwytu, zdejmij silnik, lekko przesuń zębatki i podnieś antireversal żeby nie zachaczał o zębatki (odpowiednio wygięty spinacz wystarczy) i puść zębatki, żeby zrzucić sprężynę. Spróbuj czy silnik chodzi po odkręceniu od szkieletu.
 4. Chyba bym brał CA, najbardziej klasyczny aeg. Chociaż WE ze wzalnianiem sprężyny itp też się wydaje ciekawe. Jak CA to warto bawić się w używane? Część rzeczy serwisowych chyba dam radę sam ogarnąć.
 5. Jaką baterię ty chcesz tam pakować? Tam jest miejsca na nunchaku 8 cellsów nimh 9,6. Czyli wszystkie akumlatory typu stick powinny wejść bez problemu.
 6. Cześć wszystkim, szukam swojej następnej repliki. Dobrze mi się używa g36c od cymy, mam masę magów do tej platformy więc nie chcę jej zmieniać. Jednak Pomimo świetnej budy od cymy (cm.003) gwinty do mocowania bebechów sa powyłamywane i wszystko trzyma się na słowo honoru. Więc szukam następnej repliki. Raczej dłuższa wersja, K lub nawet pełna. Co proponujecie? TM sobie odpuszczę, nie mam tyle kasy. P.S. Replika do lasu, celuję bardziej w coś celnego niż rozpylacz (ah te lowcapy) czyli możliwość modowania. Standard obojętny, jest parę podpatrzonych pomysłów.
×
×
 • Create New...