Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szreder

Użytkownik
 • Content Count

  572
 • Joined

 • Last visited

 1. Camelbak, lub mały plecak szturmowy (albo jakiś custom do zrobienia na kamizelki.prv.pl), jak kolega wyżej wspomniał, do przenoszenia wody, z szybko dostępnej manierki bym zrezygnował wkładając ją do lub na plecak, lub całkowicie ją usunął z zestawu. W przypadku plecaka saperka poszła by do plecaka lub na bok, reszta (ładownice, zasobnik) na pas. Szelek brak (znikome obciążenie), lub co najwyżej płaskie. Zyskujesz w ten sposób: - mniejsze obciążenie pasa - dodatkową (z możliwością kompresji) przestrzeń ładunkową w postaci plecaka - możliwość rozbudowania pasa o np kaburę, kaburę udową, pane
 2. #698 możliwe, że to co widziałem to był po prostu polar, z 2 - 2,5 roku temu to było. Ewentualnie możesz sprawdzić przyczepność takiego polaru do velcro ;]
 3. Widziałem, są. Niestety nie mam pojęcia gdzie to widziałem i kiedy. Owocnych poszukiwań.
 4. Od razu skojarzyło mi się z butami. Przepraszam za skojarzenie.
 5. "typu Alta", a nie Alta wg. mnie lepiej dołożyć kilka groszy i mieć oryginalne, swoje nakolanniki kupiłem za 80 zł, już z przesyłką.
 6. Do postu Majkela dodaję kolejny olckul: http://i36.tinypic.com/166kl6e.jpg http://i38.tinypic.com/w7hqox.jpg Sorry za brak dodatkowych zdjęć klamry i szczegółów.
 7. Taka funkcja nazywa się dual watch i jest możliwa, tj. nadawanie na jednym i nasłuch na dwóch kanałach. Problem jest jedynie w tym, że przy odsłuchu z drugiego kanału, na którym nie nadajemy PMR'ka przechodzi na ten kanał na czas odsłuchu, ewentualne nadawanie w tym czasie będzie działać na niepożądanym kanale. Co do kanałów, to nie polecam używać podkanałów (które mają tą samą częstotliwość co kanał podstawowy). Funkcja dual watch jest oczywiście dostępna w wielu prostych PMR'kach.
 8. Szreder

  G36 GBB?

  Z tego co widzę zasilanie gazem idzie z magazynków - o takim czymś nie marzyłem :|
 9. powoli btw: Do tego rozwijając fantazję i rozwijając ten pomysł dodało by się swojego rozdzaju płozy lub kółka, aby rozwijać prędkości na zboczach ;]
 10. Napisz jaki to znajomy był.
 11. Imho za dużo "pojęć" się wdarło. Nadmieniany tutaj "Camogrom" to kamuflaż z zielonym nadrukiem "camogrom" i żaden inny. Jaśniejszy i bledszy od oryginału i licencjonowanych wzorów. Zestawy "combat" są to już po prostu chińskie kopie z doszytą metką helikona, których jest wiele pod innymi nazwami "marek" - dlatego mają inne (lepsze) kolory.
 12. Majkelem się nie przejmuj, zazdrości i już.
 13. Miałem styczność - nie raz, nie z jedną sztuką, nie jedną partią. Problem jest taki, że między partiami te komplety potrafiły się baaardzo różnić. Przed tym ostrzegam. Akurat na stronie MSM porównany został mundur z przyzwoitej partii. Około 1,5 roku temu z takimi miałem styczność.
×
×
 • Create New...