Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krazen

Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

 1. http://www.fotos.geschichtsthemen.de/iraq-..._01_iraq_c1.jpg Taką fotkę znalazłem w fotoreportażu z Iraku. Czyżby nie wszyscy amerykańscy żołnierze byli przekonani do M16/M4? http://www.fotos.geschichtsthemen.de/iraq-war/iraq.htm - tu reszta bardzo ciekawego fotoreportażu.
 2. Uprzejmie dziękuję za info :] A może ktoś już malował i może polecić konkretną farbę (producent/nazwa)?
 3. Czy ktoś wie, czy magazynki od AK były malowane, czy oksydowane? Przydałoby się też info na temat innych części broni. Piszę ponieważ chciałbym odświeżyć wygląd swojej repliki. Jak na razie próbowałem oksydy na magazynku i wychodzi ładnie, bardziej mi jednak na zgodności z oryginałem zależy.
 4. A czy w rączce transportowej stockowej od Wella, lub tej od springa Cyber Guna jest otwór pozwalający zamocować szynę montażową?
 5. Jeśli to body od Cyber Guna faktycznie pasuje, to mój ostatni dylemat co do zakupu wellowskiego M4 został rozwiązany :D
 6. Chyba zostanę przez pewien czas przy stockowym body, napisy zaszpachluję, a całego guna planuję w jakieś kamo pomalować.
 7. A ten zatrzask na którym trzyma się kolba stockowo jest w miarę solidny? Pamiętam, jak w shotgunie cymy bez większego problemu złamałem taki zatrzask, wystarczyło mocniej przycisnąć kolbę do ramienia. Wie ktoś może, gdzie dostać dolne body od M4 TM, takie jak jonboy zamontował u siebie?
 8. A czy dałoby się w takim razie jakoś zamocować kolbę Marui lub CA bez zmiany dolnego body?
 9. Krazen

  marpat

  Wnioskuję, że te po 35-45$ to kontraktowe pokrowce, ale na eBay są też takie po 7$. Czy gdzieś w naszym pięknym kraju można takie tańsze repliki dostać?
 10. Krazen

  marpat

  A pokrowce na Fritza w marpacie gdzieś można dostać w cenach niższych, niż 100 zł (po tyle są na allegro)? Nie musi być koniecznie kontraktowy.
 11. A czy ten hełm: http://www.rangershop.pl/ar-6234.html różni się czymś od tego ze specshopu, może jest bardziej pokrowiec-friendly? ;p
 12. Krazen

  "Punkty Życia"

  I właśnie cały sęk w tym, że medyk to skarb, i cały team powinien na niego uważać. To trochę utrudnia rozgrywke, ale dodaje jej sporo klimatu IMHO.
 13. Krazen

  "Punkty Życia"

  Nie powiedziałem, że mi odpowiada to, w jaki sposób się to u nas dzieje, ale co ja sam mogę z tym zrobić, skoro mnie nikt nie chce słuchać? Jakoś odnoszę inne wrażenie, po strzelaniu się z Tobą, kiedy pierwsze Twoje wypowiedziane zdanie po zakończonej strzelance "Dobrze było, zabiłem <iluśtam>", więc wieje mi tu trochę hipokryzją. Również proszę moderatora o usunięcie naszych postów, bo ta dyskusja zejdzie na kompletny offtop w końcu.
 14. Krazen

  "Punkty Życia"

  BlazakoV: nie wiem jak Tobie, ale mi tu bardziej zależy na dobrej zabawie, i jak największej dozie realizmu, niż liczenie kolejnych fragów. I na rzecz realizmu się moge z tym pogodzić, że nie każde moje trafienie oznacza ostateczną śmierć przeciwnika.
 15. Krazen

  "Punkty Życia"

  Blazakov, jeśli ta twoja zasadzka na ten patrol taka dobra jest, to taki patrol zdążysz wystrzelać, zanim zorientują się, skąd w ogóle strzelasz, chyba, że jak napisał thor_ jesteś d*pa, nie snajper. Poza tym weź sobie do serca treść własnego podpisu.
×
×
 • Create New...