Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

chmarus13

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

672 profile views
 1. Nagram dziś wieczorem filmik bo nie ma mnie teraz w domu, to że problem jest z ebb to też wiem.. Na dobra sprawę bez ebb też mogę żyć :-D Rof około 22-23 rps
 2. Po zachwalaniu bezawaryjnej pracy mojej giety, przyszedł czas że się coś posypało. Problem jest taki że po około 5 strzałach na semi silnik blokuje się w połowie i nie oddaje strzału buczy i mruczy i dupens.. Na trybie auto oddaje jeden strzał i zacina. Po wyciągnięciu ebb tego problemu nie ma. Wie ktoś czym jest to spowodowane? Dodam że zachowuje się tak na lipo 11.1 + merf gate 3.2 Na 7v lipo tez to samo
 3. Ale pytanie 'po co?' Póki masz stockowa baterie i brak funduszy nawet na redoxa alfa to po co chcesz kupować druga ładowarkę technicznie tak słaba jak stockowa. Lepiej oszczędź trochę kasy i kup sobie ładowarkę już pod pakiety LiPo Po co utrudniać sobie życie i kombinować jak koń pod górkę..
 4. Głupio się pytasz.. Możesz sam szukać zwarcia albo oddać do serwisu Ewentualnie powiesić ją na ścianie i nie używać..
 5. Ja osobiście używam takiej osłonki, już drugą, bo pierwsza nie przeżyła spotkania że snajperka 600+ fps http://m-gunfire.iai-shop.com/product-pol-1152201917-Skladana-oslona-optyki-na-szyne-RIS.html A może pomyśleć o właśnie takich osłonach montowanych na ris z grubych poliweglanowych "szkiełek"? Home-made'owe mocowania na ris'a można robić na drukarce 3d
 6. Btw apropo rof'a 8,000 RPM Airsoft Gun vs 50 Cans (Strafer MK4):
 7. Dzięki za podrzucone wątki, myślę że temat jak dla mnie wyczerpany ;-) biorę 11.1v i zobaczę jak będzie śmigać na moim setup'ie..
 8. zacznijmy od tego żebyś może sprecyzował jaki masz budżet na ten sport? Bo to nie należy do tanich hobby a wydać 200zl na uzywkę żeby później leżała bo coś się rozlecialo, chyba mija się z celem.. Nie lepiej dozbierać i kupić jakiegoś sprawdzonego, rozpracowanego chinczyka na milion sposobów, ak czy gieta czy mp5 od boyi, cymy, jg?
 9. Silnik high torque od shs'a, nie twierdze że 11.1 nie starczy mi tylko próbuje wyczerpać nurtujacy mnie temat konsekwencji wyższych napięć w replikach.. I po prostu czy istnieje uzasadniony powód montowania baterii wyższych napięć?
 10. chmarus13

  G36 [BOYI]

  Ja miałem może raz jedna zacinke przez ponad rok, a tak to bez większych problemów. Trzeba uważać bo niektóre sklepy po prostu olewaja przegląd zerowy..
 11. Dzięki panowie za opinie, ale moim zdaniem także - jak wszystko technicznie będzie doskonale to przy umiejetnym używaniu sprzętu nie ma czegoś takiego jak za duży rof.. Nikt nikomu nie każe opróżniać hicapow w 5sekund ;-) Ps. Ten gaziak z filmu robi wrażenie.. Ps.2 w takim razie jak 11.1 ma same zalety w układzie merf'a to kiedy kończy się bezpieczna granica? Może pakować 14.8v..? Raczej zabójcze dla silnika..
 12. chmarus13

  G36 [BOYI]

  No to coś ode mnie, bojca mam od ponad roku na początku byl z nim problem, drobny bo drobny ale był - mianowicie blow back mi nie wracał do końca, serwis gwarancyjny naprawił wszystko jak trzeba w ciagu 2tygodni. Po mniej więcej pol roku bezawaryjności oddałem do serwisu na modyfikacje, aktualnie od ponad pol roku latam na: + preclufie od g&g 6.04mm 357mm + tłumik dźwięku żeby zakryć lufę + gumce od gg zielonej + springu m130 + zebatki 13:1 shs'a + tłok full steel zęby + doszczelniona głowica i dysza shs'a jeśli dobrze pamiętam + cylinder aluminiowy typ 2 + metalowa prowadnica spr
 13. 1. Obowiązkowo może nie ale warto zainwestować w LiPo i ładowarkę, bajerow typu alternatywne magazynki itp 2. Tak gunfire wszystko Ci od razu zmontuje jak ich ładnie poprosisz 3. Kwestia munduru i lasu to zależy czy to las lisciasty, iglasty latem jesienia czy zima.. Moim zdaniem ;-)
 14. Czyli ogólnie brać 11.1v i się nad niczym więcej nie zastanawiac ;)
 15. Śmigam cały czas na baterii 7.4 v redoxa lipo, mam giete od boyi po mocnym tuningu i układem mosfet merf gate 3.2. Pytanie czy zmiana aktualnego zasilania na 11.1v przyniesie zauważalne korzyści typu szybsza reakcja na spust, bo wiem, że na pewno podskoczy mi możliwość regulacji ROFa za pomocą merf gate'a? Dodam że nie ma w niej już nic stockowego, spring m130, zebatki 13:1 shs'a.. Pytam głownie o zalety płynące z 11.1v a nie o potencjalnie mocniejsze zużywanie się części..
×
×
 • Create New...