Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dwa_cztery_cztery_cztery

Użytkownik
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do sprawdzenia czy nie masz gdzieś zwarcia w układzie. Czy w replice masz też jakieś układu typu MOSFET/ETU?
 2. Mi to wygląda na midcap syndrom. Mocno nabite magi/magi z mocną sprężyną podnoszą ci dyszę. Poszukaj rozwiązań z tym związanych.
 3. Czy przed modyfikacją z tymi magami też był ten problem? Co zmieniłeś w GB?
 4. Wielce przydatne były by informacje co to za replika, czym jest zasilana, czy jakieś modyfikacje były robione.
 5. Może ten film coś pokaże. Chyba że ten oging był pomiędzy komorą a szkieletem. Tyle że nie wiem w jaki sposób wtedy to mogło by wypaść przy przeładowaniu.
 6. 4. Dociążenie tłoka ale to już trzeba brać pod uwagę więcej rzeczy i czy szkielet wytrzyma.
 7. Jeśli chcesz tanim kosztem podnieść reakcję na spust to chyba warto zrobić short stroke, ewentualnie iść w szybsze przełożenia i układy ETU.
 8. Nie, jeśli nie robisz szalonych zasięgów to nie warto go brać. Lepiej się skupić na szczelności pneumatyki tj. dysza, tłok, cylinder i głowice. Wpadnij wieczorem na stream serowisowy na kanale YT ASG Olsztyn, na pewno ci podpowiedzą co warto wziąć.
 9. Z rzeczy którymi sam powinieneś dać sobie radę to wymiana gumki hopka. Jeśli chcesz rozbierać i wymieniać części gearboxa to nie otwieraj sam. Poproś znajomego który wie jak się to robi, niech ci pokaże o co chodzi w tym (będziesz wiedział na przyszłość). Wybór części to temat rzeka. Możesz pytać serwisantów, to nic nie kosztuje. Standardowo na pewno możesz wymienić dyszę (chyba najsłabszy element układu), może głowicę tłoka, dorzucić mosfet (perun micro polecam). Jeśli nie masz to zainwestuj w dobrą ładowarkę (IMAX b6 i podobne) a jak starczy to i baterię lipo kup.
 10. Jak trafisz to polecam MOSFET Micro od Peruna. Złoto i działa 3 rok.
 11. Poniżej są podpisane linki do poszczególnych konwersji dla repliki AAP01 Broń palna UZI v.1 https://cults3d.com/en/3d-model/tool/aap01-delta-kit-mini-uzi UZI v.2 MP7 https://cults3d.com/en/3d-model/tool/aap01-charlie-kit-mp7 MP7 v.2 https://www.ctmtac.com/en/product/60 MP9 https://cults3d.com/ru/3d-model/razlichnye/aap9-mp9-carbine-kit-for-the-aap-01 Mac10 https://cults3d.com/de/modell-3d/werkzeuge/aap01-echo-kit-mac10-3d_army Calico M950 https://cults3d.com/en/3d-model/tool/calico-m950-kit-for-aap-01 Kriss Vector https://cults3d.com/en/3d-model/gadget/kriss-vector-
 12. Co rozumiesz poprzez dużą pojemność i konieczność pomieszczenia gazu? Kuchenkę, butlę HPA, puszkę z GG? Ogólnie to ja bym ci polecił plecaki Wisporta. Sparrowa 20 na codzień używam już 5 rok i się trzyma zacnie. Są też większe wersje i inne modele.
 13. @AsgswiezakCzy masz jakichś znajomych, którzy mają repliki M4 i by pomogli swoją wiedzą. Z twojego opisu niestety trudno coś wywnioskować. Może być problem z komorą, gumką, magazynkami, kulkami lub samą repliką.
 14. I już wiadomo skad się wzięły niemieckie limity airsoftu...
×
×
 • Create New...