Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Saper91

Użytkownik
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

 1. Hehe, znalazłem, przypiłowałem od razu płynniej chodzi :) Masz rację, polecam go przypiłować, jeśli was niepowracający zamek drażni.
 2. A no jest tam co nieco przytarte. Spróbuję przy tym podziałać. Z ostrej strzelałem i potwierdzam, trzeba szarpnąć, żeby dobrze przeładować:)
 3. Bateria do wymiany, stock jest beznadziejny. Nie wiem jak tam w środku, dopiero będę się uczył anatomi mojego AK. AK ma ponad rok, używany umiarkowanie, po 2 wizytach w serwisie. Z zewnątrz pięknie poobijany, ale wszystko się trzyma jak w fabryce kazali :)
 4. Zgadza się, zapewne Arend masz tą wersję co ja, aczkolwiek zaskoczę was, bo tą wersję, "nieruchomej" blaszki można przerobić na bezpiecznik, gdzieś nawet jest o tym temat. Osobiście nie spotkałem się z full auto, niekontrolowanymi wystrzałami itp. Ale- magazynek w tej replice jest do bani, mam glocka ok. roku, po 6 miesiącach do uszczelnienia. Po 8 nawet to mi nie pomaga. Planuję wymienić na Marujowskiego i myślę, że będzie działał jak należy. I może mi ktoś powie, wam też, jeśli zbyt lekko przeładujecie pustą replikę zamek blokuje się mniej więcej w połowie? Smaruję to, próbuję przypiłować, a czasem nawet podczas strzelania mi się tak dzieje. Może wie ktoś który element za to odpowiada? Pozdrawiam
 5. kajor, mógłbyś wrzucić zdjęcie? Jestem ciekaw efektu.
 6. Penio, jakie masz te mid capy? PJ'ty? Bo jeśli tak, to nie widzę innej opcji, jak zalać to silikonem. U mnie pomogło.
 7. Hehe mi też nie podawały. Ale po zalaniu ich silikonem działają zgrabnie. Znalazłem jeszcze jeden patent. Ten dzndzel, który jest na końcu sprężyny w magazynku i popycha kulki. On jest trochę za gruby, ja go spiłowałem, żeby się nie blokował. Teraz wszystko śmiga ;)
 8. Penio, ostatnio na strzelance pojawił się u mnie ten sam problem, podawania po 2 kulki z mid-capów. Z tym, że nie mam pewności, czy u mnie to nie przez to, że miałem pomieszane kulki 0.2 z 0.25 zaznaczam, że to po tym, jak próbowałem go rozebrać.
 9. Masz na myśli ten, który jest tuż przy komorze HU i trzyma, żeby się GB z lufą łączył? Właśnie sęk w tym, że używałem właśnie kombinerek, dość małych, żeby lepiej było to chwycić i nic. Może olejem to psiknę jakimś, jak myślicie?
 10. Jak zwykle kolejny problem ;) Chciałem zajrzeć sobie do środka repliki. Zacząłem wszystko odkręcać według instrukcji na YT. Wszystko fajnie pięknie, ale... Ma ktoś jakiś pomysł, jak odkręcić Selektor ognia? już prawie mam tam gołą stal, twardo się trzyma i nie chce się ta śruba odkręcić. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł jak ją odkręcić to proszę o radę;) P.S. Moglibyście mi podać dł lufy wewnętrznej? i jaka firma najlepiej na preckę? Pozdrawiam.
 11. A to już inna kwestia. Sam szukałem stałej kolby, z tym, że z kompozytu. Niestety jedyne co znalazłem, to kolby od AKS. mam tu na myśli produkty VFC i Boyi.
 12. na gunfire masz http://gunfire.pl/product-yid-1152190110-M...S-DO-AKS74.html powinien pasować ;)
 13. Jedyna jaka chyba do tego pasuje to kolba od AKS ^^. Ale to odległe plany. Troche mnie to rozdrażniło, bo naweet nie użyłem dużej siły, żeby odkręcić tą śrubę i poszedł gwint...
 14. Właśnie problem w tym, że ja bym tą kolbę chciał odkręcić ;) bo zastanawiam się nad składaną.
×
×
 • Create New...