Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

davo

Użytkownik
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam, z tego względu że nie bylem na poprzednich edycjach mam pytanie odnośnie umundurowania. Mianowicie czy KSW nie może używać wz 93. I czy tylko Nato może nosić taki kamuflaż. Może źle doczytałem dlatego pytam.
 2. Kupiłem ŁT43, dam go na zębatki a na zespół cylindra silikonowo-teflonowy, zobaczymy jak będzie
 3. Czy miał ktoś do czynienia ze sprężynami firmy LCT. Chodzi mi konkretnie o M120, jakie jest porównanie do najpopularniejszych Guarderów, lub innych firm, oraz czy nie mają zawyżonej numeracji.
 4. Przeczytałem całość i sam już nie wiem co robić. Gdzieś kiedyś na forum wyczytałem że grafitowy nadaje się do zębatek i takiego używałem do tej pory, akurat mam otwarty gb i z ciekawości zapytam czy smar silikonowo-teflonowy którego używam do cylindra i głowicy nadaje się też na zębatki.
 5. na e-militaria.pl są mundury xxl chyba taki będzie dobry dla ciebie. wszystko helikona ale nie przejmuj się ja kupiłem firmy Kama szyjącej dla wojska i tak jak przedmówca pisał szału nie ma i następnym razem chyba kupię Helikona.
 6. davo

  Batka :)

  dlaczego ogniwa RC znalazłem taką ale ta chyba nie ma ogniw RC. Czy to dobra batka za ta kasę http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=743
 7. davo

  Batka :)

  xel20 tak właśnie się zastanawiałem nad tym leżakowaniem. Jak dla mnie trochę za duże te promocje trochę to podejrzane. A co do firmy tych akumulatorów to oczywiście Sanyo ale tylko ogniwa a kto to wyprodukował?
 8. davo

  Batka :)

  np. ta http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...roducts_id=1133 Pytam ogólnie o te 9.6V albo ta http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...roducts_id=1046 Pytam bo myslałem o zakupie batki Sanyo a widzę że to są ale na ogniwach Sanyo ale jakiej firmy to nie wiadomo
 9. davo

  Batka :)

  Czy te batki na machinegun są warte tej kasy, czy lepiej dopłacić i kupić coś lepszego.
 10. Witam ja od niedwana jestem posiadaczem munduru KAMA. Powiem tak najlepiej przymierzyć, ja chciałem kupić mundur przez neta i dobrze że nie kupiłem bo okazało się że kupiłbym za duży. Mierzyłem w sklepie i to było najlepsze rozwiązanie
×
×
 • Create New...