Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Memoris

Użytkownik
 • Content Count

  179
 • Joined

 • Last visited

 1. Bociano - w temacie o chińskim P90, poruszyłeś przedwczoraj temat "nowej" repliki CA Rozumiem, że od stycznia miałeś okazję się bliżej z nią zapoznać. Faktycznie jakość wykonania jest aż tak dobra w stosunku do ceny? Bo repliczka jest zaledwie 200 zł droższa od wątpliwych chińczyków i prawie 2x tańsza niż TM co czyni z niej dla mnie łakomy kąsek. Druga sprawa - czy ktoś miał okazję sprawdzić jak wygląda sprawa z fabrycznym kolimatorem wersji sportline (i ogólnie jak bardzo wersja sportline odstaje od zwykłej)? W tym przypadku do tej pory też liczyło się tylko TM i G&G. I ostatn
 2. Kolejny rok szybko zleciał i wzorem lat ubiegłych we wrześniu (a dokłanie: 21-22 września) w Nysie odbędzie się kolejna edycja gry terenowej LARP, w klimatach S.T.A.L.K.E.R.a. Zgodnie z tradycją rozpoczynamy zabawę przed zmierzchem i będziemy grać przez 15 godzin, aż do późnego ranka. Dostosowaliśmy się tym samym do próśb graczy pracujących i uczących się - cała impreza zamyka się w obrębie weekendu (gra trwa w nocy z soboty na niedzielę, ale można przyjechać na teren już od piątku i zostać nawet do poniedziałku). Co czeka graczy: - promieniotwórcze i cenne artefakty - groźne anomali
 3. Nitro, a poleciłbyś jeszcze jakiś niezły włącznik chwilowy pasujący do tej latarki. Możliwy do dostania niezależnie od latarki (bo kompletów jest masa)
 4. Została ona przekazana w dobre ręce opiekuna terenu, który nieco osiwiał widząc setki ludzi łażących, śmiecących i (po imprezie) ostro bawiących się ludzi. :)
 5. UWAGA! Lista osób objętych ubezpieczeniem od NNW, została już przekazana do ubezpieczyciela (PZU)! O ile nastąpiłyby jakieś zmiany osobowe (zamiany itp.) mogę je nanieść pod szczególnym wyjątkiem, ale maksymalnie do 24h przed imprezą. Potem nie będzie już możliwości przyjazdu "za kogoś". Z racji faktu iż wyjeżdżam już dziś do Nysy i nie będę miał dostępu do internetu, wszelkie taki zamiany gdyby nastąpiły proszę zgłaszać niezwłocznie przez telefon -> 794-527-955. Do zobaczenia w Zonie! :icon_cool:
 6. Oszczędność gardła i odległość identyfikacji (szmatę na głowie zauważysz z ~50m), mantrę "trup idzie" usłyszysz z ~10m ;) ------------------ Jak poinformował mnie Koszer i Siwy - w sobotę zamierzają odwiedzić nas władze miasta. Istnieje więc poważne ryzyko pojawiania się mediów. Z tego też powodu, do oświadczenia podpisywanego przed imprezą dodany został akapit: "Z uwagi na obecność fotografów, jak też przedstawicieli prasy i telewizji zgadzam się na publikację materiałów zarejestrowanych z moim udziałem." Oczywiście osoby, które bezwzględnie nie chcą "zaistnieć" (nawet na czwartym pl
 7. Poldeck - stylizacja została już sprawdzona na Ociesękach. Dobrze zrobiona (kolor ciemnobordowy, wstawki subtelne np. na obrzeżu masek p-gaz czy na ładownicach, jednolite czarne wyposażenie) nie myli się z oznaczeniem trupa. Zwłaszcza, że w mechanice jest wyraźne wskazanie, że "szmata trupa" ma być co najmniej wielkości A4. Niemniej nie widzę problemu z dopiskiem, że jako trup oznaczamy się np. od szyi w górę (pod ryzykiem powtórnego odstrzału), jeżeli wyeliminuje to ew. wątpliwości. :)
 8. Przypominam wszystkim osobom o składkach. Za tydzień zaczyna się rejestracja dodatkowa, a przed nią lista będzie "czyszczona" :)
 9. Juza spokojnie, bo gorączka Ci skoczy :icon_wink: Ci co Cię nie znają to... no cóż... poznają :P ---------------------------------- Dla "tych potomnych": POWINNOŚĆ: Organizacja paramilitarna znana z wojskowego zacięcia, czego odzwierciedleniem jest m.in. ścisła hierarchia w ich szeregach. Członkowie Powinności za swój podstawowy obowiązek uważają ochronę świata zewnętrznego przed niebezpieczeństwami Zony. Realizują to współpracując z wojskiem: - strzegą granic Zony, - przeciwdziałają nielegalnemu handlowi. - organizują "wypady" w celu niszczenia powstających bojówek bandyckich i p
 10. Wyraziłem się nieprecyzyjnie. Nie, nie ma takiej frakcji. Ale... jako że wcielam się w postać inżyniera-naukowca pracuję nad kombinezonem CS-3 z gry, więc być może pojawię się jako jedyny reprezentant tej frakcji ;)
 11. Nie widzę przeszkód. Ba! Zachęcam :D
 12. Na chwilę obecną limit miejsc po stronie "Stalkerzy" został wyczerpany. Nadal pozostają wolne miejsca po stronie Wojska, Bandytów i Mutantów :)
 13. Kolejne informacje: 1) Dotychczasowe wpłaty zostały naniesione na listę graczy. Pamiętajcie, że składka opłacona do końca czerwca oznacza 5% upustu w Capri do końca września :) Kolejna aktualizacja wpłat w okolicy 24.06. 2) Zostało uruchomione forum gry. Dostęp z menu strony głównej: http://stalker.nysa.pl. Zapraszamy do rejestracji zwłaszcza członków frakcji - wojsko, bandyci czy mutanci mają prywatne subfora gdzie mogą swobodnie omawiać "strategie" (czy też jadłospis jak kto woli) ;)
 14. Rejestracja przekroczyła "magiczną" granicę połowy wolnych miejsc po stronie stalkerów: http://stalker.cba.pl/lista.html Dzięki za zaufanie! Jest to dodatkowa motywacja do tego, aby jako organizatorzy dać z siebie 110% normy :) Osoby, które opłaciły a mimo to nadal mają "No OK" prosze o cierpliwość do niedzieli.
×
×
 • Create New...