Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

fullje

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

409 profile views
 1. Meh, nieważne. Za duża wiara w baterię. Wymieniłem na inną i działa bez problemu. Jednak miernik do baterii też może sie popsuć ;D pokazywał o wiele wyższe napięcie niż inny miernik (elektryczny pokazywał 12V, analogowy 10V, przez co nie miał jak uciągnąć sprężyny) 0_o. No nic, batka i miernik w koszu :D Można zamknąc.
 2. Dokładnie tak. Tłok zostaje w losowej pozycji, a jak chcę oddać strzał to tylko słyszę jak silnik próbuje coś zrobić (bo słychać jakby chciał się obrócić) i na tym się kończy. Jak ściągnę sprężynę, to bez niej silnik daje sobie radę (widzę jak działa dysza), bo przestawiam palcem tłok w najniższą pozycję, i mogę znowu oddać kilka strzałów aż znowu się zatnie. Silnik to stock od Specna Arms Core a batka to 11.1.
 3. Hej, Rozebrałem GB by wymienić głowicę tłoka, cylinder i głowice cylindra oraz nasmarowałem trochę zębatki bo były suche (specna core). Złożyłem, nic nie pogubiłem, łożyska założyłem, tłok schowany był przy składaniu. Po podpięciu baterii oddaję kilka strzałów w semi (z 10) i następny strzał powoduje, że tłok zacina się w losowej pozycji, albo zaraz na końcu GB, czyli prawie napięta sprężyna albo zaraz na początku bądź w połowie. Dzieje się tak na m90, m110 i m130. Czego to może być wina? Silnika?
 4. Cześć, Kupiłem sobie cylinder, głowicę tłoka oraz głowicę cylindra z firmy Point. Problem mam taki, że po skręceniu GB i oddaniu serii na FullAuto spada mi gumka (nie oring) z głowicy tłoka, i teraz nie wiem w sumie czy to wina moja, czy czegoś nie zrobiłem, czy to wada fabryczna? Prosiłbym o pomoc :) https://imgur.com/gdVtm5f https://imgur.com/r3HH5OL https://imgur.com/7OAGN8v Przepraszam, ze zdjęcia w formie linków, ale nie mogłem dodać ich jako multimedia.
 5. Witam :) Od kilku dni jestem posiadaczem g36c Cyma. Dokupiłem u krakmanów magi od SRC i mam problem. Otóż gdy załaduje magazynek 40 kulkami, to pierwsze 3-4 lecą albo dublem albo wypadają z lufy 0o, reszta kulek leci jak w mordę strzelił. Wiecie może czym to spowodowane? I czy u was używając takich magazynków tej firmy jest podobnie...
×
×
 • Create New...