Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

echelon_

Użytkownik
 • Content Count

  803
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,900 profile views
 1. echelon_

  Masada [ICS]

  Obiecane zdjęcie Masady i lufy (chyba) 408mm KM Head. http://imgur.com/v4B9Erh
 2. echelon_

  Masada [ICS]

  Nie wiem co mam za gumkę - chyba zieloną G&G i ta się nie nadaje. Kulki 0.25 i lżejsze nawet przy ustawieniu hopka na zero lecą za bardzo do góry. Wymiana dystansera nic nie dała a nie specjalnie chce mi się w to bawić. Na pewno do wymiany jest tłok. Pierwszy poleciał przy przebiegu <1k a drugi przy przebiegu <8-10k więc zdecydowanie stwierdzam, że ICS robi tłoki z gównolitu. Odnośnie precki o tej długości wystaje. Tłumik ognia w Masadzie ma postać dwóch otworów ułożonych wzdłuż lufy. Precka o takiej długości kończy się pomiędzy otworami. W sumie jakby taką preckę pomalować n
 3. echelon_

  Masada [ICS]

  Cóż... Co mi się nie podoba w replice: 1. Wypadł mi już zatrzask stopki policzkowej. 2. Zgubiłem już na strzelance pin spinający upper- i lower-receiver. Obie powyższe rzeczy znalazłem ale zgubienie pina w warunkach bojowych skończyło by zabawę więc w sumie przydałoby się mieć zapasowy lub wymienić na taki co tak łatwo nie wypada. A tak w sumie to replika cud miód i orzeszki. Wymieniłem gumkę, lufę wewnętrzną na KM Head 408mm i jest bosko - kulki jak po sznurku. Na M85 mam jakieś 330 fps. Na fabrycznej M120 nie jestem pewien co mam. Na tej M85 przydałoby się latać ze słabszą batką niż L
 4. @wilq1979 Pisz do Helikona - jest szansa, że dostaniesz nową kurtkę nawet po gwarancji. Cybul chyba miał identyko sytuację i dostał nową kurtkę. Tak przy okazji jaki Helikon jest pewnie każdy wie; zdarzają się rzeczy lepsze i gorsze ale ostatnimi czasy podejście do klienta jest super. Mam ja od nich kupę rzeczy, ostatnio posypał mi się suwak w Level 7. Jak na początku wady wystarczyło delikatnie ścisnąć suwak i działało tak potem już nie ma przebacz - suwaka się nie zasunie. Napisałem do nich, że mogli by poprawić to w L7 na co oni mi odpisali żebym kurtkę im podesłał. Oczywiście już po g
 5. echelon_

  BlackSword.pl

  Strzeżcie się korespondencji mailowej z tego sklepu. Już dwa razy dostałem od nich syf po mailu.
 6. Jeśli ktoś przynosi na strzelankę BHPowskie okulary z Castoramy czy Leroy Merlin to raczej ma to sens.
 7. echelon_

  Ładowarki

  Z tego co pamiętam napięcie było słuszne.
 8. echelon_

  Masada [ICS]

  Ciekawostka. U mnie w absolutnie nie tuningowanej Masadzie w okolicach pierwszego tysiaca kulek zmieliło pierwszy ząb na tłoku. Na szczęście (albo i wada) zęby nie są metalowe ale to jakiś syntetyk więc zębatki nie ucierpiały.
 9. echelon_

  Ładowarki

  W Lidlu chiński tydzień i prócz dorwania np. piw chińskich idzie dostać całkiem zgrabną ładowareczkę do ogniw litowych czy niklowych więc może ktoś się skusić (69zł)
 10. echelon_

  Masada [ICS]

  Typowa jak w każdym innym ICSie czyli wymieniasz całą górna część GB. Wymiana samej sprężyny w górnej części GB to jednak nie w warunkach bojowych ale warsztatowych bo jednak parę tych śróbek jest do odkręcenia.
 11. echelon_

  Masada [ICS]

  Czyli CXP-APE w wersji R. Ktoś się zastanawia czy kupić? Ode mnie garść suchych informacji a jakby komuś było mało może pytać tu. W sumie za dość sporą kasę otrzymujemy replikę gdzie lower i upper receiver wykonane są z metalu przez co replika jest nieco cięższa od swoich odpowiedników od konkurencji (3.0 - 3.1kg). GB tradycyjnie dzielony na dwa, wymiana górnej części (wraz z BB) to parę minut i możliwe jest bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Piny wychodzą lekko i sprawiają wrażenie jakby kiedyś miały się zgubić. Na domyślnej sprężynie M120 dostaję coś koło 420 FPS. Plusy: Sol
 12. Tia u mnie w stocku ten silnik niemiłosiernie się grzeje. Ostatnio wywaliłem kilkadziesiąt kulek jedna po drugiej z hicapa i mocno się zagrzał.
 13. Ja bym napisał wprost do sklepu co oni tam zrobili. Pracownik wojskowe.eu w marcu/kwietniu mówił mi, że miała być w maju większa dostawa ICSów do sklepu. Z drugiej strony w maju inny pracownik powiedział mi, że zamówione repliki potrafią szybko przychodzić więc wpłaciłem zaliczkę i czekam aż mi sprowadzą replikę. Zobaczymy co z tego wyjdzie i jakby co to dam znać jak to w sumie wyglądało.
 14. Dziękuję za wyczerpujący post zwłaszcza, że kusi mnie ten PAR. A co do wojskowych to wiem jak się z nimi czasem działa. Ja mam to szczęście, że pracuję rzut beretem od nich więc zawsze mogę wpaść i ponarzekać jak się opieprzają ;)
 15. Sam napaliłem się na ICSa i z niecierpliwością czekam na dostawę do wojskowe.eu A takie pytanie. Jest jakaś znacząca różnica pomiędzy tym co DariuszT znajdowałeś w polskich sklepach jako "resztki" a pomiędzy najnowszymi generacjami? Są jakieś istotne technologiczne różnice? Muszę przyznać, że MK3 PAR kusi.
×
×
 • Create New...