Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

volverine1

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. 1.Czy sklep prowadzi wysyłkę zagraniczną? 2.Czy ktoś już tam kupował?Jakie wrażenia?
 2. http://www.taiwangun.com/shop,show,540 może być?
 3. Ja mam z nim inny problem.Bywa, że po naładowaniu maga gazem i kulkami, gdy przeładowuję po raz pierwszy, glock wystrzeliwuje samoczynnie dwa razy bez przerwy. Ponadto czasem kulki nie wylatują z lufy, a gdy wyjmuję maga, sprężyna nie dociska kulek do końca, zacina się w połowie długości maga. Any ideas (jak to rzekł jeden z zacnych braci airsoftowców)?
 4. Jak w temacie, chcę u niego kupić bluzę flecka i nie wiem czy jest godny zaufania. Ktoś ma z nim doświadczenia?
 5. - opis repliki - GunFire.plCzy w takim razie z tym aku po pewnym czasie może się coś złego dziać? Może się czepiam, ale mam taką małą zasadę "Lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć". :( (cytat by jackobi) - są jakieś firmy/serwisy zajmujące się modyfikacjami chińczyków?jezuu, jak ja mało wiem... :wink: :poddanie: :smutny:
 6. http://www.taiwangun.com/shop,show,63 + http://www.taiwangun.com/shop,show,1131 + http://www.taiwangun.com/shop,show,1458 + http://www.taiwangun.com/shop,show,151 + http://www.taiwangun.com/shop,show,552 + http://www.taiwangun.com/shop,show,1274 ? troche nie mam kasy, jak kupie ta replike to juz bedzie cos, a sam nie jestem za dobry w otwieraniu repliki i późniejszym składaniu by wszystko działało więc może lepiej jak kupię podstawową replikę (oni już coś wymieniają) i nie bede kombinowac?
 7. Mam pytanie co do http://www.taiwangun.com/shop,show,1249 W opisie jest: Czy wejdzie do niego http://www.taiwangun.com/shop,show,64 ?(Przy kupnie repliki napiszę im aby wymienili)
×
×
 • Create New...