Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Creative22

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Zębatek i tak nie zamierzałem wymieniać Tylko resztę (Prócz sprężyny) Zębatki chcę użyć do m16a4 bo stockowe zaczynają powoli płakać. Rozumiem że ten zestaw ftk jest ok? A i możesz polecić jakiś silniczek?
 2. Witam! Naczytałem się na forum sporo o tej replice. Tunigu itp. Po czym zakupiłem owego Boja i zastanawiam się na tuningiem. Chcę wstawić kilka nowych części gb ale i Preclufę Promyka 510... Mianowicie chodzi mi o wstawienie Takowych elementów: Lufa Precyzyjna Promyk do m16 [510] Zestaw ftk Infinite torque up [Guarder] http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich...arder-1618.html Silnik ITU [Guarder] http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich...arder-1601.html Wzmocniony Korpus GB [CA] Akumulator G&P 3300mAh 10.8v Ew. 12v http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...
 3. Witam :) Mam pytanie odnośnie tuningu właśnie tej repliki! Mianowicie chodzi mi o to jak replika chodziła by w takiej konfiguracji: Zestaw ftk Infinite torque up [Guarder] (Wstawię preclufę promyka 510) http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich...arder-1618.html Silnik ITU [Guarder] http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich...arder-1601.html Wzmocniony Korpus Gearboxa Akumulator G&P 3300mAh http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1740 Jak replika będzie o ile w ogóle będzie działać w takiej konfiguracji??
 4. Witam :). Przepraszam za odgrzewanie tematu ale mam pytanie odonśnie tuningu właśnie tej repliki! Mianowicie chodzi mi o to jak replika chodziła by w takiej konfiguracji: Zestaw ftk Infinite torque up [Guarder] (Wstawię preclufę promyka 510) http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich...arder-1618.html Silnik ITU [Guarder] http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich...arder-1601.html Wzmocniony Korpus Gearboxa Akumulator G&P 3300mAh http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1740 Jak replika będzie o ile w ogóle będzie działać w takiej konfiguracji??
 5. Otóż zaciekawiło mnie który z podanych rodzajów magazynków jest bardziej lubiany/częściej wybierany przez airsoftowców jakie według was magazynki, mają zalety a co w nich przydało by się zmienić :) lub może macie pomysł na własny magazynek... osobiście wole low i real cap gdyż wydaje mi się to wygodniejsze :D no cóż napewno bardziej pasuje mi posiadanie 3 low capów po 30 kulek niż 1 hi capa na 300 kulek dla mnie na swój sposób ma to swój klimacik :D [i co to ma wspólnego z militariami?]
×
×
 • Create New...