Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

swirekster lol

Użytkownik
 • Content Count

  248
 • Joined

 • Last visited

 1. Dziękuję wszystkim za świetną zabawę! Napiszę więcej, kiedy znajdę czas :)
 2. Jako mutant musiałem to naprawić :icon_lol:
 3. Stalkerze, chcesz posiąść władzę, pieniądze, poznać ciekawych ludzi oraz odkryć tajemnicę Zony? To masz problem, i tak cię zjemy. JUŻ DZIŚ WEJDŹ NA TEREN MÓZGOZWĘGLACZA i zostań jednym z nas!* gwarantujemy ci to co w strefie najlepsze: zgnilizna, zmutowane wszy, uciekających ze strachu ludzi! Nie czekaj! DAJĄ DARMOWE SNIKERSY!!! * Oferta czynna do wyłączenia urządzenia przez Naznaczonego.
 4. dodatkowo mutki pilnują, żeby niszczyciele klimatu z ciężkimi palcami na spuście częściej odwiedzali barmana na wesołym respie :P
 5. Ja chce... ... I przysięgam, że będę bardzo odpowiedzialny! :happy:
 6. Mutanty też nie lubią dużej ilości wojskowych ciapek na stalkerach, bo takie dezorientowanie bardzo nas irytuje . To tak, jakby kupić sobie snikersa a po otwarciu okazało się, że w środku są pierogi ruskie :icon_biggrin:
 7. Lub w przypadku mutków- z puszką sardynek... Ostatnim razem udało mi się takową upolować :happy:
 8. Tak z ciekawości: kiedy 'kodeks' zostanie uznany za 'idealny'? ps:Przez napad inwencji twórczej rozebrałem moje przenośne głośniki do mp3 i przy pomocy specjalnie dla tej okazji kupionej lutownicy zainstalowałem cały zestaw w 'mutanciej' twarzy, następna porcja głośników będzie zainstalowana w torbie, żeby uzyskać efekt pogłosu. Bójcie się nieboraki! :icon_biggrin:
 9. Ostatnio wspominając sobie imprezy stalkerowskie w Nysie i okolicach doszedłem do wniosku, że część graczy robi błąd odnośnie samego podejścia do swojego stroju. Oni robią coś na szybko z rzeczy, które akurat mieli w szafie. Robią strój DODATKOWO, jako przygodę na raz, bo ten larp dzieje się raz na pół roku. I wyglądają jakby ktoś wyciął różne części garderoby z gazety i wkleił to wszystko na zdjęcie dresa. Brak jest tutaj zgrania, przemyślenia tego wszystkiego. Tak jakby w Zonie był czynny ciucholand, z którego bierze się prawie nowe rzeczy. O ile wiem, to w Zonie pralnia znajduje się w Pr
 10. Ja tam noszę przeciwodłamkową kamizelkę holenderską z płytą stalową na brzuchu a na to kamizelkę taktyczną, nie przeszkadza w czołganiu gdyż większość ładownic jest po bokach kamizelki, na przedzie zostają tylko chudsze do pm-a. Takie rozmieszczenie w innych modelach też daje efekty jeśli chodzi o czołganie się.
 11. Holenderska pałatka też jest warta uwagi, jest bardzo lekka i można sobie zrobić z niej namiocik, jest możliwość połączenia paru w większy twór. Pałatka posiada zintegrowaną kieszeń, do której się ją składa, zajmuje bardzo niewiele miejsca i jest gumowana od wewnętrznej strony.
 12. Dzięki za foty: Zauważcie ten ślad po ciągnięciu na drodze :hahaha:
 13. Miały być foty ze wciągania stalkera do dziury :(
 14. Myślę, że 124 zdjęcie ucieszy akurat wszystkich xD
×
×
 • Create New...