Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CopLand

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,389 profile views
 1. Nie, montowałem w domu przed strzelanką na szybko nowa gumkę i z pospiechu źle ją założyłem a nie miałem już gdzie przetestować. Po poprawieniu później gumki śmiga do teraz :) Źle napisałem powinno być zamiast dalej walczyć to w ogóle walczyć bo przed sama strzelanka oddałem kilka strzałów a kulki na 20 metrów to był max i latały jak chciały.
 2. Może i tak ale w tej chwili mam zapasową lufę z zamontowana komorą jako zapas i jak się przekonałem raz mi się taki zapasowy zestaw (miałem go akurat ze sobą) przydał, wymiana trwała 5 minut i mogłem dalej iść walczyć :)
 3. Zanim zdecydujesz się na wymianę sprężyny, to lepiej go sprawdzić na chrono bo to HK ma ok 400 fps, przynajmniej mój tak ma a kupowałem go u Krakmanów. Co do lufy (ja wstawiłem tam 363 Systemy) to połączenie jej z komora KA daje naprawdę ładne efekty w tym egzemplarzu no i wiadomo od razu gumka systemy. Jedyny minus (który mi nie przeszkadza) to przy wymianie komory musiałem usunąć blaszkę imitującą zamek bo po wstawieniu komory KA się nie domykała i jak ją domykałem "ręcznie" to od razu przestawiała mi pokrętło hopa (brakuje jej 1 mm luzu) no i automatycznie „Bolt catch” nie działa :)
 4. CopLand

  HK-416

  HK-416 - BI-416[bOYi/P&J] Tłumik dźwięku typ US AIRFOREC[P&J] Pojemnik na akumulator/Atrapa lasera AN/PEQ2 [P&J] Replika kolimatora Aimpoint z wysokim skośnym montażem [ACM] Zawieszenie taktyczne trzypunktowe do MP5/G3/M4 [A.C.M.] Magazynki midi z oznaczeniami HK a w środku: - lufa precyzyjna Systema 6,04 - 363mm - Komora HU King Arms - HU Systema
×
×
 • Create New...