Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dwa_cztery_cztery_cztery

Użytkownik
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Makowiecmożna ładować kulki do tych magazynków szybkoładowarką, tylko musisz użyć tego dodatkowego elementu do dorzucają w zestawie. Ewentualnie adapter z druku 3D. Szczegółów nie podpowiem bo tylko tyle kojarzę.
 2. @GreenfoxW Krakowie spokojnie możesz brać udział w strzelankach dedykowanych twojej grupie wiekowej. Organizuje je Airsoft Shooting Park w każdą sobotę. Cenowo wejście pewnie jakieś 30 pln. Możeby być potrzeba aby opiekun był na miejscu dla kolegi. Sam się strzelam na ASP i mogę szczerze polecić
 3. Tania konstrukcja tureckiego pistoletu mocno zwraca uwagę na rynku, jednak nie w airsofcie. Ciężko o rzetelną recenzję czy chociaż podsumowanie wad i zalet. Czy może ktoś z czytelników forum miał do czynienia i mógłby się wypowiedzieć?
 4. @Grubaskov niestety replika mogła się najzwyczajniej w świecie zastać. Przegląd zerowy po takim czasie mocno wskazany, od razu wymiana części gumowych typu uszczelki, gumka hop-up na nowe i będzie żyć. Co do serwisu nie pomogę
 5. Airsoftowe smary protecha są spoko, jak do domowego grzebania to chyba nie ma sensu pchać się w coś lepszego. Gumka zależy, niebieski madbull, pomarańczowy krytac, może zielona g&g ale nie dam pewności że będzie w 100% ok.
 6. @Veridian92gumka i inne elementy gumowe typu uszczelki. Plastik też się degraduje więc warto na pewno dyszę, tłok, głowicę i listwę. Jeśli styki działają to zostawić. Smary to teflonowy i silikonowy, mała porcja starcza na dłuuuugo.
 7. Zdecydowanie bierz hi-capę. Colty mają to do siebie że ich magazynki nie są zbyt pojemne w gaz i ilość możliwych strzałów nie jest powalająca. Hicapy nie mają tego problemu. @Panda ASG
 8. @asgszczepantaki miks aug, tavora i Grota bezkolbowego. Według mnie wyszko kozacko.
 9. Pompkę zawsze warto kupić. W małym budżecie robi za tani zapas, coś do pożyczenia czy zabawkę do zajechania Osobiście mogę polecić tą (https://www.taiwangun.com/pl/strzelba-sprezynowa/strzelba-m401-black-ee), przerabiam właśnie drugą z kolei w przeciągu 4 lat. Spokojnie zmieścisz się w 100 z repliką, dodatkowymi magami, kulkami i szybkoładowarką. Jak się uprzesz to i koli wrzucisz na wierzch. Jedyny większy problem to brak kolby ale jest tylko taka wersja.
 10. Replikę, nie broń. DE ma mają dużą przewagę nad zwykłymi Cymami. Z UTR45 jest ten problem że magazynki i komora są niestandardowe (z tego co pamiętam). Możesz zastanowić się nad innymi replikami od DE np. M923 bo teraz jest ze zniżką na kod TGULAT.
 11. Komorę i gumkę dobiera się do siebie ale spróbuj gumkę niebieską od Madbulla lub pomarańczową Krytaca. Co do spadku mocy to możliwe że sprężyna ci się ubiła (jeśli zostawiłeś z naciągniętą) lub replika złapała nieszczelność na pneumatyce.
 12. @Hazzskontaktuj się bezpośrednio z Gatem. Najprościej będzie.
 13. Bezkosztowo to możesz poprosić kogoś o pożyczenie ładowarki i sprawdzenie stanu baterii. Jeśli ta ma kilka lat to po prostu ze starości mogła stracić pojemność i teraz bardzo szybko się ładuje.
 14. Najbardziej przemawiającym argumentem za replika DE jest fakt, że te repliki są brane do wypożyczalni. DE ma porządne wykonanie, a układ sterujący (bo to coś innego niż mosfet) gromi konkurencję. Specna jest ok, ale są lepsze. Rzetelną recenzje zrobił Ulat z ASG Olsztyn. Cymy serii 600 to bardziej zabawki niż pełnoprawne repliki ale też się da z nimi bawić. Jeśli coś mógłbym jeszcze zaproponować to może g36c od JG? Podstawowa replika, od dawna na rynku ale magazynki inne niż m4 czy ak i nie wszystkim pasuje.
 15. Zainwestuj w dobrą ochronę oczu. Jakieś Uvexy Ivo i dodatkowe szkła (ja jestem fanem brązowych na dzień i bezbarwnych na noc). Co do mundurów to warto się zainteresować demobilem bo ciuchy swoje wytrzymają a można za niewielkie pieniądze dostać. Zainwestuj w rękawiczki z palcami.
×
×
 • Create New...