Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cybul

Moderator I
 • Content Count

  663
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

6999 profile views
 1. Z doświadczenia własnego. Odpuść sobie ASG na komercyjne pole. Nie zarobisz na tym. Do Airsoftu potrzebujesz teren dużo dużo większy. Chyba, że masz CQB i zrobisz mega killing house, ale to pochłonie sporo dinarów. Kup 20markerów PB, porób sobie osłony z opon, okopy itp, kup kilka wraków samochodów (złomiarze i tak je częściowo rozkradną) i działaj. Oprócz strzelań na własnym terenie możesz robić wyjazdowe itp. W PB dużo mniej czasu poświecisz na serwis, mniej Cie to bedzie kosztowało zarówno zdrowia jak i kasy itd.
 2. No to tak: 1. Jak jest z rozmiarówką? Gore gen 2 noszę LR, ze względu na to, że idzie pod niego polar 300. Na wzrost 183cm. Znów bluzę BDU/MCCUU mam ML/MR. I nie mam pojęcia jaką zamówić aby nie było lipy z rozmiarem. 2. Słyszałem, że są 3 modele tej kurtki, jedna dla Army (czy to jest PCU lvl7?), druga (ta) dla USMC i trzecia dla SF(co to za model?). 3. Czy ją może posiadasz? Może znasz kogoś kto ją ma?
 3. Witam, czy jest ktoś w posiadaniu kurtki z poniższego linku? http://www.ebay.com/itm/USMC-HAPPY-SUIT-COYOTE-EXTREME-COLD-WEATHER-PARKA-MEDIUM-LONG-USED-/261096284631?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cca8d21d7#shId Jeśli tak to prosiłbym o kontakt, chciałbym taką nabyć ale mam kilka pytań.
 4. No tu się akurat mylisz. Przypatrz się dokładnie.
 5. Hej. Mam dziwny problem. W moim GB firmy pro-win notorycznie pęka tappet plate w tym samym miejscu. GB ten: http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?search_From=searchItem&item=PW-8GB-VERM4&search=searchItem&rs=pro-win&catid=&cat= Tappet jest dedykowany do tego GB: http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?search_From=searchItem&item=PW-PT-TP0166&search=searchItem&rs=pro-win&catid=&cat= Tappet pęka zaraz za "trójkątnym" kawałkiem który zahacza o zębatkę. Najlepszy w tym wszystkim jest to, że tappet pęka nie zawsze w trakcie strzelania. Ostatnio replika leżała w szafie pomiędzy strzelaniami i tappet pękł. Przy czym na 100% nie był naciągnięty, co za tym idzie naprężony. Jakieś pomysły? Zapewne jest to jakaś wina konstrukcyjna, ale jak sobie z tym poradzić. Może jakiś tappet wycięty na maszynie CNC, zrobił ktoś kiedyś takie coś ?
 6. Do podpięcia np w terenie pod akumulator samochodowy.
 7. Ja w takim razie już mam w ogóle kombosa, tzn: - brak jakichkolwiek plomb - pudełko od podróbki - cewka w kolorze miedzianym, wg filmu - podróbka - nie mam "dodatku" chroniącego przed odwrotnym podłączeniem - podróbka, ale moja ładowarka sygnalizuje odwrotne podłączenie (?) - tranzystorki obok złącz do balancera mam takie jak w oryginale - rezystory obok gniazd "output" takie jak w oryginale - podstawki kwadratowe jak w oryginale - po uruchomieniu mam napis imaxRC B6 Poza tym odnoszę wrażenie, że większość nie miała w ogóle pojęcia, że producentem jest firma skyrc, tylko producent to Imax, a model to B6. Wszystkim ładowareczki działały i byli zadowoleni. Różnica pomiędzy oryginalną, a kopią na hobbykingu to "całe" 24zł. Większość polskich sklepów modelarskich i asg, a także sklep HobbyKing podaje także producenta jako IMAX, więc nie wiem skąd nagle to SkyRC. Wg mnie trudno w tym momencie określić, która z naszych ładowarek jest podróbką, a która nie, hologram to najmniejszy pikuś który można tutaj podrobić i wg mnie nie jest wyznacznikiem. Ja zapewne mam wersję nazwijmy to "tańszą" i nie zamierzam bawić się w jakieś reklamację itd dla hologramu, bo w działaniu, wyglądzie (nie licząc niby koloru) i funkcjach nie widzę różnic.
 8. Sklep:www.wgcshop.com Zgłoszenia do: 22.09.2011 Przelewy do (wyliczenie będzie przesyłane do każdego ok.26.09): 30.09.2011 Teoretyczne dotarcie przedmiotów w Wasze dłonie: do 9.10.2011 Liczymy w ten sposób: A - koszt przedmiotu na WGC B - koszt przesyłki podzielony proporcjonalnie do wagi na osoby biorące udział w zamówieniu (A + B) x kurs dolara z dnia przelewu = C C x stawka celna* = D (C + D) x 23% VAT = E C + D + E = cena końcowa Przykład: A - karabin o wartości 100$ B - przesyłka wynosi np. 50$ 2,80 zł - przykładowy kurs 1 USD (100$ + 50$) x 2,80 zł = 420 PLN 420 x 3,7% = 15,5 PLN (420 + 15,5) x 23% = 100,15 PLN 420 + 15,5 + 100,15 = 535,65 PLN Do tego dochodzi koszt przelewu do WGC - około 80 zł - równo dzielony na ilość osób zamawiających. *Stawka celna uzależniona jest od rodzaju produktu. Repliki to przeważnie 3.7%, kamizelki itd to około 10%. Osoba która będzie chciała otrzymać potwierdzenie zamówienia - otrzyma takowe. Paczka do Polski będzie wysłana firmą kurierską DHL, od skompletowania i wysłania paczki przez WGC, przedmioty trafiają w Wasze ręce średnio w przeciągu 7 dni roboczych. Jedyna forma kontaktu (zadawania pytań, przesyłania list przedmiotów itd) to mail: michal@airsoft-arena.pl
 9. Cybul

  GPS w 'komórce'

  Mi sygic lubi się przyciąć i ogólnie strasznie telefon zamula.
 10. Nie gratis, tylko w obniżonej cenie.
 11. Cybul

  Airsoftxtreme.pl

  Trafne spostrzeżenie :)
 12. Cybul

  WGC Shop - MAJ

  Dla całego zamówienia. Może pytania tego typu zadawajcie w wątku do tego przeznaczonym. Odnośnie tego zamówienia, część paczek już rozesłana, zostały 3 paczki, które wysyłam jutro.
 13. Cybul

  WGC Shop - MAJ

  WGC zaniża wartość na życzenie zamawiającego. Życzenia takiego nie było więc faktura na 100% wartości.
 14. Cybul

  WGC Shop - MAJ

  Paczkę dzisiaj przywozi mi kurier do domu, więc po rozpakowaniu i sprawdzeniu będę sukcesywnie rozsyłał.
×
×
 • Create New...