Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ozi

Użytkownik
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

 1. Ozi

  TVN Turbo

  ostatnio wszedł na antenę program TEXAS SWAT, małe pocieszenie.
 2. Ozi

  TVN Turbo

  Nie załamuj mnie do reszty
 3. Ozi

  TVN Turbo

  wiem, myślałem że od lewej jest rok 2006, nie spojrzałem. Niestety masz racje, a szkoda. A co do moich obserwacji to również masz rację, wszyscy moi znajomi mieli zdanie podobne do mojego.
 4. Ozi

  TVN Turbo

  Skoro się na tym znasz i mówisz że to nie ma sensu to szkoda. Ja oglądałem to, ale nie doczytałem i się pomyliłem http://investor.tvn.pl/_i/pdf_press/2007/p...07_04_03_pl.pdf O cholerka to ludzie oglądają operacja tuning, złamałem się w takim razie tu nie ma, o czym rozmawiać.
 5. Ozi

  TVN Turbo

  Nie jest to wyssane z palca tylko tak wynika z moich obserwacji, dane znalazłem wpisując w google oglądalność tvn. ,,Niewątpliwe jest też to, że wprowadzenie wcześniej emitowanego programu nie wymaga takiego angaży pracy jak wprowadzenie programu nowego" źle się wyraziłem, chodzi mi o nowe odcinki co nie zmienia faktu.
 6. Ozi

  TVN Turbo

  O czym właściwie jest ta dyskusja. Temat jest apelem o pisanie maili do TVN Turbo a nie dyskusją o nieciekawych programach. Sprawa jest prosta, niewątpliwie robią programy nieciekawe dla większości widzów i zamiast tego, mogą zrobić coś innego a my możemy się postarać, aby tym czymś była Mała Armia. Niewątpliwe jest też to, że wprowadzenie wcześniej emitowanego programu nie wymaga takiego angaży pracy jak wprowadzenie programu nowego. Jesteśmy opinią publiczną, na której to opiera się cała telewizja, możemy wyrażać swoje zdanie na temat ich pracy. Ludzie, którzy robią programy robią je dla nas
 7. Ozi

  TVN Turbo

  Ja nie mówię o programach które nie są interesujące dla mnie tylko dla 90% oglądaczy TVN Turbo, czy tak trudno to zrozumieć? Wymieniliśmy tego typu programy których ogólnie nikt nie lubi. W ewentualnym mailu do Turbo miała być zawarta kolejna prośba o zaprzestanie emitowania programów których większość wręcz nie cierpi i propozycja powrócenia do takiego który ludzie lubili, w naszym przypadku Mała Armia.
 8. Ozi

  TVN Turbo

  Te nieciekawe też kosztują
 9. Ozi

  TVN Turbo

  Nie sądzę żeby ktoś tu uważał że łatwo jest zrobić program, przynajmniej nikt tak nie twierdzi. Ja i parę innych osób uważamy że zamiast robić nieciekawe programy mogą zrobić ciekawy.
 10. Ozi

  M4 S-SYSTEM

  No właśnie też mam eSke i co z tym celownikiem? Z tego co widzę to musi on chyba być montowany seryjnie bo inaczej czeka nas zabawa z rurą gazową.
 11. Ozi

  S System + m203?

  He no dzięki tylko że w moim przypadku chodzi o M203 a nie granatnik jako granatnik ;] taki fetysz
 12. Sprawa wygląda tak że dolną szynę można ustawić tylko w 2 miejscach z przodu lub po środku. Granatnik przykręca się przy samym body i na środku no i lufa, niestety mi pozostaje lufa i środkowa śrubka czy to wystarczy?
 13. Ozi

  TVN Turbo

  Sumując to nie tylko mnie nie podobają się kiepskie programy na Turbo. Zamiast wydawać forsę na tego typu programy mogliby zrobić ponownie starą i DOBRĄ Małą Armię. Co do wątpliwości Foki to chodzi o to że już robili ten program i mają doświadczenie, już nie muszą nad tym pracować tylko po prostu zrobić kolejne odcinki.
 14. Ozi

  TVN Turbo

  Łatwo go mogą przywrócić. Jeśli coś jest dobre to po co to zmieniać.
 15. Są niezłe akcje i w pigułce wszystkie ważne info. Całkiem dobre
×
×
 • Create New...