Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CzaroSW

Użytkownik
 • Content Count

  730
 • Joined

 • Last visited

 1. Potrzeba wiedzy... Historia jest nauczycielką życia. I po prostu lubię historię. Mimo wszystko, dziękuję za obszerną wypowiedź!
 2. Witam. Szukam wszelkiej literatury o teorii działań i operacji przeciwpartyzankich. Książki, artykuły. Cokolwiek wiarygodnego i rzetelnego. Artykuły mogą być w innych językach. Z góry dziękuję!
 3. No właśnie... Trzeba go wskrzesić jak to Jacek napisał :icon_biggrin: I co do tego. To zauważyłem w tamtym roku ,że Boryszyn się lami i gdyby nie obóz to pewno 90% by nie przyjechała z aesgejów. Także popieram pomysły z jakimś jeziorkiem, Mustakami etc :teethh:
 4. Ja ci dam gnido parszywa! Ja tak wpadnę do was! I to po 20! :D
 5. Ode mnie z 5 chłopa (miejmy nadzieję ,że każdy się wyrwie) może służyć pomocą fizyczną etc.
 6. Myślę ,że da się to zrobić jak co rok, razem. Nie dzieląc się na żądne nacje. Po prostu robimy wspólnie, a z trakcie zlotu każda ekipa/grupa maniaków może zajmować się czym innym. Jedni patrolami, drudzy strażą, a następni z kolei będą obsługiwać strzelnicę etc.
 7. Gadałem z chłopakami i ten podział na strony średnio się nam podoba. I myślę ,że będzie ciężki do wykonania...
 8. Poziom tematu spadł. Nikt nie podsumował ,ani nie wniósł nic nowego. Wszystko zostało podane we wcześniejszych postach. Jeżeli kogoś coś interesuje to proszę sobie szukać. Jeżeli ktoś będzie chciał dodać coś konkretnego to PW. Zamykam.
 9. Jakby ktoś się bardzo nudził to może podsumować temat (i zamykam), podając plusy i minusy danych rodzajów magazynków i innych aspektów ich używania, które były już dawno napisane i powielane. Od dłuższego czasu ten wątek nie wnosi nic nowego do tematu.
 10. Miejsce się znajdzie. W poprzednich latach sami załatwialiśmy worki, głównie Szopy. A koparkę w zeszłym roku wykorzystaliśmy tę co przygotowywała teren pod imprezę.
 11. Chciałbym przypomnieć towarzystwu, że wątek ten nie jest o tym, co kto ma. Proszę podawać choć jakieś minimalne zalety lub wady.
×
×
 • Create New...