Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ssgt_Michel

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Na szczęście jeszcze nie spotkałem się z żadnym takim incydentem. Ale wszystko jeszcze prede mną, dopiero na 5-ciu strzelankach byłem :uśmiech:
 2. bardzo dziękuję wszystkim, którzy się wpisali. i życzę powodzenia na airsoftowym polu walki :uśmiech:
 3. wielkie dzięki wszystkim :uśmiech: cieszę się, że mi pomogliście. pozdrawiam
 4. dziękuję bardzo. w moich okularach właśnie kulka mogłaby mi trafić w oko po odbiciu od okularów. Jest odstęp od twarzy, ale dosyć daleko z boku. To gdybym założył na okulary kominiarkę, która zasłoniłaby odstęp mógłbym być bezpieczny od urazu oka? pomyliłem się :D do 27, do jutra.
 5. Bardzo proszę o odpowiedż na pytanie, czy kiedykolwiek słyszeliście, aby ktoś został trafiony w oko mając na nosie okulary ochronne? Odpowiedz jest mi potrzebna, bo chcę się zapisać do plutonu ale potrzebuję podpisu rodziców. Tata nie chce podpisac bo boi się, że dostanę kulką w oko. Mam okulary ochronne. Wystarczy mi jedna odpowiedź od osoby, która od dawna bawi się w asg i co za tym idzie, może wiele wiedzieć o różnych wypadkach. Jeszcze raz proszę o odpowiedź bo jest mi potrzebna do 20 czerwca. pozdrawiam
 6. USMC Instructional video - m82a1 sasr sniper rifle
 7. Dobra. Przepraszam, jeśli uraziłem kogoś tymi oczywistymi rzeczami. W tej odpowiedzi nie ma ironii, żeby było jasne.
 8. Heh, przesadziłem? Napisałem to, czego się dowiedziałem.
 9. Dobrze, że szkoły dla snajperów zaczynają funkcjonować. Snajperzy mają taką specjalizację, w której potrzebują wiele, wiele czasu spędzonego na specjalnej strzelnicy i równie wielu instruktaży dotyczących oddychania, celowania, wpływu warunków atmosferycznych na celność strzału itp. Ta szkoła jest tym bardziej przydatna, że coraz więcej razy używa się snajperów.
 10. http://www.militaryvideos.net/ Dużo filmików, zdjęć, tapet. Naprawdę dobre. Nie wiem jak na was, ale na mnie zrobiło to wrażenie.
×
×
 • Create New...