Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maciej0011

Użytkownik
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

4771 profile views
 1. Czyli dobrze trafiłem. Dzięki. (Teraz to tylko Osprey mk4 do kompletu)
 2. Pytanie do znawców tematu: Swojego czasu nabyłem komplet mundurowy, który sprzedawca określił jako MTP. Cena była bardzo atrakcyjna-za całość łącznie z przesyłką zapłaciłem ok. 150, 00zł. Co tu budzi moje wątpliwości? Przede wszystkim kolorystyka, która jest nieco inna od posiadanych przez mnie sortów MTP, co do których autentyczności jestem pewny: za dużo brązu, za mało nasyconej zieleni. Poza tym metki, są jakieś inne, przy czym krój munduru jest taki jaki być powinien. W załączeniu zamieszcza kilka fotek:
 3. https://photos.google.com/album/AF1QipOX3oDEUZk1TaPcWLVseC_svfJmauW8m-reTD0_
 4. Drugi z prawej: https://www.google.p...514918185246034
 5. Dzięki za odpowiedź, ale czy tylko RAV-ki? O ile wiem, te kamzy używała ichnia żandarmeria.
 6. Mam pytanie do znawców tematu: jakich kamizelek balistycznych używali Brytole w Afganistanie, (oczywiście oprócz EBCA/Osprey/Kestrel/plate carrier Black Hawk)?
 7. G36 JG: https://photos.app.goo.gl/9UTCNnJH8E1FxtVm1 G36C JG: https://photos.app.goo.gl/eze78fGqPGBMop7h2
 8. Maciej0011

  Colt CM128

  Ma już ktoś to cudo? ... Jako właściciel "rakietnicy" CM123 ciekawi mnie czy nowy Colt jest tak samo "napompowany" jak poprzedni model, czy jednak pod tym względem jest już lepiej?
 9. Proszę o usunięcie postu-nie ten dział.
 10. Sklep jest zajefajny, zwłaszcza stacjonarny. W pełni profesjonalna obsługa no i ogromny wybór. Osobiście polecam. Osobom z Wielkopolski, a w szczególności z okolic Poznania, Gniezna czy Wągrowca zdecydowanie zalecam wizytę w Skokach.Co do cen, to faktycznie szału nie ma, ale z drugiej strony wiadomo przynajmniej za co się płaci.
 11. Maciej0011

  Gunfire.pl

  Wielki szacun dla Gunfire: potrzebowałem pewnej części do gearboxa, której nigdzie nie było (przynajmniej na oficjalnych stronach internetowych). Skontaktowałem się więc z ich serwisem w nadziei, że może jednak jakoś uda się ją zdobyć. Trafiłem na bardzo pomocnego i kompetentnego serwisanta, który szybko ją "namierzył". Po dwóch dniach była już u mnie. Jestem pod dużym wrażeniem podejścia do klienta, zwłaszcza że koszt tej części wyniósł niecałe sześć złotych.
 12. Czy ktoś miał styczność z produktami tej firmy? Warto to kupić? https://militarialodz.pl/pl/p/Spodnie-Revenger-TDU-Multicam-Tropic-Invader-Gear/7002#
 13. https://gunfire.pl/product-pol-1152214395-Magazynek-gazowy-low-cap-50-kulek-do-replik-WELL-G74-GBB-green-gas.html
 14. Warto? http://gunfire.pl/product-pol-1152212719-Zespol-hop-up-do-replik-SVD.html
×
×
 • Create New...