Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dalej

Użytkownik
 • Content Count

  179
 • Joined

 • Last visited

 1. Na WW paru chłopaków używa, i bardzo sobie chwali. Podobnie major Roco Spencer. :)
 2. Cudowny wynalazek? "poncho liner" aka "Wobbie", czyli "podpinka do poncho". Szwendając się po internetach, zupełnym przypadkiem trafiłem na artykuł: Why The Woobie Is The Greatest Military Invention Ever Fielded http://taskandpurpos...n-ever-fielded/ Autor w superlatywach rozpisuje się nad zaletami czegoś, co zdaje się być zwykłym, pikowanym kocykiem, choć faktycznie, ultra lekkim i bardzo kompaktowym. https://www.amazon.c...t/dp/B001L0VX2W Poszperałem i popytałem: http://boards.4chan....iner-aka-woobie Okazało się że faktycznie, weterani wypowiadają się o "wobbie" z zachwytem, wręcz
 3. Dodam do tego co napisałem x miesięcy temu - jedna spora wada: mnóstwo dziur. Tavor jest bardzo ażurowy, wiadomo, zrobiony z myślą o chłodzeniu w warunkach pustynnych. W praktyce oznacza to że ASGej który nie boi się ubrudzić łaputek w weekend, tarza się w krzaczorach i przedziera przez chynchy, będzie miał replikę pełną syfu, a że tam "pod kopułą" jest przełącznik rodzaju ognia i inne rzeczy które mogą się zapchać, jest to Problem. Niby można te dziury pozaklejać plastrem, ale wszystkich się nie da. Nie jest więc to replika dla "zwiadowcy", mimo kompaktowych wymiarów.
 4. Tylko tym co praw swech nie znają, i ubekom domorosłem na łep se wejść dają. Jak ktoś zna swoje prawa i zachowuje się jak Obywatel, to mu tacy mogą naskoczyć. My z WW od zawsze mamy bardzo pozytywne relacje z Policją. Taki policjant to przede wszystkim człowiek wyszkolony i on wie co może a czego nie, a jak złamie prawo to ma problemy. Natomiast w straży miejskiej wymagania są dużo mniejsze, szkolenia szczątkowe, stąd i trafiają się częściej osobnicy społecznie wadliwi, oraz ludzie którzy nie wiedzą co im wolno a czego nie. Z drugiej strony jest u nas kilku ASGejów którzy pracują
 5. Olo, daruj sobie tanią demagogię, ok?
 6. Jeśli ktoś będzie cos reklamował, to będzie bardzo wartościowe jak został potraktowany.
 7. Czołem zuchy. Chciałem poddać wam pod przemyślenie pewną rzecz. Chodzi mianowicie o komentarze w dziale Opinie o polskich sklepach. Dawno temu, w czasach gdy airsoft raczkował, rzeczywiście fakt dostarczenia przesyłki na czas i zgodnie z zamówieniem, był powodem do radości. Można było zrozumieć że chwali się dany sklep, bo tym różnił się od innych, mniej szanujących klienta. Niemniej nawet wtedy była to sytuacja chora - przesyłka ma być dostarczona na czas i zgodnie z zamówieniem bo takie jest PRAWO, nie dlatego że ktoś robi nam łaskę. Czy idąc do Tesco, chwalisz je za to że
 8. Nie, podoba mi się, wahałem się czy jej nie sprzedać ale po strzelance postanowiłem zachować. Jest za droga, ma parę niedoróbek, ale podoba mi się, ma sporo zalet, i dobrze się z niej strzela.
 9. SPECJALNA OFERTA! Nie jesteś zadowolony z tandetnego celownika który dostałeś z naszą bardzo drogą repliką? Mamy na to receptę! Daj nam JESZCZE WIĘCEJ PIENIĘDZY, a będziesz mógł go wyrzucić i na jego miejsce zainstalować kupiony z innej firmy! P.S. Co i jak z repliką napiszę w recenzji. Na razie nie mam na to czasu.
 10. Czołem. Wczoraj przybył, trochę go oglądałem, dziś na chwilę wyszedłem przestrzelać. Strzelanie - tylko kilka serii, bateria była już słabiutka. Kulki lecą ślicznie, jak po sznurku - więcej jak naładuję batkę i postrzelam więcej, na razie ulewa. Rof na 8.4V słabiutki. Wygląd & Jakość: Jakość body - super. Fajne tworzywo, chropowate, bardzo solidne. Górna pokrywa lufy, tłumik płomienia, moduł celowniczy - z pomalowanego na mat, lekkiego stopu, chyba aluminium (za lekkie na znal). Jakość plastikowych dodatków - dźwigni przeładowania, elementu za modułem celowniczy
 11. A przepraszam, pomyliłem się, myślałem że mówisz o PRaszce :)
 12. Rok temu? Na str. gł. mają od paru mies. napisane że się nie wyrabiają z zamówieniami czy coś, chociaż powinni ci odpowiedzieć.
 13. Dalej

  Bron.pl

  Zamówiłem od nich towar ponieważ akurat oni mieli zapasowe żarówki do latarki którą posiadam. Przy okazji zamówiłem parę rzeczy do ASG. Wybrałem opcję wysyłki przez DHL, wiadomo, lepiej trochę więcej zapłacić a mieć spokój. Minęły cztery dni, zero odzewu, cisza. Od dwóch dni dzwonię na infolinię, zero, cisza. Piszę maile, zero, cisza. Klikliam na livechat który mają na stronie: Nie można połączyć się z operatorem, licencja wygasła. Tym samym, Marka Broń.pl, oraz jej właściciel, firma KOLTER, jest dla mnie niepoważna.
 14. Nie, pytanie było "Gdzie lepiej kupować?" nie "kto lepiej szyje". Stosunek do klienta jest ważną rzeczą, ci co są buraki lub chamy, dzięki poczcie pantoflowej wypadają z rynku, a zostają tylko ci, co szanują ludzi. Kto pamięta poziom obsługi za okupacji sowieckiej, powinien się z tego cieszyć, nie narzekać. Ja również miałem do czynienia z gburowatą obsługą w Lublińcu, ale nie chciałem się wcześniej wypowiadać.
 15. Dalej

  SCAR-L [BOYI]

  Zwarcie gdzieś w gearboksie. Absolutnie odłącz baterię bo spalisz replikę. Oddaj do serwisu.
×
×
 • Create New...