Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Garrison

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

 1. Jak w temacie. Tutaj link do dokładnego modelu http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_045a_cm-1411.html Jakie najbardziej polecacie?
 2. Witam, Mój kałaszek już trochę leży w szafie i już trochę czasu z niego nie strzelałem. Nie posiadam rozładowywarki, więc bateria miała trochę energii gdy wkładałem ją do pudełka. Załóżmy, że czas nieużytkowania repliki to 2 miesiące. Wsadziłem dzisiaj na spróbowanie baterię, replika się "nie odzywała". Bateria mi siadła, czy też w jakiś czarodziejski sposób replika ze zwględu na nieużytkowanie mogła się popsuć?
 3. To nie jest wina bezpiecznika, ponieważ wymieniłem, lecz mimo to, replika dalej nie reaguje.
 4. Aha... Się zdziwiłem, bo w poprzedniej replice miałem zwykły. I jeszcze jedno pytanie od newbie z elektorniki: jak poznać, czy jest przepalony?
 5. A w tej replice bezpiecznik jest taki płaski i wygląda jak połączenie 2 prosotkątów ze sobą? Znajduje się tam gdzie bezpiecznik być powinien, ale myślałem, że w replikach wystepują topikowe. Czy to jest bezpiecznik? Ma taki ładny napis 25.
 6. Tydzień temu wybierałem się na strzelankę. Naładowałem sobie na full baterię, jednakże z pewnych przyczyn jednak nie poszedłem. Dzisiaj sprawdzam czy bateria dalej trzyma, ale replika w ogóle nie reagowała na pociągnięcia za spust. Przez jakieś 30-45 minut podładowałem lekko baterię, żeby zobaczyć czy może teraz replika zareaguje. Jednak znowu nic. Podłączyłem ją z powrotem. I tu moje pytanie: Czy tutaj zepsuła się replika, czy raczej bateria?
 7. GTA 4 mnie urzekło od razu. Przez pierwsze parę dni grania, aż smutno mi było, gdy przez przypadek przejechałem przechodnia. Wszystko takie realistyczne. Idziesz przez ulicę, popchniesz kogoś, tamtej osobie wypada kawa z ręki... Ech, ten realizm :P
 8. Czy posiada ktoś materiał Kroniki z TVP Info Szczecin? Nie pamiętam dokładnie dnia, ale materiał był ukazywany w zesżłym tygodniu.
 9. Za taką cene (internet+prąd) to w necie znajdę 10 razy więcej informacji
 10. Zdarzyło mi się, że jak szedłem z kolegami na strzelankę to ubraliśmy się zaraz po wejściu do lasu (aby dojść na miejsce, trzeba z kilometr lasem przejść), a tu jedzie policja. Broni nie wyciągneliśmy. Ale ja i kolega byliśmy ubrani w pantery wz.93, ja mam jeszcze pokrowiec na hełm w tym kamuflażu. Ale gdy oni sobie obok nas przeszli nie zwrócili większej uwagi (pewnie przyzwyczajeni) to się ich zapytałem, czy jeżeli chodzimy tak ubrani to nie łamiemy prawa. Jedenz nich nam powiedział, że góra i dół w panterce nic strasznego nie powoduje. Nie mieliśmy butów (Józefów) i paru innych. A poza tym
 11. Ktoś ze Szczecina coś słyszał o tym sklepie? Kto tam był? Bo ja niestety nie miałem okazji tam zajść, a chciałbym się dowiedzieć, czy jest warty polecenia.
 12. Garrison

  Bazary

  Już było mówione o Turzynie w Szczecinie to zakupiłem tam mundur polski, ale zalecam kupowanie tam głównie sprzętu WP. Ma "oryginalną" kamizelkę USA za 350 zł. Oczywiście- podróba :)
 13. Z niewiadomych przyczyn nie mogę edytować wiadomości, ale powiem, że już chyba wszystko w porządku, po prostu w dziurę chyba źle trafiałem...
 14. Strzelam z tej broni tym gazem: http://taiwangun.com/?str=product&prId=25 Gdy dostałem te broń (tj. wczoraj) to podczas strzelania było ładnie, dobrze, w porządku (strzelałem na zewnątrz domu, było 10-15 stopni. Jednak, gdy dzisiaj chciałem strzelić (temperatura jest taka sama) to w ogóle nie przyjmuje gazu. Myślę, ze coś nie tak z temperatura, więc wchodze do domu, czekam godzinę i ładuję gaz. Patrzę, a gaz ucieka lufą... Magazynek jest strasznie zimny, czy to dlatego :poddanie: Proszę o odpowiedzi co mam zrobić :)
×
×
 • Create New...