Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zielarz

Użytkownik
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

 1. Zielarz

  Asgshop.pl

  Jestem bardzo zadowolony. Profesjonalnie, szybko i dobrze :) Najlepszy sklep w Polsce ;)
 2. Eee, chyba się zdecydowałem na tego Condora. Nie drogi, w miarę wytrzymały. No i pytanie, bo ja to w tych taśmach nie jestem obeznany, to jest 25mm czy 20mm ? PS. Postaram się łazić bez atrap płyt ;P
 3. Ja raczej preferuję jedno dniową zabawę. Nie przenoszę mnóstwa potrzebnych/niepotrzebnych rzeczy. Zazwyczaj to 4xmag do 16'tki, szybkoładowarka, dokumenty,telefon, kulki, szalo-kominiarka, taśma(najlepszy przyjaciel :-o ) no i manierka. Czyli ja myślałem o ładownicach to 2x na 2 magi,małe cargo i pokrowiec na manierkę. Obecnie używam polskiej kamizelki DMV jestem zadowolony. Jednak szukam jakiegoś inne wyjścia. No i to co mogę jeszcze powiedzieć, to trochę boje się szelek, ponieważ zawsze mi spadają mi z ramion oraz preferuje taktykę zieloną. To tyle o mnie. Może zaproponujecie mi coś ciekaw
 4. Taki duży wybór kamizelek, że już nie wiadomo co wybrać :roll: Ja to się napaliłem na to, bo myślałem, że w kwocie 300zł zamknę się z ładownicami. Teraz jednak trochę się waham co do wyboru plate carriera. Ze względu na przeznaczenie do barziej CQB, a ja jednak wolę las.
 5. Wyczytałem, przed chwilą o CIRAS'ie, że od biedy można się w nim przeczołgać. Jak rozumiem podobna sytuacja ma się też do light plate carriera?
 6. http://www.gunsmokearmyshop.com/condor/index1.htm Jestem zainteresowany tym light plate carrierem. Czy ktoś może coś na jego temat powiedzieć? Dobry? czy jakiś shit? Może warto, np: zassać z tej samej strony havy plate carriera(kopia CIRAS'a ?) Z góry dzięki za odpowiedź.
 7. Jakby kogoś interesował obejrzenie zdjęć. To tutaj: http://flickr.com/photos/edoug/sets/72157608280697632/ jest dość ciekawy ich zbiór.
 8. Sorry za double posta, ale czas edycji już się skończył. Czy ktoś mógłby sprecyzować się czy w tamtym okresie w ogóle były kalkomanie na mundurach USMC? Jak oglądam zdjęcia to widać tylko na marineskach, i nigdzie więcej, ani też na kapeluszu nie ma czy też na BDU
 9. Czytałem i baaaardzo mi się podobała ;-) Pomoc, ze skontaktowaniem się z jakimś marines i ew. nadanie listu. Akurat tutaj kierowałem się chęciA nawiązania kontaktów z kimś spoza granicy.
 10. Witam, za bardzo nie wiedziałem gdzie dać temat, aż wkońcu postanowiłem go zamieścić tutaj. Nie wiem czy słyszeliście o takiej stronce jak: AnyMarine.com Strona ma na celu kontakt z żołnierzami, oraz wysyłanie paczek. Czy ktoś z was już kiedyś wysyłał coś? Albo chciał byłby w stanie mi pomoc. Z góry dzięki
 11. If you want I can help you to get polish equipment and unifroms. I'm sometimes in Ystad ;-)
 12. Wygodniejszy od Campusa i wytrzymalszy. Bardzo polecam.
 13. Ciekawe pytanie ;-) , przyłączam się do prośby.
 14. Zielarz

  War Rock

  Ha, kiedyś w to grałem. Lecz panowie z K2 wszystko zepsuli i wszystko jest prawie dla premium, a nie spotkanie cheatera graniczy z małym cudem. Odradzam, jest to moim zdaniem nie udane połączenie Battlefielda i CS.
×
×
 • Create New...