Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

brok

Użytkownik
 • Content Count

  320
 • Joined

 • Last visited

 1. Złota łopata za odkopanie wątku sprzed sześciu lat. :bialaflaga:
 2. brok

  Stroboskop

  Na allegro bywają. Szukaj pod hasłem MS2000.
 3. brok

  Buty US

  A jeśli chodzi o większy brud jak np. błoto to najlepiej szczotka z miękkim włosiem i woda.
 4. brok

  Buty US

  Na początek poczytaj o rekonstrukcji. Reko to nie tylko szpej, ale przede wszystkim wiedza. A pytając o tak podstawową rzecz w odniesieniu do rekonstrukcji to tak jakbyś na forum motoryzacyjnym zadał pytanie jakie paliwo lać do diesla. :wink: Poczytaj o interesującej Cię gałęzi sił zbrojnych, wybierz jednostkę. Zbieraj o niej info i szukaj fotek. Określ okres i dopiero zadawaj pytania.
 5. A przeczytałeś chociaż opisy jakie zamieścił sklep. Podpowiadam, że tam znajdziesz odpowiedź.
 6. Za 2k to ciężko zrobić dobrą stylizację, a co dopiero reko. Poczytaj najpierw co to jest rekonstrukcja. Bo to nie tylko wydanie kasy na tonę sprzętu o którym nie ma się pojęcia.
 7. brok

  Comtac I oraz II

  Dla mnie noszenie Comtac II pod TC2000 jest mało wygodne. Mam sporą głowę i wszystko jest na styk i wcisk. Lepsze byłyby chyba Sordiny. Są bardziej spłaszczone i dedykowane do noszenia wraz z hełmem. To masz zły rozmiar hełmu prawdopodobnie. Replika? Jaki obwód głowy/jakie pianki? Comtacki XP (niegdyś II) są bardziej płaskie w górnej części niż Sordiny. C22
 8. OPS nie wymagają wiercenia bo montuje się je za pomocą śrub od zawieszenia hełmu. Widać to nawet na zdjęciach jakie wrzucił sisi.
 9. www.gunsmokearmyshop.com Tutaj dostaniesz kontrakty, co prawda trochę drogo, ale z fakturą nie powinno być problemu raczej.
 10. Ja przykleiłem na taśmę dwustronną służącą do montażu luster, trzyma nieźle. W razie gdybym chciał pozbyć się velcro to nie zostanie żaden ślad jak po kleju.
 11. Jestem ciut wiekszy i w guardera wchodzę. Jest troche ciasnawo i z SAPI już bym się pewnie nie dopiął.
 12. Luzu mam na tyle, że mieszczę pod spód polar 100, ale na styk.
 13. Mam 186 cm wzrostu i jakieś 116 w klacie. Kupiłem XL i jest spoko. Po kilku miesiącach i dwóch praniach nie widzę większego zurzycia poza poszarpaną osłonką suwaka. Rzepy się trzymają jak narazie. Szycie, wiadomo, chińskie, ale narazie się trzyma. O dziwo oddychalność jest według mnie całkiem niezła jak na produkt chińskiej myśli technicznej. Jeszcze się w nim nie ugotowałem pomimo noszenia w cieplejsze słoneczne dni, które teraz są tylko miłym wspomnieniem w stosunku do tego co się dzieje za oknem teraz. Jeśli chodzi o nieprzemakalność to po zaimpregnowaniu lekki deszcz nie jest straszny. Nat
 14. http://www.avanti-radio.pl Może spróbuj tutaj. Handlują motorolkami i prowadzą serwis.
×
×
 • Create New...