Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PatrykD3

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. Tak się ma cena do jakości. Dlatego ta kamizelka w porównaniu z droższym sprzętem nie jest dobra ale jak za 70 zł dla nie zbyt wymagającego rambo wystarczy. Amen
 2. Jeśli ktoś nie ma zapotrzebowania na sprzęt do jednostek specjalnych jak zauważyłem wyżej .... to nie wyrzuci pieniędzy w błoto kupując taką kamizelkę. Wiciok nikt Ci nie każe rekonstruować tego jak to napisałeś "Betonu". Człowieku baw się w co tylko chcesz amerykanów ,hindusów czy nawet mosad twoja sprawa. Czego się spodziewasz to kamizelka z 98 roku.
 3. Temat jest na tyle uniwersalny ,że nie widzę problemu w rozbieżności w czasie.
 4. Hamuj bajere chłopaku... Sam mam DMV i jest to lekka kamizelka ,nie krępuje ruchów. Miałem do czynienia z OLV i jest o wiele gorsza. Polecam tą kamizelkę za tą cenę.
 5. Walter P99 od HFC mam go od 2 lat nie zawodny zasięgowo to do 20 metrów
 6. http://allegro.pl/noz-gerber-bear-grylls-folding-sheath-i2717378578.html a ten
 7. Dobra ,dzięki za pomoc wezmę tą morkę .
 8. Którą morę ? Tą http://www.militaria...t-02)_p7250.xml czy http://www.militaria.pl/mora/noz_mora_companion_860mg_%28nz-860-st-02%29_p7251.xml?cat=379 tą ? A inna sprawa to czy tym zetne gałęzie na szałas ?
 9. Ten by był ? http://www.militaria.pl/mora/noz_mora_bushcraft_forest_%28nz-for-st-02%29_p7250.xml
 10. Witam. Jestem w klasie wojskowej i byłem ostatnio na 2 dniowym obozie survivalowym i wziełem ze sobą scyzoryk i ogulem mówiąc przekonałem się ,że na tego rodzaju wyjazdy potrzebna jest porządna kosa :P Nie chce kupować jakiegoś chińskiego noża ,i myślę nad kupnem bagnetu http://allegro.pl/bagnet-polski-6h4-do-kalasznikowa-stan-magazynowy-i2733951174.html tylko czy to dobry wybór?
 11. Czy te rękawice nadają się do noszenia w upalne dni ? http://www.armyworld.pl/product-pol-555-Rekawiczki-Taktyczne-Bojowe-Nowy-Model-Flectarn-Oryginal.html
 12. Nie chodzi mi o jakiś super profesjonalny sprzęt ,tylko żeby ładownica przyzwoicie mieściła magi i nie żeby po podpięciu do kamizelki nie dynała w cztery strony świata.
×
×
 • Create New...