Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dwa_cztery_cztery_cztery

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Obawiam się że jest pewien błąd. Ta łyża z przodu jest elementem zamka a nie korpusu. Oryginalnie przeładowanie można było naciskając tą łyżką ( i tym samym o ścianę czy coś innego. No i kiedy broń była przeładowana to łyżka nie wystawała. *darujcie za tą "łyżkę" ale to określenie tu najbardziej pasuje.
 2. Nie ma za co ; ) Ogarnij dwie sztuki, z chęcią przytulę takiego raczka.
 3. Z chwytem może być o tyle łatwo że Omnis Arma zrobiła nowoczesną wersję z szyną na koli. Więc jedno odpada.
 4. Niekoniecznie. Jeśli chcesz to na alledrogo masz dedykowane ładownice g36 i są nawet tańsze niż twoje. https://allegro.pl/oferta/podwojna-ladownica-na-magazynki-g36-szwecja-11949571393
 5. Chyba nie warto się w to bawić skoro są dostępne części. Większy szacunek byś miał ze zrobienia wz.63 RAK. Polska konstrukcja, która jest białym krukiem w airsofcie. Tu masz przykład że się da.
 6. Kolega dobrze podpowiada. Przesmarowanie, podkładkowanie, sprawdzenie i ewentualne poprawienie szczelności. A co do repliki do lasu: nawet z repliką CQB można grać w lesie tyle że trzeba się wtedy wykazać sprytem i sprawnością aby zajść wroga i mieć go w zasięgu.
 7. Pozwolę sobie tutaj wkleić link do filmu ASG Olsztyn w którym replika z tej serii jest omawiana. Ulat chyba wymieniał co by pasowało zmienić
 8. Przynajmniej odpada problem :Jak przykleić/zamontować" bo od razu jest do czego
 9. Jak ci się nie śpieszy to kup na ali. Taniej, różne wersje (zobacz SRO HD) i od razu są dodatki w postaci klapki i osłony "plaster miodu" więc nie ma strachu przed zniszczeniem przez kulki. Ja dostałem komplet z 2 montażami (niskim i wysokim) klapką i osłoną a wszystko w twardym pudełku.
 10. Korzystając z kolimatora patrzysz obojgiem oczu więc nie ma się co martwić o pole widzenia. Od siebie mogę polecić repliki kolimatora MRO. Mi bardzo przyjemnie się korzysta i pomimo dużych rozmiarów zasłania zdecydowanie mniej.
 11. Nie idź w repliki celowników holograficznych/eotecha. Zazwyczaj są ciemne i za bardzo nic nie widać. Lepiej jakieś T1 czy zwykłego kandara 1x30 czy 1x45. Po prostu kropka ale najlepiej się sprawdza.
 12. Zobacz na fb profil Dextera https://www.facebook.com/Dexterkrak Może 1000 fps nie ma ale skuteczny zasięg sprzedaje za nerkę.
 13. Chcesz do CQB/budynki czy do lasu? Takie minimum to taka strzelba z TG https://www.taiwangun.com/pl/strzelba-sprezynowa/strzelba-m401-black-ee U mnie działa 3 rok, cqb działa wzorowo, na las ma zasięg ale za bardzo nie ma jak celować i nie czuć kulek Jak elektryk to może JG g36 z szybką wymianą sprężyny? Już za 400 podobno można z kodami na Gunfire kupić.
 14. Niestety nie ma tej wersji ze stałą kolbą (nad czym ubolewam). I zgodzę się, wersja z kolbą jest lepsza na początek.
×
×
 • Create New...