Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Yuri

Weteran
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

4,921 profile views
 1. Witam, dowolny sklep, dowolny asortyment (poza elementami broni wymagającymi zezwolenia na ich zakup). Wysyłka lotnicza lub morska. Wystawiam faktury na pełną kwotę zamówienia (tylko dla firm), kontakt ze mną najlepiej przez WhatsApp => +50762027186, można też tu. Dla osób które chciałby zorganizować zbiorówkę - zapraszam do kontaktu. Z partyjnym pozdrowieniem Yuri
 2. Panowie i Panie, byłem jestem wróciłem :) O ile zbiorówek już nie organizuje (chyba, że ktoś podejmie się rozsyłania ich w PL), tak zamówienia indywidualne jak najbardziej. Dodatkowo dla tych wszystkich, którzy chcieliby zaoszczędzić parę złotych otrzymując fakturę na swoją firmę na całą kwotę zamówienia - zapraszam do kontaktu :)
 3. Już po urlopie. Paczkę pierwszą już posłałem dzisiaj. Kolejna w połowie października. Pod koniec października będę w PL, więc w razie W mogę zabrać jakieś drobne rzeczy do bagażu i przywieźć do Polandii.
 4. W dniach 3-30 września będę na urlopie i kontakt będzie mocno ograniczony. Paczki wymagające podpisu przy odbiorze naturalnie nie będą mogły być w tym czasie odebrane, więc zanim kupicie coś i wyślecie na mój adres upewnijcie się, że sprzedawca wysyła bez wymagania podpisu. Tak samo zbiorowe paczki nie będą wysyłane w tym czasie. Ostatnia paczka przed urlopem będzie wysłana 1 lub 2 września. Kolejna w pierwszym tyg października. Dla tych, którzy pytają czy jest możliwość zakupu auta/motoru/ATV i wysyłki Bremenhaven/Gdynia odpowiadam - TAK.
 5. Przypominam, że nie zawsze niestety dostaje informacje o PW od Was. Nie zaglądam tutaj też codziennie. Najbezpieczniej napisać do mnie na WhatsAppie Jak Wam nie odpisuje na PW po 2 dniach piszcie następne, dostane powiadomienie i Wam odpowiem ;)
 6. Opakowania są przereklamowane, a czy przechodzi.. raz na wozie raz pod wozem ;)
 7. ANd we're back in the game ;) Zamówienia znowu aktywne pierwsza paczka zbiorowa do PL za ok 2 tygodnie.
 8. Ostatnie paczki wysyłam dzisiaj. I wybywam na urlop na dwa miesiące. W tym czasie nie będę dostępny pod swoim numerem , tylko gg/email/skype lub ostatecznie PW.
 9. Nie pozostałem głuchy na błagania gapowiczów - paczka przeniesiona z jutra(piatek) na poniedziałek. Ostatnia paczka przed moim urlopem wychodzi 15 lutego. Wracam pod koniec kwietnia.
 10. Hej, jestem codziennie prawie cały dzień na GG (), WhatsApp 4\), BBM () i Skype: (jacek.yuri.jurasz). Jak ktoś strasznie chce ze mną porozmawiać przez telefon to oczywiście numer powyżej jak najbardziej do tego służy, a dla tych którzy nie chcą płacić milionów za połączenia międzynarodowe można dzwonić na mój numer VoIP - czyli wrocławski numer = wtedy ja płace, ale czgo sie nie robi, żeby posłuchać waszego głosu ;) Tutaj zaglądam no powiedzmy - nie tak często jak w inne miejsca :icon_wink: 2 paczki już w PL, obie rozesłane. Kolejne paczka następny tydzień
 11. Poszła dzisiaj paczka expresem do Polandii na 3 ma być w PL, następna wysyłka koło 12 stycznia.
 12. Przepraszam, za brak aktualizacji - dużo pracy i wiele paczek ;) Pierwsze dwie zbiorówki już dotarły, a przedmioty zostały rozesłane do właścicieli. Kolejna paczka miała iść już już w tym tygodniu, ale chyba z powodu ociągania się kilku sprzedawców w wysyłce nastąpi to dopiero po świętach. Następna będzie najprawdopodobniej w pierwszym lub drugim tygodniu stycznia.
 13. Najbliższa paczka zbiorowa do PL: 25 listopada 2015 ( z terminem dostawy do PL na około 5-10 grudnia) Planowana następna paczka zbiorowa do PL: Około 8 grudnia
 14. Sto lat mnie tu nie było, witam starych (Cybul, Amadem, Kosmo) oraz wszytskich nowych. Z racji, że zamieszkuje kraj "drożyzny i kryzysu" a.k.a. US of A, pomogę chętnie w zamówieniach małych i dużych ze sklepów stacjonarnych, internetowych eBay, Amazon etc... Zasady są proste -> Kontaktujecie się ze mną co chcecie zamówić i skąd, podliczam ile to będzie kosztować, podaje Wam cenę i jedziemy z koksem albo się wycofujecie. Ot takie to proste. Wysyłki bezpośrednio do zainteresowanych prosto z USA wg cennika USPS, albo w zbiorczej paczce do PL dopi
×
×
 • Create New...